MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   munde8 - w203 270 cdi (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9723)

munde8 2012-05-05 21:01

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 210106)
nesi mates avantgardo su medziu? isvis be medzio esu mates tik senesnius kaip 89 metu turbut mersus

mano draugas avangarda 210 balta 3,2cdi turejo su medziu bet ne riesuto o toks sviesesnis...

MB777 2012-05-05 21:31

Citata:

Pradžioje rašė Darvienas (Post 210056)
Teko dalyvauti naujų mašinų pirkime, ta prasme salone užsakant. Yra tiesos tavo žodžiuose bet ne iki galo. Mašiną tau visada parodo kaip bazinę komplektaciją. Pvz nusprendžia kad Classic'as turės pačius prasčiausius ratus kaip STANDARTĄ, toliau, tu sau galvoji: aš prie litų, duokit man classic'ą, bet ne standartą, o pvz su AMG ratais. Ir dar į vidų primeskit ten tą tą ir aną. Ir vsio. Turi gamykliškai orginalų Classic'ą su AMG ratais, ir nebus čia aftermarket tuning ar styling ar pan.
Galima ir iš kitos pusės, imi kokį Avantgarde, bet prašai kad užmestų prastus ratus nes tau jie jokios reikšmės nedaro o pinigų tam išmetinėt nesiruoši. Ir viskas, turi Avantgarde su prastais ratais. Krč, turėk pinigų - gausi ką nori ir sukomplektuotą kaip nori.

Maždaug tą ir norėjau pasakyti, kad Classic/Elegance/Avantgarde/AMG turi savus ratus kaip standartą, o paskui galima keisti juos.
Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 210106)
nesi mates avantgardo su medziu? nemaciau be medzio naujesnio kaip 89 metu turbut merso

Žiūrėdamas E klasės mersus, tai be abejo, kad nerasi be medžio, nes ten juk Avantgarde turi tą žalią medį, bet C klasė jo neturi ir ten Avantgarde juk turi karbonines imitacijas.
Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 210107)
mano draugas avangarda 210 balta 3,2cdi turejo su medziu bet ne riesuto o toks sviesesnis...

Pasikeisti jas gi easy peasy. Ne visiem juk tas dumblo spalvos "medis" patinka, o visa kita Avanatgarde neabejotinai gražiau. Arba gal gamino kaip "BMW Individual" kur gali nors ir kailinius kilimus įdėti už apvalią sumą...

Tomskis 2012-05-05 21:36

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 210107)
mano draugas avangarda 210 balta 3,2cdi turejo su medziu bet ne riesuto o toks sviesesnis...

galima pagalvot kad pas tave medzio nera :) ar avantgarde ar elegance ar classic, visi jie turi medi

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 210112)
Žiūrėdamas E klasės mersus, tai be abejo, kad nerasi be medžio, nes ten juk Avantgarde turi tą žalią medį, bet C klasė jo neturi ir ten Avantgarde juk turi karbonines imitacijas.

jo kazka tokio esu mates panasaus i karbona, bet kadangi tokiam nesedejau ir neciupinejau tai negaliu pasakyt, ar ten medis ar lipdukas

Edgis 2012-05-05 21:52

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 210107)
mano draugas avangarda 210 balta 3,2cdi turejo su medziu bet ne riesuto o toks sviesesnis...

Klevas ten

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 210112)
Žiūrėdamas E klasės mersus, tai be abejo, kad nerasi be medžio, nes ten juk Avantgarde turi tą žalią medį, bet C klasė jo neturi ir ten Avantgarde juk turi karbonines imitacijas.

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 210116)
jo kazka tokio esu mates panasaus i karbona, bet kadangi tokiam nesedejau ir neciupinejau tai negaliu pasakyt, ar ten medis ar lipdukas

Žiūrint apie kurią C kalbama. Senoji W202 turėjo kažką panašaus į carbon plėvelę, dažniausiai sport ir berods Esprit komplektacijoms. W203 dar netyrinėjau.

munde8 2012-05-05 22:52

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 210116)
galima pagalvot kad pas tave medzio nera :) ar avantgarde ar elegance ar classic, visi jie turi medi



jo kazka tokio esu mates panasaus i karbona, bet kadangi tokiam nesedejau ir neciupinejau tai negaliu pasakyt, ar ten medis ar lipdukas

kodel sakai galima pagalvot kad nera medzio?:)

ufonautas 2012-05-05 22:53

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209784)
Kiek ratukai šitie kainavo jei nepaslaptis ir kokie čia? C klasės AMG?

Na kiek supratau tai nuo to viskas ir prasidejo,na beveik viskas:)
O is tikruju tai koks skirtumas nuo ko tie ratai-manyciau svarbiausia,kad tinka visi J , ET ir t.t. ir kam uzdavinet tokius klausimus?
Savininui: nesuk galvos,o tiesiog dziaugtis belieka ne tik graziais bei tinkanciais ratukais,o ir visu auto:wave:

Tomskis 2012-05-05 22:55

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 210140)
kodel sakai galima pagalvot kad nera medzio?:)

todel kad imitaciju niekad nebuvo, mersuose visada tikras medis

munde8 2012-05-05 22:58

Citata:

Pradžioje rašė ufonautas (Post 210141)
Na kiek supratau tai nuo to viskas ir prasidejo,na beveik viskas:)
O is tikruju tai koks skirtumas nuo ko tie ratai-manyciau svarbiausia,kad tinka visi J , ET ir t.t. ir kam uzdavinet tokius klausimus?
Savininui: nesuk galvos,o tiesiog dziaugtis belieka ne tik graziais bei tinkanciais ratukais,o ir visu auto:wave:

dekui gerai sakai...,man jie labiausiai patiko tj uzdejau:)

munde8 2012-05-05 23:01

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 210145)
todel kad imitaciju niekad nebuvo, mersuose visada tikras medis

na nespecas as situ reikalu:geda:, patikesim...na svarbu grazu, kad ir kaip sako 777 tas ale "dumblo medis ":xx:

munde8 2012-05-05 23:03

Citata:

Pradžioje rašė ufonautas (Post 210141)
Na kiek supratau tai nuo to viskas ir prasidejo,na beveik viskas:)
O is tikruju tai koks skirtumas nuo ko tie ratai-manyciau svarbiausia,kad tinka visi J , ET ir t.t. ir kam uzdavinet tokius klausimus?
Savininui: nesuk galvos,o tiesiog dziaugtis belieka ne tik graziais bei tinkanciais ratukais,o ir visu auto:wave:

man kaip tavo 140 mersiuks jei taviskis cia:)? grazus mersiukai ypac baltas :seile: geris


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.