MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   IT kampelis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7846)

FAT 2012-08-22 17:54

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 226514)
Vargiai ka tau bepatarsiu, nes man nuo duju jau smegenys atrofavosi, visur bezdalai vaidenasi, kam tau reikia bezdalais vazinejancio ubago patarimu? :xx: Tai uzleisiu tribuna kitiems forumo "IT specams" ;)

Nieko tokio, nes as kaip "pasiturintis" zmogus perku be windowsu ir isidiegsiu piratine sistema tam, kad akcentuoti, kad PIGIAU

waidosas 2012-08-22 18:14

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 226521)
Nieko tokio, nes as kaip "pasiturintis" zmogus perku be windowsu ir isidiegsiu piratine sistema tam, kad akcentuoti, kad PIGIAU

Tai gi su piratine tau sakes bus, megztukas paris, sesi , na ir kompas 100% uzlus.:xx::xx:

FAT 2012-08-22 18:49

Citata:

Pradžioje rašė waidosas (Post 226522)
Tai gi su piratine tau sakes bus, megztukas paris, sesi , na ir kompas 100% uzlus.:xx::xx:

Cia sena istorija, nes zmogus kliedejo, kad turi babkiu ir isidejo dujas vien del taupumo i w211 cia as pritaikiau kompams, nes jis labais stresuoja kai pradedi kalbeti apie ahuienas babkes ir dujas panasiai kaip grazulis apie gejus, bet nepripazysta, kad ji puse LT laiko 3.14deru

Tomskis 2012-08-22 19:00

man po zaibu ir griaustiniu stacionariam kompe dingo tinklo korta (integruota) ir kompas neissijungia, net ir mygtuka jei laikai tai jis issijungia ir vel isijunga, gaunasi kaip persikrovimas, tik istraukus is rozetes gali isjungti. tai kas liecia intika viskas aisku, nupirkciau tinklo korta atskira ir valio, bet tai motinines jau nesutvarkysiu? ar cia ne motininej beda kad jis neissijungia?

Finalfour 2012-08-22 19:31

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 226526)
Cia sena istorija, nes zmogus kliedejo, kad turi babkiu ir isidejo dujas vien del taupumo i w211 cia as pritaikiau kompams,

Smagu, kad tu ne kliedi, o tiksliai zinai kiek as babkiu turiu. Gal man pasakytum, kazkaip tingiu i saskaita lyst tikrint, tu vis tiek esi suskaiciaves mano pinigus kaip tipiskas lietuvis ir zinai kiek ju yra, tai pasakyk tiesiog man :)

juozavas 2012-08-22 19:56

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 226529)
man po zaibu ir griaustiniu stacionariam kompe dingo tinklo korta (integruota) ir kompas neissijungia, net ir mygtuka jei laikai tai jis issijungia ir vel isijunga, gaunasi kaip persikrovimas, tik istraukus is rozetes gali isjungti. tai kas liecia intika viskas aisku, nupirkciau tinklo korta atskira ir valio, bet tai motinines jau nesutvarkysiu? ar cia ne motininej beda kad jis neissijungia?

Tai jei visa kita veikia, tai :cenzura: ta lan korta, įsidėsi kaip sakei į pci jungtį kitą. Bet jei ji buvo integruota, tai bijau, kad ir motininei visai kapiec. Šiaip įtampos šuolių filtriukas, kur į rozetę kišasi, kainuoja apie 10lt, tai nedidelė, bet labai vertinga investicija..

Tomskis 2012-08-22 20:02

nu is bedos as galiu isidet korta ir tegu tas kompas neisijungineja, ant prailgintuvo mygtukas yra, su juo isjungsiu, bet cia gal nemotinine isjungineja o maitblokis koks ne?

FAT 2012-08-22 20:23

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 226546)
Tai jei visa kita veikia, tai :cenzura: ta lan korta, įsidėsi kaip sakei į pci jungtį kitą. Bet jei ji buvo integruota, tai bijau, kad ir motininei visai kapiec. Šiaip įtampos šuolių filtriukas, kur į rozetę kišasi, kainuoja apie 10lt, tai nedidelė, bet labai vertinga investicija..

Cia gaunasi 50/50 nes zaibui trenkus jei ne elektra tai tinklu ateis, tada dar didesne zopa. Man taip buvo 2 telikus sudeginus, nes buvo pajungti per LAN'a

juozavas 2012-08-22 20:24

ne. maitblokis daro, ką motininė liepia. Nes realiai spausdamas įj.išj mygtuką tu užtrumpini du kontaktus, esančius motininėj. PAžėk kaip rytoj viskas bus - arba galėsi toliau naudot, arba nupuš visai.

Fanax 2012-08-22 20:24

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 226512)
Pats laikas atsinaujinti komapa, nes pries mokslo metus kompa galima gauti su didele nuolaida ir tt, norejau suzinoti apie kompus gaminancias firmas ir kokias rekomenduotumete, nes "ekspertaia" parduotuveje siulo bele ka
PS Domina intel i7 procesorius

Rasyk Games.lt, ten zmones nusimano apie kompus ir surinks geriausia uz nurodyta suma.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.