MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

PANTERA888 2011-06-02 23:21

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 150266)
Pries 7 metus kai Ispanijoj studijavau, tai kaimynai vis lakste klausinet ar tikrai ne prostitute dirbu ir prase vis pasa ir studento pazymejima rodyt :xx:

hm del ko sprende?del aprangos? ar del ko?

Aistė 2011-06-02 23:23

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 150267)
hm del ko sprende?del aprangos? ar del ko?

oi tikrrai ne del aprangos, as siuo klausimu pakankamai koncervatyvi :) klausinejo del to, kad lietuve :)

samagonas 2011-06-02 23:26

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 150266)
Pries 7 metus kai Ispanijoj studijavau, tai kaimynai vis lakste klausinet ar tikrai ne prostitute dirbu ir prase vis pasa ir studento pazymejima rodyt :xx:

idomu,kodel jis taip galvojo :)
P.S turek omeni,kad jokiam kiaushiniui,neprivalai,rodyti jokiu dokumentu, jei jis nera policininkas ,jau vien uzh tokius norus galima,jam apkartinti gyvenima.
Kai buvau jaunas ir durnas,yra teke begti su mashina nuo policijos,bet spejom su draugu davazhiuoti iki namu ir ibegti i vidu, tai jie visa nakti po langais miegojo,o ryte paskambine,paprashe dokumentus parodyti,o kai paprashiau,kad uzheitu i vidu,grieztai atsisake, taip,kaip neturejo irodymu,kad mus vijosi,pakalbejom draugishkai,ir ishaishkino daug niuansu,kuriuos kartais gerai zhinoti :)

Aistė 2011-06-02 23:28

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 150269)
idomu,kodel jis taip galvojo :)
P.S turek omeni,kad jokiam kiaushiniui,neprivalai,rodyti jokiu dokumentu, jei jis nera policininkas ,jau vien uzh tokius norus galima,jam apkartinti gyvenima.
Kai buvau jaunas ir durnas,yra teke begti su mashina nuo policijos,bet spejom su draugu davazhiuoti iki namu ir ibegti i vidu, tai jie visa nakti po langais miegojo,o ryte paskambine,paprashe dokumentus parodyti,o kai paprashiau,kad uzheitu i vidu,grieztai atsisake, taip,kaip neturejo irodymu,kad mus vijosi,pakalbejom draugishkai,ir ishaishkino daug niuansu,kuriuos kartais gerai zhinoti :)

tai matai, as tada buvau jauna ... :)

vampyras 2011-06-02 23:33

Aiste mesk adresiuka as busiu, Shalomm irgi automatiskai priskaiciuok, speju Samagonas irgi bus, na dar Pantera isleisim pasiganyti po kaima tai likusius isdraskys :xx:

samagonas 2011-06-02 23:48

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 150272)
Aiste mesk adresiuka as busiu, Shalomm irgi automatiskai priskaiciuok, speju Samagonas irgi bus, na dar Pantera isleisim pasiganyti po kaima tai likusius isdraskys :xx:

primetu vaizdeli ,- Fukushima ruko,-po tokio tautiechiu vakarelio kaime :xx:
gerai ,uzhteks pushi pjauti,varau, ant nugaros pasedesiu pora valandu, o to dar girtas ishvazhiuosiu :))) ir bus tada man Fukushima :xx:

yamato 2011-06-03 01:40

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 150274)
primetu vaizdeli ,- Fukushima ruko,-po tokio tautiechiu vakarelio kaime :xx:
gerai ,uzhteks pushi pjauti,varau, ant nugaros pasedesiu pora valandu, o to dar girtas ishvazhiuosiu :))) ir bus tada man Fukushima :xx:

eitų šitam forume, taip, kaip facebooke "laikint", tai "laikinčiau" šitą samagono pasakymą :xx: :1:

sapnelis 2011-06-05 15:01

Per National Geographic rodo apie MB SLS AMG :)

samagonas 2011-06-06 18:13

kur vampyras ??? :skambina: Kazhko po agurku skandalo prapuole :xx: Sakau,gal atsiprashyti kolegos nori ? Pas mane kolukiechiai pikti, nebeina nei i Lidla,nei i Aldi, sako lai eda savo deshras velniai patys :)))))))))) Tai kokiu ten brudu Hamburge prisiauginot,- papasakok :))))

vampyras 2011-06-06 20:11

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 150856)
kur vampyras ??? :skambina: Kazhko po agurku skandalo prapuole :xx: Sakau,gal atsiprashyti kolegos nori ? Pas mane kolukiechiai pikti, nebeina nei i Lidla,nei i Aldi, sako lai eda savo deshras velniai patys :)))))))))) Tai kokiu ten brudu Hamburge prisiauginot,- papasakok :))))

nu vo galvojo surado kaltus bet neatspejo, nu niekis viena kita milijona numes ir visiems bus vel gerai :D
na Hamburgo mieste megino naujus hamburgerius israsti ir prisidirbo kazkokiu parazitu :D
jai rimtais velniai ten zino kas kaip, as ir toliau valgau salotas :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.