MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2629)

pucenas 2011-03-06 19:43

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 134857)
nedeciau tavo vietoj,jei butu kokie ratai platesni arba su palange jei pakeistu vaizda,o dabar man atrodo,kad neizgausi gersenio vazido su sitais ratais koks yra dabar ;)
uhh,tekila valdo :bounce:

tai va as ir del to nedejau 2 sezonus tokiu, bet nemazai kas sako, kad dek nu ir tuo labiau draugas cia atsidare "padangine" tai paeksperimetuosim paziuresim kas gaunasi, bet ma ir atrodo kad butu ratlankiu skirtingas plotis tada tai jo :good: o db tai snipstas gali gautis :)

Mb 140 2011-03-06 19:43

gaudysi po kelia :(

jei pas tave 8.5 r19 tai max galima det 255,o ar tau priduos jie vaizdo tai tik experimetas

eSaS 2011-03-06 19:45

su 15l nuvaziavau 230km,vien trasoj
kiek cia gaunas sanaudos ? :) 7litrai bus kokie

cabrys 2011-03-06 19:46

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 134855)
su tavo varikliu ir svoriu problemu nebus,nors draugelis dejo ant 5ltr didesnius,visada yra skirtumas traukos,bet gerai kai yra didielsi rezervas,ne kaip pas mus su cabriu :( bet as dabar savo kapitaliskai tvarkysiu,visa perdazysiu,vaziuokles smulkmenas sugaudysiu,sedine pakeisiu apynauja viena,bus tokia gal ne kas dienai :D zmonai duosiu kad droztu :D:D:D nepykit,bet jauciu kad tekila daro savo :D

Tipo viska sutvarkysi kaip leda ir duosi zmonai drozti? Tavo vietoj tris kartus giliai ikvepciau ir padeciau tekila atgal i bara :)

pucenas 2011-03-06 19:46

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 134861)
gaudysi po kelia :(

nu ir viskas dilema isspresta bus dedamos visos 4, 225 40 18' kaip ir praejusius 2 sezonus ir bus :good: eee o dar 1 kl ar yra kazkokios gumos po amortizatoreis ar spyruoklem pas mane nu as nemehnikas tai nezinau ar taip sneku, bet gal suprasit nu zodziu kad jas pakeitus (jai yra) i "plonenes" suzemetu siektiek mano agurkas????:aciu: varysiu pas vaida vaziuokle tvarkyt tai tuo paciu norec kad ir pamiksuotu ta auksti mano jai imanoma :D :D tikiuosi supratot kolegos apie ka as :D

jokerris 2011-03-06 19:48

na man su r19 ir 255 gale padangomis, per kelia (provezas), tampydavo kaip reikiant, atrodydavo lyg GAZ'ika vadeliociau :D

cabrys 2011-03-06 19:49

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 134864)
nu ir viskas dilema isspresta bus dedamos visos 4, 225 40 18' kaip ir praejusius 2 sezonus ir bus :good: eee o dar 1 kl ar yra kazkokios gumos po amortizatoreis ar spyruoklem pas mane nu as nemehnikas tai nezinau ar taip sneku, bet gal suprasit nu zodziu kad jas pakeitus (jai yra) i "plonenes" suzemetu siektiek mano agurkas????:aciu: varysiu pas vaida vaziuokle tvarkyt tai tuo paciu norec kad ir pamiksuotu ta auksti mano jai imanoma :D :D tikiuosi supratot kolegos apie ka as :D

Yra tokios gumos ir jas pakeitus i plonesnes, tai masina pazemetu taip kad tavo akis manau net neatskirtu :)

jokerris 2011-03-06 19:50

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 134864)
nu ir viskas dilema isspresta bus dedamos visos 4, 225 40 18' kaip ir praejusius 2 sezonus ir bus :good: eee o dar 1 kl ar yra kazkokios gumos po amortizatoreis ar spyruoklem pas mane nu as nemehnikas tai nezinau ar taip sneku, bet gal suprasit nu zodziu kad jas pakeitus (jai yra) i "plonenes" suzemetu siektiek mano agurkas????:aciu: varysiu pas vaida vaziuokle tvarkyt tai tuo paciu norec kad ir pamiksuotu ta auksti mano jai imanoma :D :D tikiuosi supratot kolegos apie ka as :D

jau ir taip ten nera storos jos, vakar kaip tik keiciau, tai nelabai ten ka ploniau ir idesi :)
patarciau spyruokles sport detis ir bus ramu, apie 3oo lt kainuotu :)

pucenas 2011-03-06 19:50

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 134866)
Yra tokios gumos ir jas pakeitus i plonesnes, tai masina pazemetu taip kad tavo akis manau net neatskirtu :)

ne ne taip netinka :D reikia pazeminti 2-3 cm :) ir kaip tai padaryti ? jau norejau praita sezona tai padaryti, bet nelabai drysau kartais reike i koki objekta nuvaziuoti ir taip jau sunkai budavo,o db turiu dar kita gelda i objektus vaziuoti tai sita noreciau truputi patubdyti :D

Edgaras 2011-03-06 19:51

Citata:

Pradžioje rašė esas (Post 134862)
su 15l nuvaziavau 230km,vien trasoj
kiek cia gaunas sanaudos ? :) 7litrai bus kokie

6.52


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.