MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Prietaisas matantis ishgerusius :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7478)

Jexx 2011-06-29 09:43

Citata:

Pradžioje rašė stepaskeda (Post 154738)
neeeee, as isgeres tikrai nevairuoju, bet buna, kad po visko ryte yra siokia tokia baime, kad galiu ipust, va todel ir noreciau tureti alkotesteri :drug:

Esu vairaves neblaivus ne viena ir ne dusyk, bet dbr gana... Nes dbr tai per daug brangus malonumas... Bet vairuodavau isgeres kokius 3 - 5 bokalus ar butelius alaus, bet tikrai nevaziuodavau kominis.... :geda:

sapnelis 2011-06-29 09:47

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 154744)
Esu vairaves neblaivus ne viena ir ne dusyk, bet dbr gana... Nes dbr tai per daug brangus malonumas... Bet vairuodavau isgeres kokius 3 - 5 bokalus ar butelius alaus, bet tikrai nevaziuodavau kominis.... :geda:

Beveik visiems buvo jaunystėj tokių bajerių, man būdavo taip pat, ypač kai teisių neturėjau :xx: Bet džiaugiuos kad laimingai pragyvenau tokius epizodus ir dabar esu stipriai prieš vairavimą išgėrus... :wavecry:

Melionas 2011-06-29 09:52

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 154743)
yamato, tai vadinas, jei nuvaziuoji prie ezeriuko ir atsigeri d-laito viena ar du buteliukus, ir po to sustabdzius reik dziaut teises - manau tai yra nesamone...:nerv::D

Na d-laito prie ezeriuko nezinau kiek reiktia isgert, kad pust virs normos :)

Jexx 2011-06-29 11:12

Nu tai, apie ka as kalbu? Beje, kai as puciau alkotesterin ir jisai parode 0.74prom. tai buvau isgeres 5 butelius lengvo alaus bei ant triju suragavom 0.7 vodkes... kazkaip pasirode neitiketina, kad tiek mazai....

woodoooo 2011-06-29 11:50

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 154756)
Nu tai, apie ka as kalbu? Beje, kai as puciau alkotesterin ir jisai parode 0.74prom. tai buvau isgeres 5 butelius lengvo alaus bei ant triju suragavom 0.7 vodkes... kazkaip pasirode neitiketina, kad tiek mazai....

cia giriesi kad prigeraiai alaus ant virsaus vodkes ir vaziavai?

sapnelis 2011-06-29 11:57

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 154761)
cia giriesi kad prigeraiai alaus ant virsaus vodkes ir vaziavai?

Žiūriu tau visi neįtinka prie kiekvieno komentaro pis:cenzura: Pačio blevyzgų vos ne daugiausiai, visiems čia aiškini ką ir kaip rašyt. Kas tu čia per kietuolis? Nepatinka neskaityk ir nereguliuok forumo, yra kas turi tam teisę ir sutvarkys, pasakys jei kas ne taip. O tavo nurodymai kaip ir ką rašyt niekam čia neįdomūs.

woodoooo 2011-06-29 15:12

Citata:

Pradžioje rašė sapnelis (Post 154762)
Žiūriu tau visi neįtinka prie kiekvieno komentaro pis:cenzura: Pačio blevyzgų vos ne daugiausiai, visiems čia aiškini ką ir kaip rašyt. Kas tu čia per kietuolis? Nepatinka neskaityk ir nereguliuok forumo, yra kas turi tam teisę ir sutvarkys, pasakys jei kas ne taip. O tavo nurodymai kaip ir ką rašyt niekam čia neįdomūs.

o tavo koks reikalas, ka kam noresiu ta tam ir nurodinesiu ir netavo pi:cenzura: aiskiai pasakiau?

Simka 2011-06-29 16:34

Chiebryte!!! Oras karštas lauke, to pasekoje ir patys karščiuojatės dėl menkniekio:xx: Atsivėsinam po saltu vandeniu, ir pabandom diskutuot be pykčių :wave:

sapnelis 2011-06-29 16:51

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 154781)
o tavo koks reikalas, ka kam noresiu ta tam ir nurodinesiu ir netavo pi:cenzura: aiskiai pasakiau?

Nu bandyk nurodinėt, man tai kas :xx: :crazy: Gal pasijusi kietas, nors tiek gerai :xx: :lithuania:

yamato 2011-06-29 21:32

draugas vienas turi alkotesterį, darėm bandymą, po vienos alaus bonkutės ir 5min įsipučia apie 0,1-0,12. Išgėrus vieną alaus bonką ir iš karto pučiant, įsipučia 0,14-0,15 :D dėl vienos bonkutės, tai kaip kada, jei pvz karšta diena, ant saulės dar jei ant apytuščio skrandžio, tai galima ir prisibaigt su dviem bonkom alaus :xx:

pernai jonininių rytą, bandėm pūst, kas gali vairuot :D kadangi visi žinojom, kad būsim dar vieną dieną, nebelaikėm vadžių ir atbaliavojom geriau nei naujus metus... aš ryte įpūčiau ~0,4, visi +- tiek pat, o jau vienas buvo alaus padaręs ryte, tai ~0,8 įpūtė :xx:

alkotesteris yra gerai, tik kad reikia nebe pigaus made in china, o jau kokio brangesnio, kad rodytų ne pieno riebumą, ir ne kad šiandien trečiadienis :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.