MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 vairo stiprintuvo skysčio keitimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9776)

kesaamg 2017-09-16 14:48

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 481024)
ji visada turi kaukt :) ur butinai keisk jei tikrai ir kliba ir strigineja sukant su ranka pompis skriemuli :)


Bet tai jis neturi taip kaukti kad salone girdisi gerai prie tam tikru apsuku na jis kliba bet dar nestringa ir kai pasuki su ranka girdisi garsas

iDracus 2017-09-18 07:11

Citata:

Pradžioje rašė kesaamg (Post 481026)
Bet tai jis neturi taip kaukti kad salone girdisi gerai prie tam tikru apsuku na jis kliba bet dar nestringa ir kai pasuki su ranka girdisi garsas

Vairo stiprintuvo siurbio garso visai neturi girdėtis nei lauke, nei juo labiau salone.
Kas čia per nauos teorijos, kad jis turi "kaukt". Pas mane autosas prabėgęs 370K ir jokio pašalinio garselio. Ką girdžiu tai tik variklio murkimą ir diržo čežėjimą :wave:

Robertas1993 2017-09-18 07:18

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 481185)
Vairo stiprintuvo siurbio garso visai neturi girdėtis nei lauke, nei juo labiau salone.
Kas čia per nauos teorijos, kad jis turi "kaukt". Pas mane autosas prabėgęs 370K ir jokio pašalinio garselio. Ką girdžiu tai tik variklio murkimą ir diržo čežėjimą :wave:

mes kalbam apie vandens pompos skriemuli.. :!

Darius 2017-09-18 07:42

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 481186)
mes kalbam apie vandens pompos skriemuli.. :!

Niekas niekur neturi ūžti!!!!!

Robertas1993 2017-09-18 08:27

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 481187)
Niekas niekur neturi ūžti!!!!!

net jei mentes besisukdamos liecia korpusa (vandens pompos) neturi girdetis? teko taisyt c204, tai ten kaip reikalas kaukdavo, nuemem vandens pompa tai su ranka sukdamas skriemuli, mentes gerokai liete korpusa... :) taip pat maniske keiciau vandens pompa, pas mane nekaukdavo bet strigdavo ziauriai ( del to ir genero dirzas sokinejo...), nuemem ja, tai nieko vizualiai nesimato gedimo pozymiu, greiciausiai kazkas prie aseles susidevejo (gal kazkokios ivores) :)

Darius 2017-09-18 15:07

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 481188)
net jei mentes besisukdamos liecia korpusa (vandens pompos) neturi girdetis? teko taisyt c204, tai ten kaip reikalas kaukdavo, nuemem vandens pompa tai su ranka sukdamas skriemuli, mentes gerokai liete korpusa... :) taip pat maniske keiciau vandens pompa, pas mane nekaukdavo bet strigdavo ziauriai ( del to ir genero dirzas sokinejo...), nuemem ja, tai nieko vizualiai nesimato gedimo pozymiu, greiciausiai kazkas prie aseles susidevejo (gal kazkokios ivores) :)

Robertai, neturi būti jokių garsų ir baik malti Š :ne:

kesaamg 2017-09-18 16:53

Kad garsu neturi buti tai ir man aisku bet kad garsas yra reiskias kazkas negerai ir reikia ieskoti kaltu :)

mercedinis 2017-09-18 17:27

kalta jau radom robertas :D

pas ji ledinis mersas ;) viskas sutvarkita, bet garsus visokius skleidzia :-)))

Citata:

Pradžioje rašė kesaamg (Post 481245)
Kad garsu neturi buti tai ir man aisku bet kad garsas yra reiskias kazkas negerai ir reikia ieskoti kaltu :)


Darius 2017-09-18 20:46

Citata:

Pradžioje rašė mercedinis (Post 481248)
kalta jau radom robertas :D

pas ji ledinis mersas ;) viskas sutvarkita, bet garsus visokius skleidzia :-)))

:thumbsup::good:

iDracus 2017-09-19 07:36

Citata:

Pradžioje rašė mercedinis (Post 481248)
kalta jau radom robertas :D

pas ji ledinis mersas ;) viskas sutvarkita, bet garsus visokius skleidzia :-)))

Tikrai ne ledinis, leigu skelidžia garsus. Taip, čia tau ne Lexus variklis, garsas yra kaip dirba variklis.
Bet jis turi nei tarškėti, neia gausti. Tiesiog švarus dyzelinio variklio darbas. Beje pas mane L motoras E320CDi.

Pabandyk šaltą variklį užvedinėdamas, paklausyti ar nesudžeržga grandinė. Jeigu taip, kapiec grandinei ir įtempėjams. Keisk nedelsdamas, priešingu atveju "kapitalkė" garantuota.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.