MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   A Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Isigyjant A klase, i ka reiktu atkreipt demesi, kaip ju remontai? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2589)

Edgis 2010-09-19 16:35

Tai kiekvienas MB turi savotiškų ligų:) Bet kiek kolega yra išardęs, tai sakė, kad nelabai einamos dalys:)

vantage 2010-09-19 16:42

O kaip del tu rudziu?

sausainius 2010-09-19 17:11

Citata:

Pradžioje rašė vantage (Post 99466)
O kaip del tu rudziu?

arkos nerudys ir bagazine, nes jie plastmasiniai, megsta rudyt dureles,
sia savaite servise apsilankes buvau, trukus spiruokle gale buvo ir atraminis guolis prieki isejes 700lt kazkur kainavo. mechanine tikriausia geresnis variantas, automatai nepatvarus ir neekonomiski.

vantage 2010-09-19 17:20

700lt su darbu? o siaip patenkintas? pats vazineji? :)

sausainius 2010-09-19 17:40

Citata:

Pradžioje rašė vantage (Post 99470)
700lt su darbu? o siaip patenkintas? pats vazineji? :)

vazineju, jau man rods greit parduosim jy :) mieste gerai, apsisukt lengva, pas mane 1.6 eina visai nieko, priparkuot belekur gali, ant posukiu reik smarkiai stabdyt, nes visalaik jausmas kad noretu ratai nuo zemes kilt, nu ka znau, maza masina, patogi, praktishka.
negenda kiekviena diena, bet karta i metus i serviza tikrai teks nuvaziuot didesnem ar mazesnem bedom.
jo 700 su darbu.
pirkt sau tokios nepatarciau, jei ilgesnem kelionem vargina, sedynes nepatogios, izoliacija garso nekokia, per duobes vaziuojant plasmase i plasmase trinas, megsta apdailos atsokinet, pas mane jau kur langus valdyt atshoko knopkes, gale rie stopo kur dengia plasmase nukritus, muzika garsiau paleidus ir plasmases girdis, na dar ten pries tai esu aprases paskaityk. kad ir rasi gerai islaikyta ir su maza rida, negalvok kad nuo to pabegsi, maniskis buvo 25.000 tepravazeves, bet jau tkeo tvarkyt nemazai :) ir tie gedimai atsinaujina.

vantage 2010-09-19 17:45

Draugei ieskau, pirma masina butu, tai labai brangios nesinori dar :) ir jai labai patinka A klases mersiukas, tik ar nebus paskui kaip sako sykstus moka du kartus? :)

sausainius 2010-09-19 17:53

Citata:

Pradžioje rašė vantage (Post 99475)
Draugei ieskau, pirma masina butu, tai labai brangios nesinori dar :) ir jai labai patinka A klases mersiukas, tik ar nebus paskui kaip sako sykstus moka du kartus? :)

nebusi sykstus toki nupirkes, bent jau kiti taip galvos. kai cia skaitai gal atrodo blogiau negu yra, kai i viena vieta viska sudedi, neima ir negenda viskas is eiles, ir tie gedimai nera kritiniai kad nebevaziuotu iskart. cia jau tavo apsisprendimas, mes galim tik pasakot, o kartais zmogus pasielgia ne logiskai bet kazkokio gilesnio jausmo, ir tai gerai abiem atvejais. dar be to je tavo drauge daug nevazines, manau kad tie gedimai nebus galvos skausmas.

nova 2010-09-19 22:01

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 99464)
Bet kiek kolega yra išardęs, tai sakė, kad nelabai einamos dalys:)

tos mano isvardintos?! :)

Edgis 2010-09-19 22:11

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 99516)
tos mano isvardintos?! :)

Tai tik tos dažniausiai ir išeina, dar kokia dėžė ar variklis irgi:) O salonai niekam nereikalingi, pakaba irgi, kėbulo dalys nepaklausios:)
Žodžiu šrotui netinkamas variantas :D

nova 2010-09-19 22:18

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 99519)
Tai tik tos dažniausiai ir išeina, dar kokia dėžė ar variklis irgi:) O salonai niekam nereikalingi, pakaba irgi, kėbulo dalys nepaklausios:)
Žodžiu šrotui netinkamas variantas :D

kainos klausimas :) is pakabos spyruokles galima pamineti beje. o siaip is einamiausiu daliu jau masinos kaina ir susirenka.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.