MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   munde8 - w203 270 cdi (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9723)

munde8 2012-05-04 22:07

Citata:

Pradžioje rašė ufonautas (Post 209912)
Cia ne pirmas kartas ir tikrai itariu ne paskutinis:xx:
Na,o Tomskis manau turejo galvoj tikrai ne tamsintus langus ir ttikrai ne plevele,o melsvus langus kurie buna avangarduose:)

del langu tai suprantu kad gamykliskai buna temdyti , bet vokietis temdes tai palikau nera broko tegu buna ir vasara neikaitins :)

munde8 2012-05-04 22:09

Citata:

Pradžioje rašė liutasss (Post 209924)
grazus auto maciau man atrodo tave gyvai sv.gertrudos gatvej:) sekmes kely... ir mikstu kauno duobiu :))))))))) dar geriau ju nerinkti:ne:

nea mane turbut sumaisiai su kazkuo, as dabar ne kaune bunu, dekoju uz linkejimus teks pasisaugot :confused:

munde8 2012-05-04 22:13

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209928)
Mandrumas neišpasakytas. Lygtai patys žinot kaip atrodo visų AMG ratai? Tuo labiau tokio dalyko kaip A klasės, kurio AMG pamatyti šansai praktiškai lygūs nuliui. W203 Avantgardo ratai panašūs, tai todėl ir buvo kilus mintis apie C klasę. Kai normaliai paklausi kokie ratai, o gauni "prajuokinai vaiki", tai dar klausimas kuriam brandumo trūksta. Bet kokiu atveju sėkmės važinėjant.

viskas gerai neimk i sirdi, na del ratu buvau mates ant 211 r18:seile: toki geri buvo tai radau kazka panasaus ir pirkau aisku nepamenu ratlankio j ir et , 225 ant 45, dekui uz palinkejima- nesiparink..:)

munde8 2012-05-04 22:15

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 209947)
Nežinau kaip tu "putotojau", bet W203 Avantgarde ir Elegance praktiškai visada būna su savitais ratais (nebent aišku būna permontuoti).
Avantgardai:
http://data.motor-talk.de/data/galle...1703-13408.JPG
Elegance (ir greičiausiai Classic kartu):
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...e_sedan_01.jpg
Praktiškai visi ką tik atvaryti iš užsienio W203 turi tokį tendencingumą. Atsiversk autoplius ir pamatysi.

zieminiai antram plane mano toki orginalus ratai ;) ir nesipykit

munde8 2012-05-04 22:17

:xx:
Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 209962)
grazi cielka :) grazus amg c ratai aisku :xx:


munde8 2012-05-04 22:19

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 209969)
MB777 - tau ateiciai: dauguma gamintoju, o gal ir visi, duoda pasirinkti kokius tu nori ratus det ant uzsakomo naujo automobilio, ar tai bus skardiniai ar lieti , ir kokio dizaino, nuo to priklauso ir masinos kaina.

na tiesa manau komplektacija viska lemia, kaip zmogus uzsisako:) jauciu bonkele reiks daryt nieko nebus :xx:

MB777 2012-05-05 10:41

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 210014)
zieminiai antram plane mano toki orginalus ratai ;) ir nesipykit

O kartais ne būtent su jais mašiną nusipirkai, nes šituos AMG jau tik dabar pirkai, kiek supratau? :)

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 209948)
Jei tu turi savo teorijas ir tendencijas, tai ir vadovaukis jomis. Kam tada čia klausinėji? Man varyti autopliuso nereikia, nes as ir taip zinau kas ir kaip. Gali nebeatsakinėti ir necituoti.

Labai atsiprašau temos autoriaus už offtopic, bet manau moderatoriai pratrins kelis pranešimus :) Sorry, nesusilaikiau.

Teorijos ne mano, o parduodamų automobilių. Kaip nėra Avantgarde originalių su medžiu, taip ir ratų. O jei paskui aftermarket'ą padarai, tai jau kas kita. Ištikrųjų nėra tekę pirkti iš salono mašinos, tai gal ir galima ten sukeisti tuos ratus (kaip ant paprasto BMW uždeda M5 apdailas), bet pasirinkdamas Avantgarde/Elegance/Classic aiškiai gauni tokius ratus, kaip ir buferius, salono apdailas, groteles, todėl skirstyti juos šitaip yra tikrai teisinga.
P.S. Classic sumaišiau. W203 Classic ratai:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c_sedan_01.jpg

Darvienas 2012-05-05 11:27

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 210048)
Teorijos ne mano, o parduodamų automobilių. Kaip nėra Avantgarde originalių su medžiu, taip ir ratų. O jei paskui aftermarket'ą padarai, tai jau kas kita. Ištikrųjų nėra tekę pirkti iš salono mašinos, tai gal ir galima ten sukeisti tuos ratus (kaip ant paprasto BMW uždeda M5 apdailas), bet pasirinkdamas Avantgarde/Elegance/Classic aiškiai gauni tokius ratus, kaip ir buferius, salono apdailas, groteles, todėl skirstyti juos šitaip yra tikrai teisinga.
P.S. Classic sumaišiau. W203 Classic ratai:


Teko dalyvauti naujų mašinų pirkime, ta prasme salone užsakant. Yra tiesos tavo žodžiuose bet ne iki galo. Mašiną tau visada parodo kaip bazinę komplektaciją. Pvz nusprendžia kad Classic'as turės pačius prasčiausius ratus kaip STANDARTĄ, toliau, tu sau galvoji: aš prie litų, duokit man classic'ą, bet ne standartą, o pvz su AMG ratais. Ir dar į vidų primeskit ten tą tą ir aną. Ir vsio. Turi gamykliškai orginalų Classic'ą su AMG ratais, ir nebus čia aftermarket tuning ar styling ar pan.
Galima ir iš kitos pusės, imi kokį Avantgarde, bet prašai kad užmestų prastus ratus nes tau jie jokios reikšmės nedaro o pinigų tam išmetinėt nesiruoši. Ir viskas, turi Avantgarde su prastais ratais. Krč, turėk pinigų - gausi ką nori ir sukomplektuotą kaip nori.

munde8 2012-05-05 20:57

Citata:

Pradžioje rašė Darvienas (Post 210056)
Teko dalyvauti naujų mašinų pirkime, ta prasme salone užsakant. Yra tiesos tavo žodžiuose bet ne iki galo. Mašiną tau visada parodo kaip bazinę komplektaciją. Pvz nusprendžia kad Classic'as turės pačius prasčiausius ratus kaip STANDARTĄ, toliau, tu sau galvoji: aš prie litų, duokit man classic'ą, bet ne standartą, o pvz su AMG ratais. Ir dar į vidų primeskit ten tą tą ir aną. Ir vsio. Turi gamykliškai orginalų Classic'ą su AMG ratais, ir nebus čia aftermarket tuning ar styling ar pan.
Galima ir iš kitos pusės, imi kokį Avantgarde, bet prašai kad užmestų prastus ratus nes tau jie jokios reikšmės nedaro o pinigų tam išmetinėt nesiruoši. Ir viskas, turi Avantgarde su prastais ratais. Krč, turėk pinigų - gausi ką nori ir sukomplektuotą kaip nori.

tiesa sakai ,nes tevai skoda pirko tai ir uzsisakinejo su kokia komplektacija eis, koks salonas,lieti ratai ar ne ir t.t:)

Tomskis 2012-05-05 20:59

Citata:

Pradžioje rašė MB777 (Post 210048)

Teorijos ne mano, o parduodamų automobilių. Kaip nėra Avantgarde originalių su medžiu, taip ir ratų.

nesi mates avantgardo su medziu? nemaciau be medzio naujesnio kaip 89 metu turbut merso


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.