MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   yamato MB CLS350 C219 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17674)

justinasm 2016-01-17 18:17

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 417056)
na va,

pagaliau vakar paskambino ir pakvietė užsiregistruoti ;)

auto užregistruotas, ir pagaliau galiu legaliai juo mėgautis :xx:

klausimas - kiek kas mokate už kasko draudimą ir koks jūsų vairavimo stažas? nes man kai paskaičiavo 1062eur, tai galvoju, kad beveik neverta už tiek draustis :geda:

o kokia fransize? As LD moku 800 uz E500

Tomskis 2016-01-17 19:04

Pzu uz nuliovas masinas 400eur kasko su 80eur francize. Aisku tas mano zmogus perejo i compensa, bet jei reik galiu paderint draugiskesnes kainas, manau neturetu pakilti pakeitus bendrove. Jei kam reik, siuskit pm asmens koda, masinos numeri ir staza

Artunas 2016-01-17 19:22

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 417056)
na va,

pagaliau vakar paskambino ir pakvietė užsiregistruoti ;)

auto užregistruotas, ir pagaliau galiu legaliai juo mėgautis :xx:

klausimas - kiek kas mokate už kasko draudimą ir koks jūsų vairavimo stažas? nes man kai paskaičiavo 1062eur, tai galvoju, kad beveik neverta už tiek draustis :geda:

yamato, nesikeikus, tai aš būdamas kauniečiu turiu tau rodyt kur reik draustis Marijampolėj?


Jopada, nieko geriau ir rūpestingiau pas save nerasi, dar geriau kreiptis pas ponia Dalia.

yamato 2016-01-17 19:28

Citata:

Pradžioje rašė justinasm (Post 417167)
o kokia fransize? As LD moku 800 uz E500

išgirdus kainą net nebeįdomios jokios frančizės...


Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 417186)
yamato, nesikeikus, tai aš būdamas kauniečiu turiu tau rodyt kur reik draustis Marijampolėj?


Jopada, nieko geriau ir rūpestingiau pas save nerasi, dar geriau kreiptis pas ponia Dalia.

nepyk, ponaiti, bet maniau ištikimybė prives prie ko nors gero :xx: tarkim viliuką draudžiausi už 500e įskaitant privalomąjį...

bet ačiū, nulėksiu rytoj iš ryto ;)

Artunas 2016-01-17 19:40

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 417189)
išgirdus kainą net nebeįdomios jokios frančizės...




nepyk, ponaiti, bet maniau ištikimybė prives prie ko nors gero :xx: tarkim viliuką draudžiausi už 500e įskaitant privalomąjį...

bet ačiū, nulėksiu rytoj iš ryto ;)

Jokia ištikimybė nėra pateisinama kas liečia draudimo bendroves, nes kainos skiriasi žiauriai ir kiekvienam atvejui. Todėl visą gyvenimą pasikliauju brokeriais. Jie visada stengiasi dėl kliento, ir dažniausiai išprašo nuolaidų iš bendrovių. Jopadoj draudžiau visas mašinas, o jų per 5. Ten tikrai jie stengiasi. Ir pabandyk papult pas Dalią, po dešinę jos kabinetas ;)

Apple 2016-01-17 20:25

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 417196)
Jokia ištikimybė nėra pateisinama kas liečia draudimo bendroves, nes kainos skiriasi žiauriai ir kiekvienam atvejui. Todėl visą gyvenimą pasikliauju brokeriais. Jie visada stengiasi dėl kliento, ir dažniausiai išprašo nuolaidų iš bendrovių. Jopadoj draudžiau visas mašinas, o jų per 5. Ten tikrai jie stengiasi. Ir pabandyk papult pas Dalią, po dešinę jos kabinetas ;)

Vienu brokeriu irgi nepasitikek :) mano pazystamu rate brokerio pakeitimas kainavo 100k EUR per metus i pliusa :seile2:

pucenas 2016-01-17 20:30

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 417220)
Vienu brokeriu irgi nepasitikek :) mano pazystamu rate brokerio pakeitimas kainavo 100k EUR per metus i pliusa :seile2:

as tai draudziuosi viska LD pas ta pacia draudeja jau apei 10 metu, pradzioi patirdavau rinka kas kaip ar neapgauna ka brokeriai duoda ir t.t., bet ji visada ji man geresne kaina duoda nei bet kox brokeris. draudizasi jau dabar ir tevas ir brolis visas savo masinas kasko pas ja :) o man nuo to tik geriau tapau VIP'u tipo :) :) netketurrati apdraudziau kasko. ko beveik niekas nedraudzia.
siulau ir jamatui,bet jis istikimas matai :D :D

Mb 140 2016-01-17 20:31

blogiausia yra kai vienas kuris nors draudejas paskaiciuoja kasko kaina,kiti negali pasiulyt po jo skaiciavimo geresniu kainu

Darius 2016-01-17 20:33

Kaip tai ir kodėl?

MRDetailing 2016-01-17 20:35

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 417221)
as tai draudziuosi viska LD pas ta pacia draudeja jau apei 10 metu, pradzioi patirdavau rinka kas kaip ar neapgauna ka brokeriai duoda ir t.t., bet ji visada ji man geresne kaina duoda nei bet kox brokeris. draudizasi jau dabar ir tevas ir brolis visas savo masinas kasko pas ja :) o man nuo to tik geriau tapau VIP'u tipo :) :) netketurrati apdraudziau kasko. ko beveik niekas nedraudzia.
siulau ir jamatui,bet jis istikimas matai :D :D

:)

www.edrauda.lt

niekada niekas pigiau nepasiule negu jie!


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.