MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   W220 Keletas nežinomų dalykėlių (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7430)

Edgis 2011-06-20 09:48

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 153356)
kokiu budu tu gali gadinti deze? :D arba kitas klausimas koks tas kalniukas turi buti kad gadintu deze

Užteks ir 5% kalniuko;) Nereikalinga apkrova dėžei, ypač stabdymo strektei. Sulaužyti tu jos gali ir nesulaužysi iš pirmo karto, tačiau aplanstyti galima. Kuo dažniau tai darysi, tuo dėžei mirtis ateis greičiau. Juk nėra sunku pajudinti kairę koją?;)

glutaminas 2011-06-20 14:40

kadangi pas mane rankinis beveik nelaiko, tai jo nebetraukiu, bet palikdamas masina ant kalniuko stengiuos kaip imanydmas suzaist su stabdziu, kad masina nepasikabintu ant dezes, bet labai sunku sugaudyt, vistiek deze isitempia su tokiu smugiu.. visada rekomenduoju uztraukt rankini, o jei tiksliau tai nei kojini, nei rankini, o STOVEJIMO STABDI>

mikis 2011-06-20 17:54

zinoma nera sunku :) bet 5% kalniukas cia jau gan nemazas :))) kiek atsimenu norvegijos kalnuose buvau 7% kalnas reikadavo jau stabdi minkit :D
beja pas mane rankinis isoperuotas

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 153452)
Užteks ir 5% kalniuko;) Nereikalinga apkrova dėžei, ypač stabdymo strektei. Sulaužyti tu jos gali ir nesulaužysi iš pirmo karto, tačiau aplanstyti galima. Kuo dažniau tai darysi, tuo dėžei mirtis ateis greičiau. Juk nėra sunku pajudinti kairę koją?;)


Tomskis 2011-06-20 18:10

pagaliau Edgis apsireiske, dabar mikis jau turi tiket :) 5% tai mazas kalniukas, vat slidinejau nuo 81% HARAKIRI trasos, va ten tai kalniukas :D

mikis 2011-06-20 18:15

man idomu ar i tavo ta 81% itraukti tavo bolidas :D ka jau kalbet apie rankini ar parkinga

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 153522)
pagaliau Edgis apsireiske, dabar mikis jau turi tiket :) 5% tai mazas kalniukas, vat slidinejau nuo 81% HARAKIRI trasos, va ten tai kalniukas :D


eSaS 2011-06-20 18:30

man rankinis jau nebelaiko mieste :xx: ten tai tokie kalniukai... nu nemazi :xx:

mikis 2011-06-20 18:48

o kas del rankinio tai nznau gal ir jus iprate, bet cia skotijoj, visi nu gal nevisi, bet 95% prie sankrizos uztraukia rankini, tik raudona traukia, tik raudona traukia :)

Error 2011-06-20 20:57

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 153539)
o kas del rankinio tai nznau gal ir jus iprate, bet cia skotijoj, visi nu gal nevisi, bet 95% prie sankrizos uztraukia rankini, tik raudona traukia, tik raudona traukia :)

Tai jie traukia nes pas juos matyt nera tokios suknistos sviesoforu sistemos ir tokiu idiotisku sviesoforu kaip kad Vilniuje,vos ne kas 10 metru..
Beje-jau seniai siame forume norejau paklausti Jusu nuomoniu apie ta savo greiciu dezes "dauzyma" kuomet palieku netgi ne ant kalniuko,o vos vos ant mazo keliu cm.bortelio,ir ijungus pavara jauciai smugis..kojinio kazkaip netraukdavau,nesinaudodavau..taciau dabar jei nevelu jau-butinai ta reikes daryti..

yamato 2011-06-20 21:03

manau, kad normalu, dėžė ant įtempimo, jungi bėgį, atsiranda smūgis ;) visada trauk rankinį, tai ir rankiniui sveikiau, neužkirmis, ir dėžei ;)

Error 2011-06-20 21:10

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 153581)
manau, kad normalu, dėžė ant įtempimo, jungi bėgį, atsiranda smūgis ;) visada trauk rankinį, tai ir rankiniui sveikiau, neužkirmis, ir dėžei ;)

na tas tai aisku. Taciau kiek jau tu smugiu buvo,ir keli kolegos minejo kad geriau arba masina netgi parduot ar pan.nes deze jau turetu greitai numirti nuo tokiu bajeriu..


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.