MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Langu tamsinimas, istatymai, baudos ir viskas, kas su tuo susije. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=759)

Tomskis 2009-12-28 17:21

Citata:

Pradžioje rašė LinankasMB (Post 54368)
Priekinius soninius galima 15%

negalima net 0% permatoma plevele. nieko negali but ant priekiniu stiklu. www.lpept.lt skaityk

Mamka22 2009-12-28 17:30

Citata:

Pradžioje rašė LinankasMB (Post 54368)
Priekinius soninius galima 15%

aha as kai zaliam ponui pabandziau irodyti kad galima 15% (pas mane buvo priekis aisku ne 15% niauktas), tai sis man pareiske, panele, jeigu jus pasakote man dar nors zodi as israsau jums didziausia imanoma bauda... Tada as tyliai ilgom blakstienom pamirksejau :D ir jis sako... Arba iki sio vakaro nusiplesite plevele... Sutikau, ka dbeliko daryt:)

Tokia stai mano patirtis...
Kiek zinau gali stiklas buti tonuotas is gamyklos bet tik ir tiek, o apie pleveles jokios, absoliuciai jokios kalbos negali buti...

Tomskis 2009-12-28 17:33

teisingai, kas is gamyklos, tas galima, tam ant stiklu yra specialus zymejimas. o pleveles negalima net permatomos, gali aisku uzsitonuot, bet nebus zymejimo ir gausi raga bet kokiu atveju. nebent variantas lazeriu isgraviruot ta zenkla :)

Mamka22 2009-12-28 17:43

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 54374)
teisingai, kas is gamyklos, tas galima, tam ant stiklu yra specialus zymejimas. o pleveles negalima net permatomos, gali aisku uzsitonuot, bet nebus zymejimo ir gausi raga bet kokiu atveju. nebent variantas lazeriu isgraviruot ta zenkla :)

Galima bandyt:)

driuliauskas 2009-12-28 19:18

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 54376)
Galima bandyt:)

bandyti negalima. leistinas sviesos pralaidumas priekiniam stiklui 75%. priekiniams soniniams 70%. galima lipdyti juosteles iki 15 cm plocio nuo stiklo virsaus.
pamatavus sviesos pralaiduma ir virsijus leistinas normas geriau net nepradeti sekti pasaku, kad pas tave originalus tonavimas. neivienas gamintojas europoje negali to daryi.

samagonas 2009-12-28 20:23

Manau galima butu uzhsiniaukti tik tokiu atveju,jei sugebesi irodyti,kad tavo gyvybei gresia pavojus ir i tave gali buti pasikesinta (jei jau buvo kesintasi ,tai dar geriau). Neseniai kalbejau su vienu pazhystamu,pas kuri ant LandCruiserio langai buvo vos ne 100% uzhtamsinti. Tai idomu pasidare,ir paklausiau ,ar jam su galva negerai,ar kaip chia...? Tai man ir paaishkino,kad yra toks varijantas,kad langus uzhtamsinti galima butu,bet kiek supratau tas leidimas sunkiau gaunamas,nei ginklui.
Manau lietuvoj ta pati sistema?

LinankasMB 2009-12-28 20:30

Bet taj paprastas zmogeliukas tikraj mentam neirodys kad i ji gali pasikesint,cia turi but koks werslininkas ar kas panasaus!

Tomskis 2009-12-28 20:30

kazkada buvo, kazkada ir per pazystamus galima buvo nusipirkti, dabar sugrieztino ir galima tamsinti tik ministerijos automobilius ir tik po ministro parasu. anksciau buvo galima del regejimo, draugeliui kenke ryski sviesa, vazinejo istisus metus su akiniais nuo saules, gavo leidima tamsint langam. viska panaikino, visas xalevas, dabar tik po ministro parasu.

Mario 2009-12-28 20:58

Mano MB uztamsintas 50%,su langais praejau tech.apziura :) kas liecia policijos stabdo retai,daugiausia per reidus.Su policija bendrauju mandagiai :) 50lt arba apsilanko pas mane darbe del irankiu :)

Tomskis 2009-12-28 21:02

pries savaite su draugelio bmw praejau tamsintais nuleistais langais. TA nieka bendra su tuo neturi. netgi xenonu blokeliai po kapotu buvo, pasijuoke ir tiek

Mario 2009-12-28 21:06

manau jeigu pamatytu tikrai nepraleistu.Su zmonos peugeot 206 del blokeliu turejau problemu,ilgai ikalbinejau :)

driuliauskas 2009-12-28 21:06

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 54414)
pries savaite su draugelio bmw praejau tamsintais nuleistais langais. TA nieka bendra su tuo neturi. netgi xenonu blokeliai po kapotu buvo, pasijuoke ir tiek

Graudi ir apgailetina padetis TA centre :wavecry:

Tomskis 2009-12-28 21:14

Citata:

Pradžioje rašė Mario (Post 54416)
manau jeigu pamatytu tikrai nepraleistu.Su zmonos peugeot 206 del blokeliu turejau problemu,ilgai ikalbinejau :)

lemputes idejom paprastas, blokelius palikom po kapotu, lempos sviete per aukstai, prie ju pareguliavau su ranka (ten bmw reguliuojas patogiai), del blokeliu xenon pasijuoke kad reik ismest ir tiek. paklausiau ar praeisiu TA, pasake "tuoj paziuresim ka kompas parodys", kompas parode Be trukumu ir valio.

yamato 2009-12-28 23:09

as saviskius kazkada pasimatavau... 31.5% tamsinti jau gamykliskai :) jau nera i kur tamsinti :confused:

Andriuss 2009-12-28 23:13

:confused:pas mane buvo priekiniai langai tonuoti, tai pro keliu ekipaza vaziuojant tekdavo atsidaryti langus, siaip kelis kart buvo sustabde, tai iseidavo susitarti, bet paskui 3 kart sumokejau po 150lt, ir pasidare man jau perbrangu, pralaidumas buvo 39 proc,kai pamatavo, tai pasikeiciau i paprastus stiklus

Tomskis 2009-12-28 23:16

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 54441)
as saviskius kazkada pasimatavau... 31.5% tamsinti jau gamykliskai :) jau nera i kur tamsinti :confused:

gamykliskai negali but tiek tamsinti, 5-15%max, nebent spec uzsakymas buvo , bet tada zymejimas turi buti ant langu AS1 AS2 arba AS3. nebent kazkas tonavo, bet kazkaip per meeta nepastebejau kad butu tamsinti, seip gerai matosi jei 30% siekia

Edgaras 2009-12-28 23:19

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 54443)
gamykliskai negali but tiek tamsinti, 5-15%max, nebent spec uzsakymas buvo , bet tada zymejimas turi buti ant langu AS1 AS2 arba AS3. nebent kazkas tonavo, bet kazkaip per meeta nepastebejau kad butu tamsinti, seip gerai matosi jei 30% siekia

pas mane irgi apie 30% originaliai plius 30% plevele
policija kai matuoja tai rodo 40-35 (turi rodyt minimum 70)

Andriuss 2009-12-28 23:20

buvo tonuoti kazkokioj firmoj, o mane su kazkuo matyt sumaisei, nes as neseniai prisiregistravau,ir dar y meetus nesu vaziaves

Edgaras 2009-12-28 23:21

Citata:

Pradžioje rašė Andriuss (Post 54447)
buvo tonuoti kazkokioj firmoj, o mane su kazkuo matyt sumaisei, nes as neseniai prisiregistravau,ir dar y meetus nesu vaziaves

jisai kalbejo apie yamato

yamato 2009-12-28 23:21

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 54443)
gamykliskai negali but tiek tamsinti, 5-15%max, nebent spec uzsakymas buvo , bet tada zymejimas turi buti ant langu AS1 AS2 arba AS3. nebent kazkas tonavo, bet kazkaip per meeta nepastebejau kad butu tamsinti, seip gerai matosi jei 30% siekia

pabandyk kada savuosius pasimatuoti :) zinojau anksciau tuos zymejimus, tai kiek pamenu, europoje 30%max stiklai tamsinami :) pas mane jau ir yra max... :confused::geda:

Andriuss 2009-12-28 23:21

ir pas mane neplevele buvo, o su kazkokiu skysciu ar pan, nes kai vazinejau per firmas, kad nuimtu ta tonavima, tai niekas neapsieme, nes sake ked nusiema su druskos rugstim ir niekas nenorejo to daryti

Tomskis 2009-12-28 23:42

a kur gaut aparaciuka kad pamatuot? pas mane matosi kad tonuoti , bet nzn ar siekia 30%, as norejau dar pasiniaukti :) turiu galimybe issigraviruot tuos uzrasus AS2 ir pan. bet jeigu jau 30% yra tai bbs tada.

Edgaras 2009-12-28 23:47

pasigauk koki bludinejanti po miesta ekipaza ir paprasyk kad pamatuotu

Tomskis 2009-12-29 08:31

kad vln neturi jie :) gal tik vienas kitas

Bombardier 2009-12-29 08:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 54454)
a kur gaut aparaciuka kad pamatuot? pas mane matosi kad tonuoti , bet nzn ar siekia 30%, as norejau dar pasiniaukti :) turiu galimybe issigraviruot tuos uzrasus AS2 ir pan. bet jeigu jau 30% yra tai bbs tada.

Tomski, gamykliskai tonuoti langai (kaip Avantgarde) mazdaug 20% sudaro, taip kad plevele beveik skaidria reiktu klijuot jei nori tilpt i 30%.

Tomskis 2009-12-29 08:38

pas mane elegance. tonuoti gal tiek pat kiek ir avangarde tik kad kazkokiu zaliu atspalviu :) as uzsitamsint vistiek noriu, bet nenoriu kad butu tamsintas tik galas, noriu kad ir priekis nedaug skirtusi.

Bombardier 2009-12-29 08:53

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 54471)
pas mane elegance. tonuoti gal tiek pat kiek ir avangarde tik kad kazkokiu zaliu atspalviu :) as uzsitamsint vistiek noriu, bet nenoriu kad butu tamsintas tik galas, noriu kad ir priekis nedaug skirtusi.

Sutinku, man irgi pigiai atrodo, kai puse masinos tik tamsinta. Pavasari gal as irgi pasirysiu tokiam darbui.

LinankasMB 2009-12-29 09:05

Pas mane ir zalswu atspalwiu langai soninei! Idomu kiek ten procentu jau yra? O noriu ir uzniaukt nors biski prieki,nes man ir neprie sirdies kaj tik puse tamsinta.

mariukaz 2009-12-29 11:39

ot chebra neturi ka veikt :)))
kam tamsinti langus ir po to lakstyti nuo patruliu?

P.S. kai galas tamsintas tai is vis klaikiai atrodo :(

Saulius 2009-12-29 11:47

Pas mane ant darbines uztamsintas galinis stiklas. Tai vaziuojant trasoje nakti - labai puiku ir nieks is galo neakina, bet... vaziuoti atbulam is kokio kiemo - tai jau labai nesmagu, nes ziuri tik i soninius veidrodelius ir vaziuoji kaip su autobusu.

driuliauskas 2009-12-29 11:56

pagal visoje europoje nustatyta standarta gamintojas negali uztonuoti soniniu stiklu stipriau nei 70% swiesos laidumu. jei langai tonuoti (ne pleve) stipriau jau reikia kaska ytarti. arba kaskas prikiso nagus arba stiklai skirti ne europos rinkai.
jei papuole auto su tokiais stiklais tai jy eksplotuoti ne tik lietuvoje bet ir daugumoje europos saliu draudziama.

ShotGun 2009-12-29 11:59

As tai nespuoguotas ir siaip nesu negrazus, tai ir tamsint nera prasmes, nes nera ko nuo aplinkiniu sleptis. Aisku, kai buvau jaunesnis, po mokyklos baigimo, tai ir pas mane buvo noras ir buvau uzsitamsines. Dabar, tai butu geda ir vaziuot i verslo susitikima su uztamsinta masina.

pucenas 2009-12-29 12:08

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 54501)
As tai nespuoguotas ir siaip nesu negrazus, tai ir tamsint nera prasmes, nes nera ko nuo aplinkiniu sleptis. Aisku, kai buvau jaunesnis, po mokyklos baigimo, tai ir pas mane buvo noras ir buvau uzsitamsines. Dabar, tai butu geda ir vaziuot i verslo susitikima su uztamsinta masina.

sorry nesupratu tamstos poziurio??? kokia cia geda???:bebebe:

Mario 2009-12-29 12:33

Gal tamsta norejo pasakyti kad tai daugiau jaunu zmoniu pasirinkimas? Tamsinti langai manau susitikimui gedos nedaro.Juk ne pagal masina,ratus,hobbi ar dar kazka apie zmogu sprendi.

ShotGun 2009-12-29 12:49

Citata:

Pradžioje rašė Mario (Post 54507)
Gal tamsta norejo pasakyti kad tai daugiau jaunu zmoniu pasirinkimas? Tamsinti langai manau susitikimui gedos nedaro.Juk ne pagal masina,ratus,hobbi ar dar kazka apie zmogu sprendi.

Sprendziama ne pagal tai, taciau "pasitinkama" zmogu siek tiek pagal tai... Juk tikrai rimtos imones vadovas neatvaziuos su renault megane, nedeves dzinsu ir megztininio ir pan. Nesinori ir su tamsintais langais atrodyt, kaip "gariunu" verslininkui. Tiesiog ne visose socialinese grupese tie tamsinti langai laikomi priimtinu reiskiniu.

LinankasMB 2009-12-29 13:27

Man tai esme kad pats auto geriau ir rimciau atrodo su wisais uztamsintais langais :-)

mariukaz 2009-12-29 15:14

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 54514)
Juk tikrai rimtos imones vadovas neatvaziuos su renault megane, nedeves dzinsu ir megztininio ir pan.

Siaip vienas is google savininku Sergej Brin vairuoja Toyota Prius. Jo akciju paketas ivertinamas 1 mlrd. USD.

ShotGun 2009-12-29 15:24

Citata:

Pradžioje rašė LinankasMB (Post 54528)
Man tai esme kad pats auto geriau ir rimciau atrodo su wisais uztamsintais langais :-)

Nu cia nelygu, kas yra rimciau:
- Verslininkas su kostiumu uz 3-4 tukst. litu, ar
- Bachuras su juodom kostiuminem kelnem ir kozha is Bizono uz 1.5 tukst. Litu?

Jei rimtumo virsune yra filmo "Reketir" herojai, tada sutinku - tamsinti langai yra labai rimta.

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 54544)
Siaip vienas is google savininku Sergej Brin vairuoja Toyota Prius. Jo akciju paketas ivertinamas 1 mlrd. USD.

Tai ir toj pacioj Lietuvoj, p. Lubys Bronislavas vairuoja Smart'a.

Tu visiskai teisus, kai turtus skaiciuoji simtais milijonu, tuomet savo ivaizdi gali formuoti kaip nori. Tuo tarpu tie, kas operuoja milijonu, keliais ar keliasdesimt, tiems yra siokios tokios priimtos normos diskretiskumui, konservaryvumui ir panasiai. Deje tiuninguotos masinos ar tamsinti langai atrodo neskoningai, nor gal kai kam tai ir grazu.

driuliauskas 2009-12-29 16:34

Opliaaa...
http://auto.delfi.lt/autonews/lvat-d....d?id=27293937

ShotGun 2009-12-29 16:39

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 54563)

Kas reikstu, jog dabar galima klijuoti visiskai skaidria, netamsinancia plevele ant priekiniu soniniu langu.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.