MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   IPTV (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21573)

MPXΞ 2020-01-17 19:34

Su ottclub testiniu playlistu nieko įspūdingo nepamačiau...
Vis dar prie edem'o prisirišęs, bet šiuo alternatyva ilook.tv pasijungęs. Veiki pastaroji be priekaištų, gal net geriau nei edemas. Kaina ta pati. Apie eurą.

siaudaz 2020-01-24 10:31

klausimas, kas turit Smart iptv ir Samsung tv, ar viskas gerai su archyvu?
nes man vaizdas atsilieka nuo garso ir man aiškina, kad netinkamas mano tėlikas.

vanix 2020-01-24 10:48

Citata:

Pradžioje rašė siaudaz (Post 529001)
klausimas, kas turit Smart iptv ir Samsung tv, ar viskas gerai su archyvu?
nes man vaizdas atsilieka nuo garso ir man aiškina, kad netinkamas mano tėlikas.

viskas gerai man, niekad tokio nebuvo.

Hunter 2020-01-24 11:13

samsung tv nelygu samsung tv, jau nekalbant kad naujesni ir aukstesnes klases tv nerodo puses formatu failu

MPXΞ 2020-01-24 16:16

Citata:

Pradžioje rašė siaudaz (Post 529001)
klausimas, kas turit Smart iptv ir Samsung tv, ar viskas gerai su archyvu?
nes man vaizdas atsilieka nuo garso ir man aiškina, kad netinkamas mano tėlikas.

OTT player'io nebandei?

siaudaz 2020-01-27 12:26

o galima tą kanalų grupę perkelti į kitą programėlę? tarkim iš smart iptv į ottplayer?

MPXΞ 2020-01-27 13:30

Citata:

Pradžioje rašė siaudaz (Post 529095)
o galima tą kanalų grupę perkelti į kitą programėlę? tarkim iš smart iptv į ottplayer?

Playlistą turi?

siaudaz 2020-01-27 13:53

nope, nenori dalinti kaip suprantu. ar galima playlist pamatyti smart iptv programėlėje?

MPXΞ 2020-01-27 14:09

Citata:

Pradžioje rašė siaudaz (Post 529099)
nope, nenori dalinti kaip suprantu. ar galima playlist pamatyti smart iptv programėlėje?

Čia nieko nematai? https://siptv.eu/mylist/ Gali būti kad ir nepamatysi

siaudaz 2020-01-27 14:15

tai čia reik įrašyti playlist'ą. nėra funkcios, kad nurodai mac nr ir tau parodo playlist'ą.

Junin 2020-05-25 10:33

Gal kas turi playlistą su veikiančiais LT kanalais?

Fanax 2020-11-13 09:11

Baiginejas ir mum Telia sutartis, galvoju persokt prie IPTV per Android. Gal, galit parasyt kokia priedeli nusipirkt ir is kur kanalu paketa uzsisakyt?

Apple 2020-11-13 09:34

Citata:

Pradžioje rašė Fanax (Post 538121)
Baiginejas ir mum Telia sutartis, galvoju persokt prie IPTV per Android. Gal, galit parasyt kokia priedeli nusipirkt ir is kur kanalu paketa uzsisakyt?

internetas laidinis ar mobilus?

Fanax 2020-11-13 10:14

Laidinis 1GBIT

Apple 2020-11-13 10:28

Citata:

Pradžioje rašė Fanax (Post 538124)
Laidinis 1GBIT

Tada drasiai IPTV

siaudaz 2020-11-13 12:27

turiu dviem telikams, apie 80 eur metams. is uk, tai yra bt sports, sky sports, visi lt kanalai, apie 400 kanalų, archyvas 7 d. (būna pastringa)

Rykštė 2020-11-13 12:32

Citata:

Pradžioje rašė siaudaz (Post 538126)
turiu dviem telikams, apie 80 eur metams. is uk, tai yra bt sports, sky sports, visi lt kanalai, apie 400 kanalų, archyvas 7 d. (būna pastringa)

Iedem.tv nepilni 12€ metams. Kanalų manau 1000+. Sporto 100+, lietuviški, vokiški, rusiški,filmai,muzika ir dar krūva kanalų.

siaudaz 2020-11-13 12:39

yra ir už 1 eur. esu daug išbandęs. bet apsistojau ties šiuo variantu (paslaugos kokybė tikrai gera).

Fanax 2020-11-13 14:12

Reiks, gal Iedem.tv pasibandyt

Rykštė 2020-11-13 14:35

Citata:

Pradžioje rašė siaudaz (Post 538128)
yra ir už 1 eur. esu daug išbandęs. bet apsistojau ties šiuo variantu (paslaugos kokybė tikrai gera).

Tik statistikai paaiškink,kodėl mokėti 80€,o ne 12,su galimybe matyt tris kartus daugiau ir mokėti 7 kartus mažiau?

siaudaz 2020-11-16 09:35

aptarnavimas LT kalba, bet kada gali susisiekti jei kas blogai. visi kanalai anglų, o ne rusų. viskas, man to užtenka

Rykštė 2020-11-16 11:51

Citata:

Pradžioje rašė siaudaz (Post 538188)
aptarnavimas LT kalba, bet kada gali susisiekti jei kas blogai. visi kanalai anglų, o ne rusų. viskas, man to užtenka

Ta prasme match TV gali anglų pasidaryti?
Ar pas tave buvo sky rusiškai?

Junin 2020-11-18 07:27

Jei kam aktualu Edem jau yra ir LT kanalai.

Fanax 2020-11-28 12:55

Citata:

Pradžioje rašė Junin (Post 538236)
Jei kam aktualu Edem jau yra ir LT kanalai.

Siandien priedeli gavau, isirasiau ottplayer, dave trial edem parai, bet lietuvisku kanalu tai nematau. Gal ten koks nustatymas kur yra?

Rykštė 2020-11-28 18:25

Citata:

Pradžioje rašė Fanax (Post 538492)
Siandien priedeli gavau, isirasiau ottplayer, dave trial edem parai, bet lietuvisku kanalu tai nematau. Gal ten koks nustatymas kur yra?

Lietuviški įsimaišę "kiti" sąraše,jei gavau didesnį paketą.

Fanax 2020-11-30 10:25

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 538495)
Lietuviški įsimaišę "kiti" sąraše,jei gavau didesnį paketą.



Iedem.tv dabar redirektina i ilooktv.ru.

https://ilooktv.ru/ cia rodo tik viena lietuviska kanala

Rykštė 2020-11-30 11:10

Citata:

Pradžioje rašė Fanax (Post 538524)
Iedem.tv dabar redirektina i ilooktv.ru.

https://ilooktv.ru/ cia rodo tik viena lietuviska kanala

Neik,kad ir kur viliotų. Edemtv.me viską rasi,aš neskaiciavau kiek kanalų,bet vakar tikrai buvo toli gražu ne vienas.

Fanax 2020-11-30 11:31

Tai, kad bandant sukurti accounta iedem.tv, automatiskai redirektina i ilooktv.ru

Darius 2020-11-30 12:41

Citata:

Pradžioje rašė Fanax (Post 538526)
Tai, kad bandant sukurti accounta iedem.tv, automatiskai redirektina i ilooktv.ru

Edemtv.me tu matai kad visai ne tą adresą vedi?

P.s. Nors gal čia tas pats :geda:

Fanax 2020-11-30 15:04

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 538528)
Edemtv.me tu matai kad visai ne tą adresą vedi?

P.s. Nors gal čia tas pats :geda:

Tas pats :) Reiks, turbut sharavoz.ru bandyt.

Robis 2020-11-30 22:13

žalias aš šituose reikaluose, namie stovi šimtas metų "gala" nes žmona mėgsta atsisukt praėjusias laidas pažiūrėti. Yra kas tokio analogiško kokybiško? nes jau užkniso telekomas su savo paslaugom, mielai nuo jų pabėgčiau, užteks šerti juos, kiekvieną sutartį tik brangiau ir brangiau viskas, o jau 12m gal kai naudojuosi.

Apple 2020-12-01 08:27

nėra jokios alternatyvos Telia. Pats ieškojau visokių (IPTV išbandžiau visokias skirtingas), dabar naudoju GO3, tai visi kiti yra šlamštas palyginus su Telia. Jų interfeisas yra labai gerai išdirbtas ir labai patogu naudotis, pas visus kitus interfeisas per šikna padarytas ir naudotis tikrai nepatogu lyginant su TELIA.

Jei reikia tik, kad rodytų - tada tinka bet kas. Jei reikia, kad būtų patogu ir malonu naudotis - tik TELIA. Už kokytbę reikia mokėti.

zvicius 2020-12-01 08:49

Go3 tai kažkoks nesusipratimas, jau ne pirmi metai kaip veikia ir taip prastai viskas padaryta, net nekalbu apie paprasčiausiai HD kanalų nebuvimą...
Pats jau 2 metai kaip naudoju iptv, paslaugų kokybės net nėra ko lyginti su telia, bet kai už tris metus sumokejau 45€ tai net nėra dėl ko pykti kai buna kokie trigdžiai 🙂

Toliau lieku prie iptv dėl sporto ir filmų kanalų didesnio pasirinkimo, bet visada turiu alternatyvą žiūrėti telia 😉

Fanax 2020-12-01 09:52

Pasitaisysiu :)

ILookTV rodo visus lietuviskus kanalus, nors ju puslapyje rase tik vienas kanalas.

Priedeli is cia pirkau https://www.aliexpress.com/item/4000...7ec74c4dSP19nh

Rykštė 2020-12-01 10:06

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 507724)
įmanoma per IPTV gauti viasat sport baltic?

P.S. vakar pasileidau. Veikia puikiai, interneto greičio pakanka per akis :) kanalus užkrauna greičiau nei telia išmanioji ir kainuoja 1 EUR vs 20 EUR. Žodžiu - telia eis ilsėtis :) vienintelis labai didelis minusas - viskas rusiškais heroglifais surašyta...

P.P.S. Ačių MPXΞ

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 538550)
nėra jokios alternatyvos Telia. Pats ieškojau visokių (IPTV išbandžiau visokias skirtingas), dabar naudoju GO3, tai visi kiti yra šlamštas palyginus su Telia. Jų interfeisas yra labai gerai išdirbtas ir labai patogu naudotis, pas visus kitus interfeisas per šikna padarytas ir naudotis tikrai nepatogu lyginant su TELIA.

Jei reikia tik, kad rodytų - tada tinka bet kas. Jei reikia, kad būtų patogu ir malonu naudotis - tik TELIA. Už kokytbę reikia mokėti.

Vėl aplankei, kokį virtualų turčių seminarą ar alga pakėlė iki dangaus? Nesu naudojęs telia ar pan,bet mokant 11€/metams ir gaunant ~1.2k kanalų ar inkšt dėl kažko, reikia būti pablūdus. Man aktualiausia sportas,tai bijau kad telia,go3 ir dar kas nors,kartu tiek nerodo,kiek edem.

Apple 2020-12-01 10:53

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 538559)
Vėl aplankei, kokį virtualų turčių seminarą ar alga pakėlė iki dangaus? Nesu naudojęs telia ar pan,bet mokant 11€/metams ir gaunant ~1.2k kanalų ar inkšt dėl kažko, reikia būti pablūdus. Man aktualiausia sportas,tai bijau kad telia,go3 ir dar kas nors,kartu tiek nerodo,kiek edem.

Kanalų gausa tikrai nieks neaplenks IPTV. Čia negalima ginčytis. Žiūrėjau IPTV kelis mėnesiuis ir pavargau nuo nepatogumo. Kol reik susirast kanala tarp to milijono, vaikščiot ten nepatogu, apie atsukima išvis nešneku... Valdymas tragedija, noisi nusišaut palyginus su Telia.

Tai ir sakau, jei reikia tik žiūrėt, tai IPTV, jei reikia patogaus interfeiso ir nesinervinant naudotis visom funkcijom (atsukt, prasukt ir t.t.) tai tik TELIA.

p.S. dabar naudoju GO3. Tai jei nereikia atsukinėti - viskas ledas, bet jei reikia atsukt, prasukt, tai kapiec.... Ne duok dieve netyčia back paspaudi ir vėl viską iš naujo daryt reik.

Yra nemažai filmų, sporto. Dabar mačiau įkėlė Tyson kovos įrašą.

pucenas 2020-12-01 11:31

Ubagai ar taupuoliai nors db sakys visi, kad skaiciuojat. Bet telia servizas patogumas ir tt nr 1. Kiek esu girdejas tai dauguma keikia ta iptv del nepatogaud valdymo, strigimu ir tt. Bet tai cia ne asmenine patirtis. As moku uz 2 telikus + sportas ir vaiku kampelis 14€/men. Dauga ar mazai. Cia kiekvienam spresti. Aisku kanalu ne 999+ bet uztenka. Bet pvz. Vaikai sudauze distancini. Nuejau pasakiau adresa dave nemokamanai nauja. Praita savaite ryte apacioi telike nebuvo garso. Vakare atsitado kokia 20 val. nu aisku uzregistravau gedima ir tt. Vakar gaunu sms, kad gruodi televizija nemokama. Ty kompensacija uz patirtus nepatogumus, kad vaikai ryte pries mokykla valgydami pusrycius negalejo kempiniuko paziureti su garsu. Ir 2 valndas vakare gruzus is darbo nebuvo garso.

Apple 2020-12-01 12:17

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 538566)
Ubagai ar taupuoliai nors db sakys visi, kad skaiciuojat. Bet telia servizas patogumas ir tt nr 1. Kiek esu girdejas tai dauguma keikia ta iptv del nepatogaud valdymo, strigimu ir tt. Bet tai cia ne asmenine patirtis. As moku uz 2 telikus + sportas ir vaiku kampelis 14€/men. Dauga ar mazai. Cia kiekvienam spresti. Aisku kanalu ne 999+ bet uztenka. Bet pvz. Vaikai sudauze distancini. Nuejau pasakiau adresa dave nemokamanai nauja. Praita savaite ryte apacioi telike nebuvo garso. Vakare atsitado kokia 20 val. nu aisku uzregistravau gedima ir tt. Vakar gaunu sms, kad gruodi televizija nemokama. Ty kompensacija uz patirtus nepatogumus, kad vaikai ryte pries mokykla valgydami pusrycius negalejo kempiniuko paziureti su garsu. Ir 2 valndas vakare gruzus is darbo nebuvo garso.

Lik prie Telia ir nesuk "kiaušų". jei trūksta kanalų, paralelei užsakyk IPTV už 1 USD/mėn. ir galėsi žiūrėt. Aš pasidžiaugiau 1-2 mėnesius ir daugiau nebežiūrėjau, nes :cenzura: tas nepatogus vadymas.

P.S. pigiau nei 14 EUR dviem telikam nieko nerasi, kas būtų bent arti Telia.
P.P.S. aš atsisakiau TELIA, nes man kainavo vienam telikui 20 EUR (be jokių papildomų kanalų paketų ir be vaikų kampelio), tai biškį per daug. Dabar moku 9,99 už GO3 ir matau visus filmų ir sporto kanalus (FULL paketas). Atsukimas tragiškai nervina, kokybė vaizdo apyšūdinė (lyginant su TELIA), bet už 3 telikus moku 9,99 tai manau galima kentėt VS 60 EUR/mėn

nova 2020-12-15 01:17

gal zinote kokiu playlistu su lietuviskais kanalais? ne sporto, o visais standartiniais (lrt, lnk ir pan.)

Hunter 2020-12-15 14:34

Ziuriu visi cia ant tu iptv sedi, as cia vienas, kuriam netflix, youtube ir savo mediatekos uztenka?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.