MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mūsų augintiniai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2470)

Aistė 2011-08-02 07:41

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 159324)
jinai ir nera agresyvi pas mane tiesiog nenori kad nieks prie jos lystu tokia pati sau, na o as jai galiu daryt ir tampyt kaip noriu :)

neprisileisdama kitu, ji elgiasi neadekvaciai. taip neturi buti :)

woodoooo 2011-08-02 07:59

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 159325)
neprisileisdama kitu, ji elgiasi neadekvaciai. taip neturi buti :)

tai ka dabar daryt? :bounce:

Aistė 2011-08-02 08:15

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 159327)
tai ka dabar daryt? :bounce:

nieko, yra kaip yra. man tik tokiu kaciu labai gaila, nes jos stresuoja.
ir dar man keista, kad zmones pvz neperka opelio ant kurio butu priklijuotas merso zenklas ir nevadina to automobilio mersu. perka mersa, ir moka atitinkamus pinigus uz ji. o vat gyvuna renkasi bet kaip. nusiperka pvz bedokumenti rusu melynaji uz 300 litu ir nepagalvoja, kad tas katinas nei spalva, nes galvos forma,nei akimis ne kiek nepanasus i rusu melynaji. melyna spalva yra dominuojanti ir tokios spalvos gali buti paprastos
kiemines kates. silainiuose prie laiptiniu pilna tokiu "ale" rusu melynuju :) galetu pasiimti dykai, dar gera darba padarytu :)
tai visu situo moralu noriu pasakyti, kad veislines dokumentines kates neagresyvios, labai meilios, socializuotos. o britukai tai is viso mieli meskinai, kuriuos gali niurkyti kiek nori :)

ruškė 2011-08-02 09:21

Aiste as maisau kazka ar tu augini bulterjerus ,nes forume lygtais maciau mergaite su daug sios veisles suniuku ,man jie labai patinka ir noriu suzinoti gal toki imanoma lietuvoj gauti su kilmes dokumentais :) http://www.uniteddogs.com/lt/sunys/3...is-bulterjeras fainumas nerealus :wave:

Aistė 2011-08-02 10:38

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 159338)
Aiste as maisau kazka ar tu augini bulterjerus ,nes forume lygtais maciau mergaite su daug sios veisles suniuku ,man jie labai patinka ir noriu suzinoti gal toki imanoma lietuvoj gauti su kilmes dokumentais :) http://www.uniteddogs.com/lt/sunys/3...is-bulterjeras fainumas nerealus :wave:

mano kolege veisia :) www.provokacija.ten.lt

ruškė 2011-08-02 10:41

speju cia ir kaina gera uzsiprasys :) noriu nykstukio as uz realia kaina :geda:

woodoooo 2011-08-02 11:20

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 159329)
nieko, yra kaip yra. man tik tokiu kaciu labai gaila, nes jos stresuoja.
ir dar man keista, kad zmones pvz neperka opelio ant kurio butu priklijuotas merso zenklas ir nevadina to automobilio mersu. perka mersa, ir moka atitinkamus pinigus uz ji. o vat gyvuna renkasi bet kaip. nusiperka pvz bedokumenti rusu melynaji uz 300 litu ir nepagalvoja, kad tas katinas nei spalva, nes galvos forma,nei akimis ne kiek nepanasus i rusu melynaji. melyna spalva yra dominuojanti ir tokios spalvos gali buti paprastos
kiemines kates. silainiuose prie laiptiniu pilna tokiu "ale" rusu melynuju :) galetu pasiimti dykai, dar gera darba padarytu :)
tai visu situo moralu noriu pasakyti, kad veislines dokumentines kates neagresyvios, labai meilios, socializuotos. o britukai tai is viso mieli meskinai, kuriuos gali niurkyti kiek nori :)

myliu as ja tokia kokia yra, pats galiu niurkyti kiek noriu ir man gerai ir nesvarbu man kad nors jinai ir nera visiskai veisline( nors teko matyti tevu dokumentus) ir mokejau toli grazu ne 300lt.

Aistė 2011-08-02 11:32

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 159354)
myliu as ja tokia kokia yra, pats galiu niurkyti kiek noriu ir man gerai ir nesvarbu man kad nors jinai ir nera visiskai veisline( nors teko matyti tevu dokumentus) ir mokejau toli grazu ne 300lt.

dokumentiniu tevu kaciukai ne be reikalo neturi dokumentu :)

juozavas 2011-08-02 11:33

Iš dalies su tamsta sutinku, dėk tų agresijų ir charakterių. Bet katės, iš principo kaip gyvūnas, neturi šunims būdingų bendravimo ypatybių. Jei grubiai šnekant, šuo yra ekstravertas - jis aiškiai rodo emocijas, jį lengviau suprasti, tai katės - absoliuti priešingybė. Todėl tai, kad katinas pas kažką neina ar nenori būt glostomas - nėra pykčio, baimės, ar nedraugiškumo ženklas. Katės išvis buvo prisijaukintos keliolika tūkstančių metų vėliau nei šunys, todėl jos ir yra "arčiau gamtos".
O dėl tų veislinių ir neveislinių. Visuomet siūlau žmonėm, jei tai ne sporto sumetimais, jei nedarys iš to biznio ar nedirba spec. darbų - imt gyvūną benamį. Pats išgelbėjau prieš žiemą kačiuką iš patvorio. Ir čia pasiteisina ta teorija, kad jie tą jaučia, būna dėkingesni kažkiek. Aišku yra skirtumas kur paimi laukinį (tiesiog reikia daugiau laiko prisijaukint), o kur mačiusį žmogų. Bet sakyti, kad veisliniai kažkuom geresni - galbūt teoriškai, juk mokslinių tyrimų šia tema nėra (arba bent aš nežinau) Taip, yra daugiau šansų (tai ne garantija), kad savybės bus arčiau tų, kurios aprašytos veislės aprašyme, bet ar statistinei vidutinei šeimai n.s. to reikia, ar tas bus pastebima? Retorinis klausimas.

FAT 2011-08-03 11:37

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 159356)
dokumentiniu tevu kaciukai ne be reikalo neturi dokumentu :)

Jei kalbeti apie dokumentus gyvunams, tai galetu varzyti gyvunu pardavima be dokumentu, 99% kad sumazetu apkandziotu ar dar kitaip suzalotu zmoniu.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.