MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Įvairūs Mercedes Benz skelbimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3414)

Melionas 2011-09-16 23:14

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165680)
chia vadinasi,-Mano litai ir dedu kur noriu :)))
o pasakyme "kai neturiu kur litų dėt..." jauchiasi pavydo gaidele :xx::xx::xx:

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 165684)
nu cia ne europai suprast :xx:

Nu jo, tu rimtas vyras, tu jau nebe europa, tavo kitos panetkes, tau net salonai tokie grazus kaip parodei fotkes.... tobuleji

samagonas 2011-09-16 23:16

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 165722)
cia biski perskaiciau tavo tema, ir manau galiu padeti su stikliniu stogu :) ir gan pigiai, tiesiog lova inesti i sitnami :D

pokstas kad nebutu toks vakaras niurus, viski FIRDAY!! :D

Miki, tu vel mane bandai nuzhudyti :))) Kodel ???? Juk ash tave myliu ir tu tai zhinai :))))

mikis 2011-09-16 23:20

kodel nuzudyt ? :)) tiesiog sove i galva siklinis stogas :D lova + siltnamis

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165725)
Miki, tu vel mane bandai nuzhudyti :))) Kodel ???? Juk ash tave myliu ir tu tai zhinai :))))


samagonas 2011-09-16 23:25

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 165726)
kodel nuzudyt ? :)) tiesiog sove i galva siklinis stogas :D lova + siltnamis

tu shaipaisi, o man visai rimtas klausimas,galva lauzho,kokiu nuolydzhiu daryti ir kaip ji valyti ? Esu minimalistas, nemegstu perkrautu kambariu, noriu , didelio miegamojo , kad tik lova kambari butu, be jokiu spintu ir smirdanchiu koiniu aplink, ir kad matychiau ,kada meteoritas nukris ant galvos :xx: Reikalavimai mazhi, tik,kazhkaip susiveliau, nes chia specu mazhai (ispanijoj), pushi pjauna. jei turi geru ideju sakyk,, busiu dekingas :)

woodoooo 2011-09-17 00:21

Citata:

Pradžioje rašė Staikeris (Post 165714)

norejau jau sia vasar pirkt kazka tokio bet noriu pirkt geros firmos, parsisiut is statu kazka is asanti ar lexani bet sia vasarr buvo daug kitu islaidu ir investiciju kitur kur gerokai svarbiau nei ratai gal kitam sezonui cadzio vistiek nesiruosiu parduot manau apsizenijau :)
Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 165727)
tu shaipaisi, o man visai rimtas klausimas,galva lauzho,kokiu nuolydzhiu daryti ir kaip ji valyti ? Esu minimalistas, nemegstu perkrautu kambariu, noriu , didelio miegamojo , kad tik lova kambari butu, be jokiu spintu ir smirdanchiu koiniu aplink, ir kad matychiau ,kada meteoritas nukris ant galvos :xx: Reikalavimai mazhi, tik,kazhkaip susiveliau, nes chia specu mazhai (ispanijoj), pushi pjauna. jei turi geru ideju sakyk,, busiu dekingas :)

o tai kas cia sudetingo darai stoga is organinio stiklo ne horizontalu su nulydziu is lauko patogu uzlipima ant jo ir kada reikia su kercheriu nuplauni :)

samagonas 2011-09-17 00:29

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 165730)
norejau jau sia vasar pirkt kazka tokio bet noriu pirkt geros firmos, parsisiut is statu kazka is asanti ar lexani bet sia vasarr buvo daug kitu islaidu ir investiciju kitur kur gerokai svarbiau nei ratai gal kitam sezonui cadzio vistiek nesiruosiu parduot manau apsizenijau :)


o tai kas cia sudetingo darai stoga is organinio stiklo ne horizontalu su nulydziu is lauko patogu uzlipima ant jo ir kada reikia su kercheriu nuplauni :)

o kas lips ? ( pats turiu vertigo,nezhinau,kaip lietuvishkai, na ash tikrai,kad nelipsiu ) :) Organinis ishdegs nuo saules,-irgi gaidys, stiklas storas gerai, bet tokio plochio kaip noriu, dar nesugalvojo,kaip itvirtinti, o i kalejimo grotas irgi nera noro zhiureti :)))) Bet manau rasiu sprendima, chia tik mano kaime veilokai atsilike,kokie shvedai tai tikrai,kad jau yra ishsprende ta problema,-del to ir domiuosi :)

vanix 2011-09-17 02:58

Citata:

Pradžioje rašė Staikeris (Post 165714)

bet tai kai gerumo sofa prieky, gali persest i keleivio vieta per sekunde :xx:
Kaip idomu sitie cadillacai aptarnavime, daznai kas sugenda ir kokios detaliu kainos? Shiaip idomu :)

Mb 140 2011-09-17 08:49

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 165723)
Nu jo, tu rimtas vyras, tu jau nebe europa, tavo kitos panetkes, tau net salonai tokie grazus kaip parodei fotkes.... tobuleji

ir vel pavydas...

egise 2011-09-17 09:01

Oba koks OT cia uzsivede :xx: Reiktu atidaryti tema sirdgelos isliejimui :) Ir as palieciau ant dyzelio, nes jau jis man tuoj bus kubiliaus vietoj.

simaso 2011-09-17 09:42

Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 165702)
As irgi seniau visada benzininiais motorais pirkdavau auto, sugalvojau cia ta 124 visu isgirta dyzelini pabandyt. Pabandziau: 100km - 10l, iki 100km/h - 15s. Sakau, ne, aciu. Reikia naujoviskesniu technologiju. E320CDI: kuro sanaudos - valio, pagreitis - valio, eksplotacija - ne valio. Tai dacikas, tai purkstukas, tai klaidos ir pan. Kaip Samagonas sako, nebezinai kuo ir nuo ko ji gydyti. Beda dyzeliu ta, kad nuperki ji nulekusi vos ne limona ir gaivink ji, o rast gera ir mazai vaziavusi sunku. Pabandziau, supratau savo klaidas, todel grizau prie benzo ir daugiau jokiu traktoriu.

viską lemia mašinos stovis. kai nusiperki nuvaikytą avangarde pilną navarotų nebrangiai, tai tikėtis, kad nebus problemų per daug naivu. bet juk svarbiausia, kad būtų tų navarotų, nesvarbu, kad nesu toks pasiturintis, kad išlaikyt prabangią mašiną, nesvarbu, kad mano darbas neatitinka mašinos, svarbu turėt kietą mašiną ir poto verkt, kad brangiai kainuoja išlaikymas. čia turbūt ne vien lietuvių toks mąstymas :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.