MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   W211 pirkimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7987)

Dima 2016-04-07 08:47

Citata:

Pradžioje rašė MM (Post 427487)
Nežinau išvis, tfutfutfu aišku, bet as jau virš pusantru metu ir virš 45k km pramyniau su savo 211 2.2cdi. Aišku pirkdamas sumokėjau daugiau už rinkos kainą, bet užtat keičiau per tiek km tik termostatą ir varlytę. Nei klaidų nei dar kažko, viskas čiki. Laiku tepalai ir tiek. Dabar noriu perrinkti važiuokle, pakeisti tepalus dėžėje, kaladėles ir šiaip patikrinti viską, kad toliau sau laimingai eksploatuoti. Kas sako kad w211 blogas automobilis tas tiesiog nusipirko jau sudrožtą. Kaip ir visi daiktai, taip ir mūsų visų mylimi automobiliai turi resursą.

Kelių KW tavo?

MERSER 2016-05-15 23:18

2 Attachment(s)
Sveiki imanoma rasti 2.2 cdi mechanke ir ne taxa ? sitas variantas is Belgijos atrodo neblogas , bet ar ne taxas , dazniausiai tokie salonai pas taxus pastebejau ir classic komplektacija, o cia neaisku man , reiktu tikrinti , kaip jum atrodo.

http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-4705022.html

Robis 2016-05-15 23:43

čia dvi skirtingos auto ir abu automatai, nors ieškai mechanikos?

MERSER 2016-05-16 12:27

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 433417)
čia dvi skirtingos auto ir abu automatai, nors ieškai mechanikos?

Cia taxu salonai kuriuos pastebejau daugiausia , isiskaityk i posta auksciau esanti.
Skambinau sitam skelbimui tai mimrius atsiliepe kazkoks nieko nezino nieko nemate bl :D
Prie vairo kaireij pusei pragresta skyle medienos apdailoj , tai buves privatus belgiskas taxas paliubomu cia :)
Ir nieko gero is E nera - lavonai , taxai ir transformeriai arba kaina kosmonautu , nera cia ka ziuret. Geriau apsistosiu ties C w204.

Bronko 2016-05-16 17:01

Citata:

Pradžioje rašė MERSER (Post 433416)
Sveiki imanoma rasti 2.2 cdi mechanke ir ne taxa ? sitas variantas is Belgijos atrodo neblogas , bet ar ne taxas , dazniausiai tokie salonai pas taxus pastebejau ir classic komplektacija, o cia neaisku man , reiktu tikrinti , kaip jum atrodo.

http://autoplius.lt/skelbimai/merced...s-4705022.html

Imanoma viskas, tik reikia laiko ir kantrybes. Pats dabar nupirkau W211 2,2cdi truputi dauzta, bet stovis tai truksta zodziu. Kaip naujas, nors 247 000km. Paskutinis aptarnavimas pries puse metu merso atstovybej prie 215000km Taip kad nekilo ranka man jo parduot ir jau remontuoju sau :zenklas::seile2:

Willeris 2016-05-16 17:08

Citata:

Pradžioje rašė Bronko (Post 433486)
Imanoma viskas, tik reikia laiko ir kantrybes. Pats dabar nupirkau W211 2,2cdi truputi dauzta, bet stovis tai truksta zodziu. Kaip naujas, nors 247 000km. Paskutinis aptarnavimas pries puse metu merso atstovybej prie 215000km Taip kad nekilo ranka man jo parduot ir jau remontuoju sau :zenklas::seile2:

ieškojau pamenu ir aš 3.2, neradau, nupirkau 2.2 , nors prieš tai buvau visom keturiom prieš. Tačiau dabar nesigailiu, nupirkau irgi tvarkingą su tikrais nepilnais 300 tūkst., tvarkingą, dėl galios - pačipuotas ir tikrai kolkas užtenka. Aišku, jeigu būtum seniau važinėjęs su daugiau kw, gal ir būtų nevala tas 2.2 , bet man po panašios persėdus - super. Vienintelis minusas tai turbūt tik variklio garsas, o toliau viskas :uuu:

Bronko 2016-05-16 20:37

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 433490)
ieškojau pamenu ir aš 3.2, neradau, nupirkau 2.2 , nors prieš tai buvau visom keturiom prieš. Tačiau dabar nesigailiu, nupirkau irgi tvarkingą su tikrais nepilnais 300 tūkst., tvarkingą, dėl galios - pačipuotas ir tikrai kolkas užtenka. Aišku, jeigu būtum seniau važinėjęs su daugiau kw, gal ir būtų nevala tas 2.2 , bet man po panašios persėdus - super. Vienintelis minusas tai turbūt tik variklio garsas, o toliau viskas :uuu:

Ta pati ir as sakau. dar vaziuot nebandziau, bet manau 125kw nera visai jau mazai. Taip kad sutvarkysiu, pabandysiu, o jei ne tiks parduot visada galima, tuo lab, kad stovis superinis. Gaila tik komplektacija silpnoka, bet......:)

MERSER 2016-05-17 00:04

Kur pirkai Bronko lietuviskuose pardavimo portaluose ar parsivarei is kazkur ? Ir klausimas vieni vienaip buria kiti kitaip - kuris is ju garsiau dirba (traktorius ) 2.2cdi ar 2.7cdi?

Bronko 2016-05-17 06:33

Citata:

Pradžioje rašė MERSER (Post 433543)
Kur pirkai Bronko lietuviskuose pardavimo portaluose ar parsivarei is kazkur ? Ir klausimas vieni vienaip buria kiti kitaip - kuris is ju garsiau dirba (traktorius ) 2.2cdi ar 2.7cdi?

Siap pats pirkau Italijoje. Uzsiimam auto pekyba. O del variklio garsumo, tai zinok tiksliai nepasakysiu, nes neteko paciam sulygint. Siaip as gal mastau, kad 2,7 turetu graziau skambet, bet tik galvoju taip, nes dauguma auto tyliau dirba galingesni motorai, bet cia tik mano pamastymas. negaliu atsakyt tiksliai, nes nesu lygines. Siaip sita kur nupirkau, vakar buvau uzkures, tai labai patiko ka isgirdau. bet vaziuojant manau vistiek visai kita garsa skleis ;) cia turetu atsakyt kazkas, kas isbandes abu modelius. :)

zyva 2016-05-17 06:52

Citata:

Pradžioje rašė MERSER (Post 433543)
Kur pirkai Bronko lietuviskuose pardavimo portaluose ar parsivarei is kazkur ? Ir klausimas vieni vienaip buria kiti kitaip - kuris is ju garsiau dirba (traktorius ) 2.2cdi ar 2.7cdi?

2.7 traktiorius.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.