MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   W124 papildomu gabaritu montavimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2574)

Edgaras 2009-10-15 20:17

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 43712)
Lai kalba kas ka nori ir lai reishkia savo nuomone,visas gerai,chia kaip televizorius,-nepatinka,papai isijungi zhinias ir tt... Svarbu ishlaikyti tolerantishkuma ir pagarba vieni kitiems.
Mano artimiausi draugai,golfo tiuninguotojas,menininkas,bedarbis,milijonierius,g ejus ir tt... Ir man su jais idomu ir paprasta bendrauti,todel,kad musu pasaulezhiura skiriasi,jei visi mastytu,taip kaip ash ir temyletu didelius zhemintus mersusu ir palydovine technika,tai apie ka su jais reiktu kalbeti ? Manau ateitume iki tam tinkamo,bukumo laipsnio,kai nebebutu,nei del ko pyktis,nei del ko draugauti? :)
Mano nuomone tokia,kad svarbu zhmogu ishklausyti,o jei jis paprashys patarimo,galima pasistengti ir patarti,bet tik tokiu atveju,jei PAPRASYSHYS :)))
Vienu zhodzhiu gyvenkime draugishkai,taip,kaip ir gyvenome,nes lietuvoje ne tiek ir daug tolerantishku forumu,kaip SHITAS :) :zenklas:

vaat buutent :good::ploja::ploja:
visiskai sutinku.
as turbut irgi priskiriamas tiurlinguotoju grupei... na bet jaunyste durnyste :xx:
kadanors gal kitaip galvosiu. dabar man tinka ir grazu mano dabartinis mersas

samagonas 2009-10-15 21:51

Edgarai.tavo mersas nerealus :uuu: Gyvenchiau lietuvoje tikrai nusamdychiau pacukus,kad nupustu nuo tavo merso bodykita:)))))))))) Juokauju. Imk pitaka,gerbiu tavo pastangas,tu labai gerai viska darai :1: Ir tavo mersas,kai pataps Classicu,visi tie tavo pakeitimai,jam bus kaip opcija.O dabar tik megaukis ir kurk.Kai pradesi deti Neonus i purshkalus ir antenas,jau chia butu kita kalba:))))

yamato 2009-10-23 23:35

snd po biski darbo metu prieidamas prie MB susidejau tuos svieciancius posukius :}
man patinka :) foto dar nera :D

pritaikiau kazkieno lizdus, skirtus dvieju kontaktu lemputem, rastus srote, po to ilginau laidus jungiau ir t.t... rezultatu patenkintas :)

tik po to, kai susidejau, pagalvojau, ar manes negali nubausti dedes mentai? :D
siaip taisyklese parasyta, kad stovejimo sviesos turi buti geltonos spalvos :D tai gal tiks... ;)

Duvis320 2010-02-04 12:39

vyrai nebevarkit su gabaritais, atrodo isties labai graziai as irgi norejau susidet. sako dekis, bet kiek ilgai turesi technikine.
mentai vrietnesni bus gali atimti technikine ir turesi prasivaryti per nauja.

eSaS 2010-02-04 13:16

Citata:

Pradžioje rašė gangasz (Post 42370)
biski ne i tema bet gal zinot kokios leputes dedasi i gabarytus w210

as tai pirkau senukuose,issiemiau senas ir nusinesiau kai pavyzdi.tai dave taspacias :)
o kokios ten tai nzn,lemputes kaip lemputes :D
atsimenu kad nepigiai isejo kazkas apie 20lt :D :mastau:

willis 2010-10-18 23:11

Amerikietiski gabaritai..
 
sveiki. tai va, noreciau pasiklaust, kaip pasidaryt tuos amerikietiskus gabarius.. kazkada buvau rades kaip ir kas.. bet per laika pamirsau, o dabar visa google isieskot nelab yra laiko. gal kas dare ir zino kaip, nes kiek atsimenu lyg ir kazkokia fyske papildoma prie posukio jungias del kurios posukis silpnai sviecia, o ji ijungus paryskeja..

dekui uz info butu :)

Edgaras 2010-10-18 23:12

nusiperki posukio lemputes lizda su dviem kontaktais ir pacias lemputes dvieju kontaktu, istatai ir atsivedi laida nuo gabarito :)

willis 2010-10-19 05:27

aisku, reiks pamegint kazka susukt :) dekui :)

djedga 2010-10-30 14:07

1 Attachment(s)
pasidariau ir as :)

PANTERA888 2010-10-30 14:15

Citata:

Pradžioje rašė djedga (Post 106180)
pasidariau ir as :)

tai ir halogenus reikejo ijunkt


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.