MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mūsų augintiniai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2470)

Jolcikas 2009-11-07 19:31

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 47459)
ant kompo facebook.com - restaurant city :xx:
desinej pusej foto remelis mano ranka :geda:
uzdavinys blogai issprestas :juokiasi:

nu gerai nereikia cia but tokiam pastabiam :D ir nereikia gyrtis kad tavo foto pas mane ant stalo puikuojasi ir taip visi zino kad mes kartu :p
o del uzdavinio tai nieko tu nesupranti algebroj:xx:

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 47458)
Na neblogas vardas sakyciau Jolciko katino :)


jo man irgi patinka :D o seip koksas-anglis,wat :)

Joshua 2009-11-07 20:09

Na dar yra ir kitokia reiksme :)

zaibas 2009-11-11 21:44

cia musu seimos augintinis Keksas :D

Edgis 2009-11-14 19:26

Zaibai, o tavo Keksas reklamose nesifilmavo:D
O čia mano Naida FHM skaito
http://img694.imageshack.us/img694/1390/1020221.th.jpg

Jolcikas 2009-11-15 16:25

idomu Zaibo Keksas piktas ar ne :xx::xx::xx:

o Edgio ciucikas labai grazutis :)

driuliauskas 2009-11-15 16:32

auga mazasis banditas :)
http://i479.photobucket.com/albums/r...s/DSCF0650.jpg
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden"><input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

Edgis 2009-11-15 16:33

Čia tas tas mažas gražus pūkuotukas pas tave baldus varto?:D

samagonas 2009-11-15 16:35

Letenos konkrechios tokios . Grazhus padariukas. Myliu katinus :)

driuliauskas 2009-11-15 16:43

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 48473)
Čia tas tas mažas gražus pūkuotukas pas tave baldus varto?:D

ne jo motinele. bet jauciu su situ bus dar baisiau. :D kaip jum vardas Svaras? tinka tokiam??? :D
ar geresny koki pasiulysit?:xx:
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

Edgis 2009-11-15 16:49

Svaras tinka

samagonas 2009-11-15 16:56

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 48476)
ne jo motinele. bet jauciu su situ bus dar baisiau. :D kaip jum vardas Svaras? tinka tokiam??? :D
ar geresny koki pasiulysit?:xx:
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

Geras vardas :good:
Pas seseri,yra baltas persas,tai vardas Martini ,man labai patinka. Manojo vardas Maiklas,nes kai mazha vezhiau namo 500km. tai visa kelia reke kaip Dzheksonas,taip galu gale ir liko Maiklas dainininkas,nes tik isheini uzh duru parukyti,prasideda serenados :)

zaibas 2009-11-15 19:44

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 48327)
Zaibai, o tavo Keksas reklamose nesifilmavo:D
O čia mano Naida FHM skaito

nesifilmavo, dar ne zvaigzde :xx:

Citata:

Pradžioje rašė Jolcikas (Post 48470)
idomu Zaibo Keksas piktas ar ne :xx::xx::xx:

o Edgio ciucikas labai grazutis :)

o kad piktas tai tikrai :taip: svetimus kandzioja , neprisileidzia :boks: . gal kas is pazistamu turi tokia kiaulyte, mano bicas mergos noretu.

Aistė 2009-11-29 00:04

4 Attachment(s)
Stai kokias diiiiiideles ausis uzsiauginom :seile:

samagonas 2009-11-29 00:41

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 50213)
Stai kokias diiiiiideles ausis uzsiauginom :seile:

Pirmas,labai grazhus.Visi grazhus ir labai idomus.Dievinu katinus,jie man visi grazhus :)) O kaip ju harakteris ,ar katinishkas? Nesu niekad susidures su ta rushim ir ish draugu niekas tokio neturi. kaip jie tiksliai vadinasi,reiktu paskaityti internete apie juos,-idomu pasidare :)

Mb 140 2009-11-29 05:23

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 50213)
Stai kokias diiiiiideles ausis uzsiauginom :seile:

o man antro spalvos labai geros :) keista kaip jie tokie skirtingi :)

Aistė 2009-11-29 09:33

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 50215)
o man antro spalvos labai geros :) keista kaip jie tokie skirtingi :)

antroji turetu ir pasilikti melynom akim :)

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 50214)
Pirmas,labai grazhus.Visi grazhus ir labai idomus.Dievinu katinus,jie man visi grazhus :)) O kaip ju harakteris ,ar katinishkas? Nesu niekad susidures su ta rushim ir ish draugu niekas tokio neturi. kaip jie tiksliai vadinasi,reiktu paskaityti internete apie juos,-idomu pasidare :)

na jie katasuniai. kates, turincios sunisko charakterio bruozu. labai bendraujantys, kaip suniukai vaiksciojantys is paskos. kazkada valgyt gamindavau su kate ant peties :) jei nori zaisti, tai zaislus pacios atsitempia. :) numeti kamuoliuka, tai kaip suniukai atnesa.visur dalyvauja :) labai aktyvios kates ir labai megsta kalbeti :) ir manyciau, kad lengviau auklejamos nei kitos veisles. musiskes zino komanda "fu" ir "eikit i virtuve", taip pat zino ka reiskia spragtelejimas pirstais atsiliepia tada kai sauki vardu jokiu ksksks nepripazysta. didelis pliusas, kad plauku namie nera :)
vat pvz jau dabar viena is katyciu pati ant ranku prasosi. ateina ir atsitupia priesais :) jei nekreipi demesio tai pati i kelnes isikibus uzsiropscia :)

Mb 140 2009-11-29 09:43

jau laikas pardavinet ane ;)

Jolcikas 2009-11-29 09:59

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 50215)
o man antro spalvos labai geros :) keista kaip jie tokie skirtingi :)

man irgi antroji ar ten antrasis,nzn:xx: labai graziai akytes atrodo melynos:good: ir dar kai apie charakteri papsakojo aiste isvis pradejo patikti si veisle,tik numanau kad nemazi pinigai uz tokius grozius:geda:

Aistė 2009-11-29 10:09

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 50222)
jau laikas pardavinet ane ;)

na jau dvi nuo pat gimimo uzsakytos. isvaziuos i uzsieni gyvent :) del sviesios su melynom akytem dar svarsto :)

Citata:

Pradžioje rašė Jolcikas (Post 50225)
man irgi antroji ar ten antrasis,nzn:xx: labai graziai akytes atrodo melynos:good: ir dar kai apie charakteri papsakojo aiste isvis pradejo patikti si veisle,tik numanau kad nemazi pinigai uz tokius grozius:geda:

hihi atsargiai. nes dazniausiai visi suserga sios veilses liga. ir vienos kates pasidaro per mazai, po to jau dvieju per mazai ... :xx:
o kaina tai kaip ir visu dokumentiniu geros kilmes su gera genetika katinu ar sunu. netgi sakyciau kad yra labai daug veisliu kurios zymiai brangesnes :)

Mb 140 2009-11-29 10:14

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 50228)
na jau dvi nuo pat gimimo uzsakytos. isvaziuos i uzsieni gyvent :) del sviesios su melynom akytem dar svarsto :)



hihi atsargiai. nes dazniausiai visi suserga sios veilses liga. ir vienos kates pasidaro per mazai, po to jau dvieju per mazai ... :xx:
o kaina tai kaip ir visu dokumentiniu geros kilmes su gera genetika katinu ar sunu. netgi sakyciau kad yra labai daug veisliu kurios zymiai brangesnes :)

tai pardavus nauja mersa pirksi :D :vairuot:

Mb 140 2009-12-15 16:51

http://i265.photobucket.com/albums/i...s/suniukai.jpg
http://i265.photobucket.com/albums/i...us/katinai.jpg

na cia ne musu augintiniai,bet....

samagonas 2009-12-15 17:06

1 Attachment(s)
Chia garazhe? o kur mersas,nesimato? :)))))

Mb 140 2009-12-15 17:08

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 52587)
Chia garazhe? o kur mersas,nesimato? :)))))

is merso fokino :D

Aistė 2009-12-17 20:54

Va kaip musu gremlinai uzaugo :geda:

http://i222.photobucket.com/albums/d...7/kates/17.jpg

http://i222.photobucket.com/albums/d...7/kates/02.jpg

http://i222.photobucket.com/albums/d...7/kates/04.jpg

http://i222.photobucket.com/albums/d...7/kates/19.jpg

Edgis 2009-12-17 20:59

Per kiek laiko čia jie taip ištyso:D?

Aistė 2009-12-17 21:01

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 53051)
Per kiek laiko čia jie taip ištyso:D?

per du menesius :)

Edgis 2009-12-17 21:07

Kokiom trąšom šeri juos?:D Anyway, faini tokie, bet man su kailiu labiau patinka:geda:

Aistė 2009-12-17 21:09

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 53056)
Kokiom trąšom šeri juos?:D Anyway, faini tokie, bet man su kailiu labiau patinka:geda:

tai jie ir bus su kailiu. kalis trumpas ir garbanotas. pilnai kailis susiformuos 6 menesiu tik :)

Mb 140 2009-12-17 21:17

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 53057)
tai jie ir bus su kailiu. kalis trumpas ir garbanotas. pilnai kailis susiformuos 6 menesiu tik :)

jauciu visi rezervuoti ane

Aistė 2009-12-17 21:20

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 53059)
jauciu visi rezervuoti ane

viena laisva :) ta juodoji. o del tos sviesios su zydrom akim oho kokia kova ir kiek jos norinciu :)

Mb 140 2009-12-17 21:24

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 53060)
viena laisva :) ta juodoji. o del tos sviesios su zydrom akim oho kokia kova ir kiek jos norinciu :)

as is kart zinau kur zvaigzde :D man ir ji patiko ;)
tai koki mersa pirksi visus pardavus :D

Aistė 2009-12-17 21:31

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 53061)
as is kart zinau kur zvaigzde :D man ir ji patiko ;)
tai koki mersa pirksi visus pardavus :D

chachacha nauja GLK :) is salono jamsiu :)

Mb 140 2009-12-17 21:38

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 53064)
chachacha nauja GLK :) is salono jamsiu :)

tai kam tu su mano katinu taip padarei,buciau gal as ir versla padares,eiciau ant kiekio :D
tvarkytu visas panas :D

samagonas 2009-12-17 21:41

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 53065)
tai kam tu su mano katinu taip padarei,buciau gal as ir versla padares,eiciau ant kiekio :D
tvarkytu visas panas :D

Tai ji konkurentus taip naikina :xx::xx::xx:
Norechiau tokio tigriuko,bet blin ir taip pilna troba tu zhveriu,pachiam vietos nebebus.

Aistė 2009-12-17 21:41

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 53065)
tai kam tu su mano katinu taip padarei,buciau gal as ir versla padares,eiciau ant kiekio :D
tvarkytu visas panas :D

cha cha cha. jei rimciau, tai dziaugsiuos jei i minusa neisiu. jei rimtai uzsiimi veisimu tai pelno jokio ir nera. viena kaciuka atoduodu uz kergima, viena uz kaciuku mama, lieka du kaciukai. kaciuku ir ju mamos islaikymas jau kainavo viena kaciuka. lieka vienas kaciukas. kaciukai pas mane dar gyvens du menesius :) ir dar moket reikes uz dokumentus, skiepus, mikrochipavima ir euro pasus :) o kur dar kates mamos kraujo tyrimai ir t.t... :) matematika paprasta :)

Mb 140 2009-12-18 07:40

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 53067)
cha cha cha. jei rimciau, tai dziaugsiuos jei i minusa neisiu. jei rimtai uzsiimi veisimu tai pelno jokio ir nera. viena kaciuka atoduodu uz kergima, viena uz kaciuku mama, lieka du kaciukai. kaciuku ir ju mamos islaikymas jau kainavo viena kaciuka. lieka vienas kaciukas. kaciukai pas mane dar gyvens du menesius :) ir dar moket reikes uz dokumentus, skiepus, mikrochipavima ir euro pasus :) o kur dar kates mamos kraujo tyrimai ir t.t... :) matematika paprasta :)

kazkaip sudetinga pas tave cia,kaciukas uz mama,kaciukas uz teti :D:D:D buciau tada savo paskolines :D o tai dabar maniskis ka sugeba tai sviesa ijungt ir isjungt visam bute :D sokineja ant jungikliu,va kas buna kai mergu negauna :xx: na kartais su paprastesnem veislem paprasciau,aisku gal ir laikas toks sunkus,ne visiem tie gyvunai rupi dabar ;) pas broli kai labradoras atsivede,tai palyginus greit suniukus ispardave,be dokumentu be nieko :) atrodo 6suniukai buvo,po 800-900lt matematika paprasta,nu kaip tu sakai dar viena uz patina

Aistė 2009-12-18 08:53

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 53083)
kazkaip sudetinga pas tave cia,kaciukas uz mama,kaciukas uz teti :D:D:D buciau tada savo paskolines :D o tai dabar maniskis ka sugeba tai sviesa ijungt ir isjungt visam bute :D sokineja ant jungikliu,va kas buna kai mergu negauna :xx: na kartais su paprastesnem veislem paprasciau,aisku gal ir laikas toks sunkus,ne visiem tie gyvunai rupi dabar ;) pas broli kai labradoras atsivede,tai palyginus greit suniukus ispardave,be dokumentu be nieko :) atrodo 6suniukai buvo,po 800-900lt matematika paprasta,nu kaip tu sakai dar viena uz patina


chi, as esu pries bedokumenciu gyvunu gamyba :) po to taip ir ishsikraipo veilses ir sunu psichikos :). o kur dar paveldimos ligos :) po to zmones nagus grauziasi kai uz operacijas, kad suo vaiksciotu tukstanciais turi moket. arba vos 6 menesiu sulaukusi suniuka reikia eutanazuot, nes jau operaciojos nebegalimos. o manetmatika paprasta tikrai :) paskaiciuok kiek tokio dydzio suni kainuoja islaikyti per metus :)
taviskis ne del mergu negavimo po buta skraido :) skraido del to kad katinas palengvejo. paturbintas jis dabar :xx::xx::xx:

Mb 140 2009-12-18 09:03

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 53105)
chi, as esu pries bedokumenciu gyvunu gamyba :) po to taip ir ishsikraipo veilses ir sunu psichikos :). o kur dar paveldimos ligos :) po to zmones nagus grauziasi kai uz operacijas, kad suo vaiksciotu tukstanciais turi moket. arba vos 6 menesiu sulaukusi suniuka reikia eutanazuot, nes jau operaciojos nebegalimos. o manetmatika paprasta tikrai :) paskaiciuok kiek tokio dydzio suni kainuoja islaikyti per metus :)
taviskis ne del mergu negavimo po buta skraido :) skraido del to kad katinas palengvejo. paturbintas jis dabar :xx::xx::xx:

sakai paturbintas :bounce: ziuriu kad kuro daug valgo,reiks gal dujas jam statyt :xx:
na o del bedokumenciu gamybos,tai manau cia perdeta,cia liecia tuos kas is to gyvena,bet ne tuos kas viena kart tuom pasinaudoja.Kiek zianu lenkijoje ziauriai tas isvystita,zmones nuvaziuoja pasiimt jorksyra,atsiveza,paaugina,ziuri kad vos 5 kart didesnis nei turetu but :) cia kaip tu sakai jau biznis,pinigai ir niekam neidomu kaip ir kokiu budu jie ateina :) na jei as buciau suleides savo su kaimynu siamke,nemanau kad tai itakotu kaciuku psichikai ar kazkokiom dar ligom,cia kuo paprasiau viskas tuo ir geriau :) viena moteriske lietuvoj jorksyru pradavus apie 200vnt,bele kokius pinigus pakelus,sakydavo kad cia vietiniai,o vezdavo is lenku,na ir lietuviam lipdavo,po to ja cia ieskojo visi belekaip,nes is tu jorksyru isaugdavo bele kas :D na bet paskaiciavus 200vnt mazdaug po 2000-3000lt matematika ir gera :D

Aistė 2009-12-18 09:11

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 53108)
sakai paturbintas :bounce: ziuriu kad kuro daug valgo,reiks gal dujas jam statyt :xx:
na o del bedokumenciu gamybos,tai manau cia perdeta,cia liecia tuos kas is to gyvena,bet ne tuos kas viena kart tuom pasinaudoja.Kiek zianu lenkijoje ziauriai tas isvystita,zmones nuvaziuoja pasiimt jorksyra,atsiveza,paaugina,ziuri kad vos 5 kart didesnis nei turetu but :) cia kaip tu sakai jau biznis,pinigai ir niekam neidomu kaip ir kokiu budu jie ateina :) na jei as buciau suleides savo su kaimynu siamke,nemanau kad tai itakotu kaciuku psichikai ar kazkokiom dar ligom,cia kuo paprasiau viskas tuo ir geriau :) viena moteriske lietuvoj jorksyru pradavus apie 200vnt,bele kokius pinigus pakelus,sakydavo kad cia vietiniai,o vezdavo is lenku,na ir lietuviam lipdavo,po to ja cia ieskojo visi belekaip,nes is tu jorksyru isaugdavo bele kas :D na bet paskaiciavus 200vnt mazdaug po 2000-3000lt matematika ir gera :D

siaip nu jau seniai mokslo irodyta, kad neverta kergti kates ar kales del vieno karto. nes gyvuno organizmui daugiau zalos nei naudos. nes po pirmo nestumo pateles organizmas persigrupuoja kitaip. todel jei nekergiama kiekvienais metais geriau nekergti is viso nes veliau gali buti bedu. o be to pries kergiant, turi buti patikrintos gyvunu sveikatos, ypac kaciu :) nes yra virusu plintanciu lytiniu keliu. ir nuo tu virusu nepagyjama. mano mamos katinas taip ir pasimire.
o kaip kergiant bedokumencius gyvunus atskirti kad nebus kraujomaisos? vat butent ta kraujomaisa daznai ir itakoja gyvuno psichika :) o Lietuvoj beveik visi yra giminingi :)
pas mus klinikoj irgi seniau lankydavosi viena bizniautoja jorksyrais lenkiskais. viena karta atleke su penkiais jorkais. pasiziuriu as i juos, ir sakau jau kad jie visi isgais. nes baisu buvo ziuret. nedasivyste, blusu uzgrauzti ir t.t... na ir ka, per dvi savaites visi penki ir isgaiso :)

o del duju tu gerai pagalvok :) nebijai kad smirdes po to :)

jokerris 2009-12-18 11:17

biskuti off'topic, bet matau Aiste dirbi su gyvunais, tai gal zinai toki Bena Noreiki?:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.