MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Diskusija: Langu Tamsinimas, Gerai? Blogai? taip pat peticija norintiems pasirasyti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=187)

AndreArmani 2009-02-25 22:08

Kodel neleis? Kodel keletas vierchu gali vazinet uztamsintais, o paprasti zmogeliai ne?

mariukaz 2009-02-26 09:11

Citata:

Pradžioje rašė AndreArmani (Post 16839)
Kodel neleis? Kodel keletas vierchu gali vazinet uztamsintais, o paprasti zmogeliai ne?

Butent. Quod licet Jovi, non licet bovi (kas leidziama Jupiteriui, neleidziama jauciui).

mers-men 2009-03-10 21:55

as tai uz langu tamsinima... :good:
man patinka, man vairuot netrukdo, as tamsinciau :)
o jei kam nepatinka, ar kas negerai, juk niekas ir neverstu uzsitamsinti.
Na kurie neturi 2m stazo, gal ir nereiktu :ne:

driuliauskas 2009-03-10 23:12

Citata:

Pradžioje rašė mers-men (Post 18720)
as tai uz langu tamsinima... :good:
man patinka, man vairuot netrukdo, as tamsinciau :)
o jei kam nepatinka, ar kas negerai, juk niekas ir neverstu uzsitamsinti.
Na kurie neturi 2m stazo, gal ir nereiktu :ne:

faktas tame kad uzsitamsinus langus kencia matomumas. ko pasekoje isvaziuojant is salutinio kelio gali nepastebeti kokio balvano atlekencio be swiesu! ko pasekoje arba tave uzmus arba tu liksi kaltas del avarijos. nors ir pagrindiniu keliu vaziavusi auto leke be swiesu. paprasciausiai ant musu lietuvos tokia politika lengviau yvesti viena pataisa negu keisti kelis istatymus....

dyzelis 2009-03-11 07:24

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 18726)
faktas tame kad uzsitamsinus langus kencia matomumas. ko pasekoje isvaziuojant is salutinio kelio gali nepastebeti kokio balvano atlekencio be swiesu! ko pasekoje arba tave uzmus arba tu liksi kaltas del avarijos.

:good: man ivaziavo butent del tos pacios priezasties, pasatas uzsitamsines pacia tamsiausia, paskui aikstelei vaziavau, o jis sustojo ir is karto atbulas, na ka trinktelejo i sparna, sulinko, nuostoliai zmogui... tai gerai, kad ne koki nors pestyji, o masina, kai islipo tai ir sakau gal tu geriau nusiimk ta plevele :)

mariukaz 2009-03-11 10:18

Pas mane Golfas II visas buvo uztamsintas 90 proc pevele, tik priekinis stiklas 30proc. Atrode gerai, bet vazineti nakti, ypac ziema arba kai lyja, buvo sunkoka :)

Draugelis pramyne mano golfuka "landyne ant ratu", tipa stovi masina ir neaisku yra kas viduje ar ne, staiga prasidaro langas ir is ten isskrenda kamstelis nuo alaus arba nuoruka :isgert:

mers-men 2009-03-11 11:46

man aiksteleje ikale i sona, kaltininko masiniukas buvo visiskai netamsintas :bounce:
nepritarciau tiems niaukti langus, kurie uzsitamsina juodai kad galetu :drug: kokioj aikstelej, kurie o ant benzo litu neturi... :confused:
todel lietuvoj nieko gero ir jokio kompromiso, jei man negerai tai ir tau bus nieko gero... :lithuania:
idomus zmones tie lietuviai, taip ir nori viens kita :daro:

mariukaz 2009-03-11 11:52

Citata:

nepritarciau tiems niaukti langus, kurie uzsitamsina juodai kad galetu kokioj aikstelej, kurie o ant benzo litu neturi...
ar zinai kas yra operatyvine iskaita?

As nesuprantu tu, kurie uztamsina masina, o paskui kiekvieno patrulio baidosi, nes reikia arba bauda moketi arba kysi duoti. Na jei pasiseks tai siaip lieps nulupti. Va tokiu tai tikrai nesuprantu.

cabrys 2009-03-11 12:55

Manau tokiai grupei priklausau as, man patinka visi uztamsinti langai (aisku ne pacia tamsiausia), nes man sitas dalykas puosia masina ir man tai grazu :geda:

Duvis320 2009-03-12 10:29

kazkas parase jei 10 000 pasirasys bus svarstoma o jau pasirasiusiuju 13 000~
na ir kur rezultatai?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.