MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   W220 S320 neveikia Pre-Safe ir Commander (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6186)

glutaminas 2011-01-30 15:28

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 126978)
dek melynus diodus :)

melyni gal kiek per "stipriai". Bet balti tikrai graziai atrodytu, bet jie ir kainuoja i visa apsvietima tokius kokybiskus sudet tai 100lt neuztektu manau.

Lengvas 2011-01-30 16:37

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 127021)
melyni gal kiek per "stipriai". Bet balti tikrai graziai atrodytu, bet jie ir kainuoja i visa apsvietima tokius kokybiskus sudet tai 100lt neuztektu manau.

ar cia pinigai i S klase :xx: :zenklas:

glutaminas 2011-01-30 17:44

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 127030)
ar cia pinigai i S klase :xx: :zenklas:

man geriau uz tuos pinigus nusipoliruot kebula... Bet aisku, jei kisi be proto, tai ir kebului nusipoliruot, ir salonui isichemint ir dar apsvietimui susikest pinigu atsirastu :D Bet zinai i sena masina, kokia ja ledine bepaimtum, visada rasi kur kisti bapkes.. Jau is neturejimo ka veikt gali pradet ir varikli bei deze perinkinet-juk geriau po remonto vistiek vaziuotu :wacko:

Lengvas 2011-01-30 17:59

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 127039)
man geriau uz tuos pinigus nusipoliruot kebula... Bet aisku, jei kisi be proto, tai ir kebului nusipoliruot, ir salonui isichemint ir dar apsvietimui susikest pinigu atsirastu :D Bet zinai i sena masina, kokia ja ledine bepaimtum, visada rasi kur kisti bapkes.. Jau is neturejimo ka veikt gali pradet ir varikli bei deze perinkinet-juk geriau po remonto vistiek vaziuotu :wacko:

sutinku, is neturejimo ka veikt visko prisigalvoji pasikeist/isidet

augi$ 2011-01-30 22:05

As tai nekreipiu demesio ar lemputes gelvos ar kokios! nors i diodines pasikeis butu smagu tikrai naujau atrodytu.jei kas pasidarys tai pasidalinkit patirtimi!

tech1 2011-01-31 08:37

[QUOTE=Meska500;126900]
Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 126749)
Meska, nu ir kaip susitvarkei ta "pre safe"? veikia jau antipraslydimo knopke? Nes man irgi panasus simptomai, ir kartais abs lempute uzsidega, ir presafe inactive, ir dabar net ESP isijunge, po akumuliatoriaus isikrovimo.. :unreal:
Skaiciau cia anglu saite apie ta pre-safe, sako kad reikia patikrinti #19 saugikli, kai jis perdega daznai buna ismeta ta klaida.. tai reikes pasitikrint, beje kur saugikliu blokas yra?[/

nerandu saugikliu lapo buciau paziurejas kur 19 jis randas ot visai dingo atmintis,o saugikliu blokai yra 3 po kapotu 2 ir 1 po galine sedyne kur koju apsviertimas desinej pusej

saugiklis cia joks nepades

glutaminas 2011-01-31 09:12

[QUOTE=tech1;127201]
Citata:

Pradžioje rašė Meska500 (Post 126900)

saugiklis cia joks nepades

O tai kas pades? Yra konkretus pavizdys kai saugikli pakeicia ir padeda, taip pat po vairo susukimo kartais padeda.. Bet kad skydeli kitas idetas tai tikrai nera "klaidos paaiskinimas". Nes sita klaida daug kam ismeta.. Beje tiek pas mane, tiek pas meska nera naujas modelis, kur jau montuojamos pre safe.. Taip pat buna kartais del slegio davikliu ta klaida meta, bet taip pat, ju nera pas senuosiu modelius.

tech1 2011-01-31 10:18

jei jusu automobiliuose nera tu sistemu, o skydelyje dega klaidos, reiskia kad kazkas keite skydeli ir jo nesuprogramavo ... belieka pekeist programa. Cia rasinedami nesuremontuosit

glutaminas 2011-01-31 11:20

Citata:

Pradžioje rašė tech1 (Post 127221)
jei jusu automobiliuose nera tu sistemu, o skydelyje dega klaidos, reiskia kad kazkas keite skydeli ir jo nesuprogramavo ... belieka pekeist programa. Cia rasinedami nesuremontuosit


NETIKIU. Koks tikslas keisti skydeli? Ir dar taip papuole, kad man ir meskai ta pati beda.. ir pas abu keisti skydeliai... O kiek uzsienio forumuose tokiu bedu pas zmones...

Edgis 2011-01-31 11:23

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 127236)
NETIKIU. Koks tikslas keisti skydeli? Ir dar taip papuole, kad man ir meskai ta pati beda.. ir pas abu keisti skydeliai... O kiek uzsienio forumuose tokiu bedu pas zmones...

Tiki ar netiki, čia jau tavo reikalas. Varyk į diagnostiką ar pas gerą elektriką ir pažiūrės kame sliekai. Gerai Tech1 sako, forume tokių bėdų išspręsti neįmanoma:wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.