MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Kokį navigacinį įrenginį nusipirkti? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3268)

keksas 2010-01-28 20:25

Naudoju garmin niuv 750 bevei du metus ir problemu su juo nebuvo ,ekranas didelis ,valdimas paprastas.

Tomskis 2010-01-28 20:35

pas mano teva garmin nuvi 750, pradejo gliucint pakeliui i vokietija, raso Gaunami duomenys is palydovu ir daugiau nieko. visa kelione prasikankinom :) mano delninuka Igo 6 geriausiai veikia :)

Error 2011-10-13 18:46

Kolegos,gal patartumete kur pigiausiai Vilniuje isigyti GERA navigacija. Gal kas turi kokiu priejimu,pazinciu ir t.t. :) ?
Bet man ji butu reikalingiausia tik Vilniuje. Noriu,kad Vilniu rodytu-IDEALIAI,kiti miestai,salys nelabai svarbu.

mikis 2011-10-13 19:01

kiek zadi investuoti i ji ? ir kokio dizio reikalingas?

Citata:

Pradžioje rašė Error (Post 169708)
Kolegos,gal patartumete kur pigiausiai Vilniuje isigyti GERA navigacija. Gal kas turi kokiu priejimu,pazinciu ir t.t. :) ?
Bet man ji butu reikalingiausia tik Vilniuje. Noriu,kad Vilniu rodytu-IDEALIAI,kiti miestai,salys nelabai svarbu.


Error 2011-10-13 19:03

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 169709)
kiek zadi investuoti i ji ? ir kokio dizio reikalingas?

Del dydzio nezinau,bet kaip jau minejau noriu kad butu nepakeiciamas Vilniuje :) o isigyt noreciau iki 500 lietuvisku :)

liudas777 2011-10-13 21:19

Jei nori, savo Tom Tom One XL galvoju pardavinėt, už kokius 250Lt su visais laikikliais, dėžėm ir laidais perleisčiau. :)

Tomskis 2011-10-13 21:32

kam tau vilniuj navigacija? zemelapi maximoj nusipirk. del vieno miesto pirk belenkokia navi, svarbu detalumas zemelapio

juozavas 2011-10-13 21:42

Nusiperki nokia 5230 ir susimeti Garmin Lietuva Topo žemėlapį - turėsi ir telefoną, ir geriausia Lietuvai navigaciją (žemėlapiai tie patys kaip visiem Garminam, tik kad nokios ekranas biškį mažesnis) +telefonas. Jei telefono nereik, gali naudot be sim kortelės tik kaip navi. PAts turiu 5800xm, Garmino LT Topo yra detaliausi Lietuvos žemėlapiai, ir nokios hardwaro pilnai užtenka. Išbandyta praktiškai daugeliu situacijų.

Tomskis 2011-10-13 21:49

pas mane 5230, buvau isimetes garmina, bet nera lietuviu kalbos, ir isvis man garminas nepatinka, isimeciau Sygic :metal: jega, vazinejau i cekija ir lenkija, netgi pasako kurioj gatvej pusej keliones tikslas, kairej ar desinej, lietuviu kalba, malonus akiai vaizdas ir labai gerai veikia. beje i telefono komplektacija ieina auto laikiklis telefonui, auto pakrovejas, buitinis pakrovejas, nu ir visokie korpusu dangteliai ir pan

Error 2011-10-13 21:52

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 169775)
Nusiperki nokia 5230 ir susimeti Garmin Lietuva Topo žemėlapį - turėsi ir telefoną, ir geriausia Lietuvai navigaciją (žemėlapiai tie patys kaip visiem Garminam, tik kad nokios ekranas biškį mažesnis) +telefonas. Jei telefono nereik, gali naudot be sim kortelės tik kaip navi. PAts turiu 5800xm, Garmino LT Topo yra detaliausi Lietuvos žemėlapiai, ir nokios hardwaro pilnai užtenka. Išbandyta praktiškai daugeliu situacijų.

Matai, galvoju,kad telefono, jau butu per mazas ekranas. Beje-tik Nokia 5230 turi toki privaluma su Garmin navigacija, ar ir kiti,pvz N serijos Nokia telefonai?
O Vilniuje man reikia maksimalaus tikslumo (su visais ivaziavimais i kiema ir pan.) ir kad butu greiciau nei ieskoti zemelapyje.
Juk pradedantys taksistai manau irgi perka kuo detalesnes ir geresnes navigacines sistemas,ir jiems aktualus butent tas miestas,siuo atveju-Vilnius.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.