MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Nesiojamas kompiuteris (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6264)

vyciokas80 2011-07-22 11:04

Citata:

Pradžioje rašė stepaskeda (Post 157921)

Pirmas geresnis net ir pigesnis :) antras sh tik kad mazesnis.

Melionas 2011-07-22 12:12

Citata:

Pradžioje rašė vyciokas80 (Post 157936)
Pirmas geresnis net ir pigesnis :) antras sh tik kad mazesnis.

Tai va tame ir esme, kad reikia nedidelio kompiuterio. Antra kompiuteri iki siandien ryto turejau eee serijos, bet ji nuzudziau :dauzo::malkos::dauzo:
Nieko blogo pries ji negaleciau pasakyt, geras buvo, gal reikia vel toki pirkt is tos serijos

mikis 2011-07-22 17:15

na tada kabink pirma :) jeigu tik ofisinius darbus atlikinesi

Citata:

Pradžioje rašė stepaskeda (Post 157926)
Narsymui internete


garof1 2012-06-03 12:12

Asus yra tikrai geri ir verti dėmesio kompiuteriai. Visom keturiom už asus!

simaso 2012-06-03 12:51

pripažįstu tik lenovo think pad t seriją su 14" ekranu. asus kaip asus, nieko ten ypatingo. pats turėjau 4 metus, vaizdo plokštė jau miršta, brolio asus, kuriam dar metų nėra, atsirado problemos, bus nešamas į garantinį.

sausainius 2012-06-03 15:10

As jau 2a asus nusipirkau,K53S, koks as patenkintas juom, pries tai dar mano senasis asus, nei kart bedos neturejau, Cd belekiek rasydavau, niekad neisjungiu jo,dabar jauciukoki menesi nemates restarto.irdabar dar burzgia ant palanges,palikau kaip pastuit tikrint ir popierius suvedinet darbini :) aisku, yra gla tu modeliu problematisku, kaip ir buvo tie HPvienu metu kur pastoviai motinines perkaisdavo. Kazkaip asus kainos ir kokybe santykis geras, todel ir rinkaus jy

simaso 2012-06-03 15:20

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 215570)
As jau 2a asus nusipirkau,K53S, koks as patenkintas juom, pries tai dar mano senasis asus, nei kart bedos neturejau, Cd belekiek rasydavau, niekad neisjungiu jo,dabar jauciukoki menesi nemates restarto.irdabar dar burzgia ant palanges,palikau kaip pastuit tikrint ir popierius suvedinet darbini :) aisku, yra gla tu modeliu problematisku, kaip ir buvo tie HPvienu metu kur pastoviai motinines perkaisdavo. Kazkaip asus kainos ir kokybe santykis geras, todel ir rinkaus jy

paprastiem namų vartotojam geras pasirinkimas, bet pvz kai man per koncertus reikia leist "minusą" tai dar nei vienas asus nepasiteisino. macbookai neblogai veikia, bet kažkaip netraukia, nes nėra jie labai patvarūs ir šiaip nertaukia mac os'as

jaunelis34 2013-03-26 19:08

Gal galite patarti kokį nešiojamą pc rinktis iki 2500lt?

Apple 2013-07-23 19:41

Sveiki, prikeliu sena tema. Pribrendo reikalas paimti nauja laptopa :)

Nuo kompiuteriu madu atitrukes esu pastaruoju metu, taigi noriu jusu pagalbos, nes yra cia forumieciu kuriu darbas - kompiuteriai :)

Biudzetas: 2500-3000 ltl
Paskirtis: patogus narsymas mb1.lt :) ir full hd (1080p) filmu retransliavimas i tv (dabartinis kompas nepavelka 1080, o tik 720). Gal dar koki nauja game palost, bet tas antrinis prioritetas nes turiu xbox zaidimams :)
Ekranas: 15"
Wifi butinai su N standartu.
Apsvieciama klava labai didelis pliusas butu.
Noretusi metalinio arba plono korpuso, o jei abu suderinami dalykai tai isvis super.
Noretusi su ssd ir hdd diskais, bet nezinau ar ipirksiu ssd.

Labiausiai linkstu prie HP, nes toki turiu ir esu labai patenkintas, jau sesti metai ir jokiu kaprizu, o naudoju tikrai nesaugodamas. Ir galiu iskart pasakyt, kad dell nesiulytumet, nes nekenciu dell kompu, man jie ziauriai nepatogus (turiu dell darbini ir jis man vezy varo),taip pat apple tikrai nepirksiu.

Taigi, ka rinktis ir kodel?
Koks procas, kiek ram, kokia vaizdo plokste? Kurie modeliai jums patogus naudojimui be HP. Laukiu bet kokios naudingos info :)
:aciu:

Apple 2013-07-24 21:14

Labai faina kad padedat issirinkti :) pabandysiu pakalbet su savim, gal dar kas prisides.
Kol kas labiausiai noriu HP ENVY ULTRABOOK. Bet juose yra tik integruota intel hd vaizdo plokste. Ar verta bent apie ji mastyti ar ieskoti kompo tik su atskira, neintegruota geforse/radeon vaizdo plokste? Nes ENVY kompu serija atitinka dizainu idealiai tam ko as ieskau.

Ar galetu integruota intel vaizdo plokste laisvai susidoroti su full hd filmais?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.