MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Rusiškas dyzelinas. Kokios mintys? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5347)

Tomskis 2010-12-31 17:04

nu tada lietuvai bankrotas kazkada ateis :)

mikis 2010-12-31 17:05

galiu pasakit kur dingsta :) senolems pencijos didinamos ;) ;) ;)

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 118625)
nesigilinkim į tas paramas pašalpas ar paskolas. Dabar pažiūrėkim į savo varpinę. Mokestį už kelius mokame 5 kartus, o kur pinigai elementariai kelių priežiūrai ir sniego valymui bei kelių barstymui?
Mokame į kelių fondą pinigėlius sekančiais etapais:
1. kelių mokestis visiems vartotojams yra įkalkuliuotas į kuro kainą
2. Mokame už kelius (krovininiam transportui) važiuodami valstybei mokamais keliais
3. Moka kelių mokestį visos įmonės su metinėmis mokesčių deklaracijomis
4. Mokame kelių mokestį einat techninę apžiūrą visoms Tr priemonėms virš 3,5t
5. Surenkamos baudos už KET pažeidimus

Kur tie pinigėliai dingsta kai reikia kelius lopyti ir sniegą stumdyti gatvėse? Tada yra sakoma kad pinigų nėra nes biudžetas jų neišskyrė. Vadinasi tie pinigėliai gražioje formoje :cenzura:


Bombardier 2010-12-31 17:21

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 118629)
galiu pasakit kur dingsta :) senolems pencijos didinamos ;) ;) ;)

o gal lesos isleidziamos lietuviu kalbos gramatikos kursams?:xx:

mikis 2010-12-31 17:29

kam ju reikia tas ir leidzia jas :D

Citata:

Pradžioje rašė Bombardier (Post 118631)
o gal lesos isleidziamos lietuviu kalbos gramatikos kursams?:xx:


glutaminas 2011-01-17 20:02

jei turi comon rail sistema nepatarciau rusiskus degalus piltis. Pasidomekit kas turi transporto firmas, ir paklauskit bet ko, kiek turi problemu furos vaziuojancios i europa, ir furos, vaziuojancios i rusija.. Tos kur i europa, prie variklio lyst beveik nereikia, o tos kur i rusyna, vienos bedos..

Tomskis 2011-01-17 20:13

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 123432)
jei turi comon rail sistema nepatarciau rusiskus degalus piltis. Pasidomekit kas turi transporto firmas, ir paklauskit bet ko, kiek turi problemu furos vaziuojancios i europa, ir furos, vaziuojancios i rusija.. Tos kur i europa, prie variklio lyst beveik nereikia, o tos kur i rusyna, vienos bedos..

kasdien baltarusijoj degalinej sutinku furistus, zmones patenkinti ir darbu ir atlyginimu, jokiu nusiskundimu del kuro nera, apart uzsalimo, del to priedu dapylineja per salcius, o taisyt varikliu tikrai netaiso, neapsimoketu vazinet pastoviai i vilnius-maskva

ldalius 2011-01-17 20:16

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 123432)
jei turi comon rail sistema nepatarciau rusiskus degalus piltis. Pasidomekit kas turi transporto firmas, ir paklauskit bet ko, kiek turi problemu furos vaziuojancios i europa, ir furos, vaziuojancios i rusija.. Tos kur i europa, prie variklio lyst beveik nereikia, o tos kur i rusyna, vienos bedos..

šiektiek tiesos yra, bet nepilnai tiesą parašei. Yra firma Transdadus kur vien naujos furos ir vien tik mersai, ir beveik visos į Rusiją ir tevažiuoja. Turiu ne vieną kolegą ten dirbantį ir jokių nusiskundimų su varikliais del rusiško kuro

glutaminas 2011-01-18 09:42

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 123437)
šiektiek tiesos yra, bet nepilnai tiesą parašei. Yra firma Trasdadus kur vien naujos furos ir vien tik mersai, ir beveik visos į Rusiją ir tevažiuoja. Turiu ne vieną kolegą ten dirbantį ir jokių nusiskundimų su varikliais del rusiško kuro

nu man pasake zmogus, kuris dirba transporto imonej. Pasake taip, "nei as, nei furistai, turintys naujesne dyzeline masina vadinama comon rail, nei vienas nesipila dyzelino, nes anksciau ar veliau pareis purkstukai". Nematau prasmes kam jam meluot... Yra elementari statistika, visi vargsta su furom, kurios varo i rusyna, o europj viskas ok..O is tu levu degaliniu nesipila, pilasi is normaliu..

TATSU 2011-01-18 10:23

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 123555)
nu man pasake zmogus, kuris dirba transporto imonej. Pasake taip, "nei as, nei furistai, turintys naujesne dyzeline masina vadinama comon rail, nei vienas nesipila dyzelino, nes anksciau ar veliau pareis purkstukai". Nematau prasmes kam jam meluot... Yra elementari statistika, visi vargsta su furom, kurios varo i rusyna, o europj viskas ok..O is tu levu degaliniu nesipila, pilasi is normaliu..

jau tik nejuokinkit kad rusijoj benzas ar dyzelis blogas :) rusyne tokios masinos vazineja kad lietuvoj tokias ant pirstu gali suskaiciuot, ir nieko vaziuoja visos ir problemu nera. pilk lukiole arba shele ir nekils jokiu bedu. o cia perka srotinese kolonkese dar auksarankiai chemikai prisiliecia ir neaisku kokiose talpose laiko, va tokio uzsipila lietuvaiciai ir poto sako kad gaidys rusiskas kuras.

glutaminas 2011-01-18 13:48

Citata:

Pradžioje rašė TATSU (Post 123562)
jau tik nejuokinkit kad rusijoj benzas ar dyzelis blogas :) rusyne tokios masinos vazineja kad lietuvoj tokias ant pirstu gali suskaiciuot, ir nieko vaziuoja visos ir problemu nera. pilk lukiole arba shele ir nekils jokiu bedu. o cia perka srotinese kolonkese dar auksarankiai chemikai prisiliecia ir neaisku kokiose talpose laiko, va tokio uzsipila lietuvaiciai ir poto sako kad gaidys rusiskas kuras.

Leisk paklausti taves kolega, esi buves rusijoj? Jei taip tai kiek kartu?

ldalius 2011-01-18 14:02

aš paskutiniu metu kai su MANu važinėdavau į Rusija tai jam buvo giliai iki lempučių kas būdavo bake, nors kuro siurblys buvo jau pusiau elektrinis pas jį

sabarkst 2011-01-18 14:05

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 123597)
aš paskutiniu metu kai su MANu važinėdavau į Rusija tai jam buvo giliai iki lempučių kas būdavo bake, nors kuro siurblys buvo jau pusiau elektrinis pas jį

Idaliau kaip i rusija vazinejant galima ten kazka uzdirbt ar ne, pvz vilnius- maskva 1000lt moka?

Jexx 2011-01-18 14:19

Sabarkst, uzdirbt galima, pavyzdziui mano tevukui tai tik 5-6 dienu reisas "priekin ir atgal", jei muitinej rusijoj neuzstringi + dar zinoma, kai eile "nupirkta", o siaip, tai 10-12 dienu trunka, jei be "lengvatu" vaziuoji.. Taip pat rusijon vaziuodamas gali sau alga "pasikelt" kiek tau reikia, tik zinoma su protu... :):geda:
Ir siaip, jei vaziuoji su "nupirkta" eile, tai gal 1000lt ir moka, o jei nenupirkta, tai tikrai ne 1000lt, o nuo 1000lt ir i virsu... Nebe tie laikai jau ( 2000-2003m kazkur ) ...

sabarkst 2011-01-18 14:34

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 123600)
Sabarkst, uzdirbt galima, pavyzdziui mano tevukui tai tik 5-6 dienu reisas "priekin ir atgal", jei muitinej rusijoj neuzstringi + dar zinoma, kai eile "nupirkta", o siaip, tai 10-12 dienu trunka, jei be "lengvatu" vaziuoji.. Taip pat rusijon vaziuodamas gali sau alga "pasikelt" kiek tau reikia, tik zinoma su protu... :):geda:
Ir siaip, jei vaziuoji su "nupirkta" eile, tai gal 1000lt ir moka, o jei nenupirkta, tai tikrai ne 1000lt, o nuo 1000lt ir i virsu... Nebe tie laikai jau ( 2000-2003m kazkur ) ...

Jexx, tai matai as nezinau dar ar ten nupirkta eile, tikiuos nupirkta, tai cia paciam galima nusipirkt ta eile ar kaip? tipo tada eilej toj stovet nereikia ar kaip? o apie bizni is sono tai cia kalbi abie rukalus snapsa ir tt?

Jexx 2011-01-18 14:42

Apie bizni is sono, tai ir kuras, rukalai, snapsas, baudos uz KET pazeidimus ar banditu rinkliavas ant kelio... Ruskyne, gali prisigalvot nebutu nuobaudu, kad tave pagavo ir reikejo moket ir tt... Juk tenai nieks cekiu ir protolu neraso, o moket reik tiesiogiai mentui... :geda:
O apie nupirkta eile, tai cia arba sefas perka, arba krovinio uzsakovas...
O del apmokejimo viskas paprasta: trumpiau reise uzgaisti, daugiau tu reisu gali susukt, todel ir alga uz 1 reisa mazesne...:wave: :vairuot:

sabarkst 2011-01-18 15:01

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 123606)
Apie bizni is sono, tai ir kuras, rukalai, snapsas, baudos uz KET pazeidimus ar banditu rinkliavas ant kelio... Ruskyne, gali prisigalvot nebutu nuobaudu, kad tave pagavo ir reikejo moket ir tt... Juk tenai nieks cekiu ir protolu neraso, o moket reik tiesiogiai mentui... :geda:
O apie nupirkta eile, tai cia arba sefas perka, arba krovinio uzsakovas...
O del apmokejimo viskas paprasta: trumpiau reise uzgaisti, daugiau tu reisu gali susukt, todel ir alga uz 1 reisa mazesne...:wave: :vairuot:

o kiek rukalu ir snapso galima legaliai vezt nezinai? o ten kabinas pastoviai purto ar kaip? ar ir galima nusipirkt kad neziuretu taip smarkiai?

Jexx 2011-01-18 15:11

Nusipirkt legaliai ir prasivezt galima buteli snapso ir 2 pakelius cigareciu + visalaik furas sviecia rentgeno aparatu... o per siena neleistinas normas siu gaminiu pravezt vis dar imanoma, zinoma atitinkamai ir sumokejus, bet mano tevukas viska atsiveza nedideliais kiekiais, savo reikmem, stambiaja kontrabanda neuzsiimineja... Kaip jis pats pasake: "nebetas amzius, namus ir seima jau turiu, ko man daugiau noret - dabar tik galiu prarast..":geda:

turbogezas 2011-01-18 15:11

Del rusisko tai nezinau, kiek esu girdejes kad su juo kaip ir problemu nebuna. O va baltarusiskas, tai patikekit, spalva nezinia kokios spalvos + kvapas toks isskirtinis. :)

sabarkst 2011-01-18 15:17

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 123612)
Nusipirkt legaliai ir prasivezt galima buteli snapso ir 2 pakelius cigareciu + visalaik furas sviecia rentgeno aparatu... o per siena neleistinas normas siu gaminiu pravezt vis dar imanoma, zinoma atitinkamai ir sumokejus, bet mano tevukas viska atsiveza nedideliais kiekiais, savo reikmem, stambiaja kontrabanda neuzsiimineja... Kaip jis pats pasake: "nebetas amzius, namus ir seima jau turiu, ko man daugiau noret - dabar tik galiu prarast..":geda:

na taip aisku, aciu

Tomskis 2011-01-18 15:22

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 123598)
Idaliau kaip i rusija vazinejant galima ten kazka uzdirbt ar ne, pvz vilnius- maskva 1000lt moka?

kalbejau baltarusijoj su furistu, akcentas kazkoks kaip marijempoles, nzn kur ju firma, sake i vakarus moka 35centus kilometras, i rytus 45 centai kilometras, tai jei vilnius-maksva-vilnius, gaunasi 900lt

sabarkst 2011-01-18 15:43

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 123621)
kalbejau baltarusijoj su furistu, akcentas kazkoks kaip marijempoles, nzn kur ju firma, sake i vakarus moka 35centus kilometras, i rytus 45 centai kilometras, tai jei vilnius-maksva-vilnius, gaunasi 900lt


aisku

ldalius 2011-01-18 16:54

aš asmeniškai paskutinį kartą ruskyne buvau su fura prieš 3 ar 4 metus, paskui mano vilkikas jau buvo ant ribos, tai jam dabaigti buvo prikabinta savivartė puspriekabė ir buvo užmuštas važinėjant po karjerus prie kelių tiesimo. Paskutinį kartą kai buvau tai tris paras prastovėjau latvijos-rusijos pasienyje, o tada dar buvo kiti ikainiai ir gaudavau tarkim už reisą į Maskvą apie 1500 lt

sabarkst 2011-01-18 17:04

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 123653)
aš asmeniškai paskutinį kartą ruskyne buvau su fura prieš 3 ar 4 metus, paskui mano vilkikas jau buvo ant ribos, tai jam dabaigti buvo prikabinta savivartė puspriekabė ir buvo užmuštas važinėjant po karjerus prie kelių tiesimo. Paskutinį kartą kai buvau tai tris paras prastovėjau latvijos-rusijos pasienyje, o tada dar buvo kiti ikainiai ir gaudavau tarkim už reisą į Maskvą apie 1500 lt

ne per toliausia vel tie laikai kai tokie ikainiai bus manau tikekimes

Jexx 2011-01-18 18:09

sabarkst, dar daug kas priklauso nuo kontoros sefo + frakto (kontrakto sumos, uz kuria pasizadi krovini pristatyt) :) Nes soferiui (bent jau mano tevukui) yra mokama procentine dalis nuo frakto + 50eur bauda mokama soferiui uz papildoma prastoveta para del uzsakovo kaltes... O ne nuo nuvaziuotu kilometru..

Jexx 2011-01-18 18:13

ldaliau, tau ruskyne liepdavo sefas varyt saibom juodom? Mano tevukas varo juodom, jei tik krovinys buna LT - NVS, bet jei europa - NVS, tai grieztai NE :)

ldalius 2011-01-18 18:14

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 123670)
ldaliau, tau ruskyne liepdavo sefas varyt saibom juodom? Mano tevukas varo juodom, jei tik krovinys buna LT - NVS, bet jei europa - NVS, tai grieztai NE :)

visko būdavo, kai ypač reikėdavo kompensuoti laiką, kurį praleisdavau ant sienos sebeže

Jexx 2011-01-18 18:28

Seniau, atsimenu budavo laikai, kai tevo sefas pykdavo, kad tevukas grizes is reiso man mersan saliarkos iki pilno bako nepripildavo + dar sakydavo, kad duos tevukui 500 bauda, kad sunum nepasirupini (nors mes jau su tevuku budavom prisirupine), tai tada pats sefas man mersan inpildavo is tevuko furos... O as kontoron tevuko pasiimt specialiai atvaziuodavau su praktiskai tusciu baku:geda::geda::geda:
Taciau dabar sie laikai jau baiges... Sefas dar vis patraukia tevuka per danti apie tai, bet kuro jau "darmavos" nebedalyja... :bebebe: :ne: :ne: :ne:

Simka 2011-01-18 19:40

Manau jog čia kažkokios pasakos jog Rusiškas ar Baltarusiškas kuras yra prastas, buvom Baltarusisjoj su Opel Vectra DTI pravažinėjom ten kokius du bakus ir prie sienos pilną prisipylėm ir nieko neatsitiko, be to tėvukas irgi šoferis ir iš jo firmos sunkvežimiai apynauji važinėja ir į Rusiją ir į Baltarusiją ir nieko jiem nenutinka, šaldytuvai taip pat birbia ir vienodai jiems, taigi manau nereikia bijoti degalų iš šių šalių :)

driuliauskas 2011-01-18 19:47

Citata:

Pradžioje rašė MB124 (Post 123689)
Manau jog čia kažkokios pasakos jog Rusiškas ar Baltarusiškas kuras yra prastas, buvom Baltarusisjoj su Opel Vectra DTI pravažinėjom ten kokius du bakus ir prie sienos pilną prisipylėm ir nieko neatsitiko, be to tėvukas irgi šoferis ir iš jo firmos sunkvežimiai apynauji važinėja ir į Rusiją ir į Baltarusiją ir nieko jiem nenutinka, šaldytuvai taip pat birbia ir vienodai jiems, taigi manau nereikia bijoti degalų iš šių šalių :)

bijoti reikia nesaziningu kontrabandininku kurie megindami uzvirinti kuo didesnius pinigus skiedzia su visokiais brudais, ir laiko kura nesvariose surudijusiose talpose. is patikimu zmoniu perkant, dyzeliniai automobiliai vaziuoja jau nepirmus metus, be jokiu problemu.

Simka 2011-01-18 19:50

Tai vat esme jog kuras ten nėra prastas, prasti būna nedori kontrabandinio kuro pardavėjai :)

sabarkst 2011-01-18 20:41

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 123692)
bijoti reikia nesaziningu kontrabandininku kurie megindami uzvirinti kuo didesnius pinigus skiedzia su visokiais brudais, ir laiko kura nesvariose surudijusiose talpose. is patikimu zmoniu perkant, dyzeliniai automobiliai vaziuoja jau nepirmus metus, be jokiu problemu.

butent

SauliusP 2011-01-18 21:16

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 123612)
Nusipirkt legaliai ir prasivezt galima buteli snapso ir 2 pakelius cigareciu + visalaik furas sviecia rentgeno aparatu... o per siena neleistinas normas siu gaminiu pravezt vis dar imanoma, zinoma atitinkamai ir sumokejus, bet mano tevukas viska atsiveza nedideliais kiekiais, savo reikmem, stambiaja kontrabanda neuzsiimineja... Kaip jis pats pasake: "nebetas amzius, namus ir seima jau turiu, ko man daugiau noret - dabar tik galiu prarast..":geda:

"nedideliais kiekiais, savo reikmem" - kiek cia butu :???

Ir kiek reiketu apsimoket, kad prasiveztum :)))

Jexx 2011-01-18 21:50

savom reikmem tai reiskia nepelno tikslais... sakykim kokie 5 buteliai snapso (talpa tikrai ne 0,5l) nu ir + kokie 5 blokai tabokos...:) Atsiveza tevokas "tavara" nuo kiekvieno reiso namie pasilieka kokius 2 butelius ir 2 blokus namie, o likuti pats (kely, nu aisku, ne uz vairo) naudoja... :) uztat metu pabaigoj, pries didziasias sventes, jau nebe likutis sukauptas buna, o tara visa :geda::daro: tada tevukas sefui pasako: iki sausio 6d as ilsesiuos, todel sefas be triju karaliu ne vienam savo firmos soferiui ne neskambina ir nekviecia darban... :drug::isveik::isgert:

O vyrai irgi ne guminiai, norisi ir jiem atsipalaiduot, susitikt, pasitabaluot... :wave: o kada gi susitiksi? tik per tarpusvencius... :confused: Tokia jau furysto dalia...

sabarkst 2011-01-18 21:56

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 123780)
savom reikmem tai reiskia nepelno tikslais... sakykim kokie 5 buteliai snapso (talpa tikrai ne 0,5l) nu ir + kokie 5 blokai tabokos...:) Atsiveza tevokas "tavara" nuo kiekvieno reiso namie pasilieka kokius 2 butelius ir 2 blokus namie, o likuti pats (kely, nu aisku, ne uz vairo) naudoja... :) uztat metu pabaigoj, pries didziasias sventes, jau nebe likutis sukauptas buna, o tara visa :geda::daro: tada tevukas sefui pasako: iki sausio 6d as ilsesiuos, todel sefas be triju karaliu ne vienam savo firmos soferiui ne neskambina ir nekviecia darban... :drug::isveik::isgert:

O vyrai irgi ne guminiai, norisi ir jiem atsipalaiduot, susitikt, pasitabaluot... :wave: o kada gi susitiksi? tik per tarpusvencius... :confused: Tokia jau furysto dalia...

tai taip ziauriai varo, kad iseigines tik tarp svenciu, kuri cia firma?

Jexx 2011-01-18 21:58

SauliauP, ten alkoholis ir tabakas musu mastais labai pigus... Pvz kaledom tevukas atsiveze kzkokio kazachisko konjako, 0,7l talpos, tai sake is brangesniu eme, tai musu pinigais ~12-14lt isejo... O cigaretes tai isvis pigios: pvz winston ar LM pakelis kainuoja mzdaug tiek pat kiek pas mus alaus butelis kokio Extra alaus su taros kaina... :seile:

sabarkst, gauna jis ir taip iseiginiu tarp reisu, tik negeria, nes reik ir pasitvarkyt pries sekanti reisa fura ir tt... o kadangi esi uteniskis, tai tikrai viesai forume firmos pavadinimo nesakysiu, paskui dar ldalius sumastys gryzt vel uz vairo, ir mes muzikavima bei remonta lengvu auto.... :geda:

ruškė 2011-01-18 22:01

pigus nuodai :xx:

sabarkst 2011-01-18 22:04

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 123792)
sabarkst, gauna jis ir taip iseiginiu tarp reisu, tik negeria, nes reik ir pasitvarkyt pries sekanti reisa fura ir tt... o kadangi esi uteniskis, tai tikrai viesai forume firmos pavadinimo nesakysiu, paskui dar ldalius sumastys gryzt vel uz vairo, ir mes muzikavima bei remonta lengvu auto.... :geda:

:) na aisku, o su kokia fura laksto?

Jexx 2011-01-18 22:09

Renault Magnum, tegacius:wave:

ldalius 2011-01-18 22:11

Citata:

Pradžioje rašė Jexx (Post 123798)
Renault Magnum, tegacius:wave:


turi būti tvirti dantys ir amžinai purvinos rankos su Magnum važinėjant :xx:

Jexx 2011-01-18 22:13

ldaliau, zinau as visas magnumu legendas, bet "televizorius" palyginus su magnumu, tai..... :wacko:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.