MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Diskusijos apie dujas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2826)

ruffis 2009-10-25 07:53

Nnzn kokį stebuklingą dyzeli pilat, bet kad dyzelis nedumintu nesu matęs. Pries tai visos mašinos buvo dyzeliai, visi iki vieno uzmynus mesdavo dumeli. Kitas dalykas kalbant apie dyzelius, eksplotacijos kaina yra brangesnė. Nenoriu sakyt, kad dyz ar duja yra geriau, nes kitam ir elektra gerai :) kiek žmonių tiek nuomoniu, bet dujos yra 2,5 kartpigiau.

Mb 140 2009-10-25 08:31

pas mane yra bmw 530 D nepamatysi jokio dumelio!!! ir daugeli yra dyzeliniu be dumu,cia del to tai neverta gincytis! o kas geriau ar dyzelis ar benzinas-dujos,tai cia kas kam,man pigu ir gerai tos dujos,nesuku sau galvos ;) ir gal paliekam sita tema konkreciai apie dujas,bet ne lyginam su dyzeliu ;)

jonukas2 2009-10-25 09:51

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 45018)
pas mane yra bmw 530 D nepamatysi jokio dumelio!!! ir daugeli yra dyzeliniu be dumu,cia del to tai neverta gincytis! o kas geriau ar dyzelis ar benzinas-dujos,tai cia kas kam,man pigu ir gerai tos dujos,nesuku sau galvos ;) ir gal paliekam sita tema konkreciai apie dujas,bet ne lyginam su dyzeliu ;)


dar pridursiu visi dyzelai dumija galim lazintis. net nauji katik is salono.

jei pas juos nedumija tai matyt tiek ir tespaudzia to gazo .jei uzspaustu iki dugno oi butu dumavuske. tai va paliekam tuos traktorius ramybei ir varom ant duju :) vakar isimeciau dujas i seses masina ziuresiu kaip eis nes balione duju mazai tai tik 15min padirbo motoras ir uzgeso o sake puse baliono duju kai pirkau matyt nugaravo :) seip dujos yra gamtos stebuklas :)

pucenas 2009-10-25 09:52

cia rase kad i zapaskes vieta tik 40l ipila nu nzn as 48 tai visada ipilu kartais net 50 supila :) o ta zapaske tai zinai yra tokiu priemoniu kurios uztaiso padanga ten kazko pripucia i ja ir viskas :good: jai ne belekokio dyzdio skyle. nes naujose masinose jau net nera zapaskese. draugelis pirko acorda ieskojom zapaskes po to nuvare i salonas ako atsigauk jaunuoli jau nera tokio dalyko :D:D
o del to du,ijimo cia neisemem tema :) vienim dumija kitiem ne ir viskas :)

jonukas2 2009-10-25 10:10

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 44493)
galetum kartais skaitytis su zodziais, dyzeliu vairuotojai taves sxxu nevadina kad tu dujom vazineji.

viskam yra pliusu ir minusu, dujom ir dyzeliu zmones vazineja ne del malonumo, o del pigumo. nors man turbo dizeliu vaziuot maloniau nei atmosferiniu benzinu, kadangi limpa prie sedynes

nrenorejau nieko izeisti

bet pats pagalvok kai vaziuoji piko metu ir aplinkui vieni dizelai lauke 30 c laipsniu ir kondiske tau i vidu pucia dumus nuo dizelioku tai noris islipti ir glusus uzkalti su kokiu pagaliu kad nedumitu
pirkdamas zmogus dyzeli ziuri tik i savo pinigines gerove o sveikata ir ekologija palieka paskutinei vietoi
cia panasais kaip su tom lempom cxenoninem man gerai as vaziuojiu kiti man nerupi kuriuos akini. taip ir gaunas jovalas pasaulyje kad visi ziuri tik kad jam gerai ir nemasto nieko vakare prisigeria ryte pabunda prasiciukina vakare vel geria taip ir baigia savo gyvenima net nesuprates jo esmes dauguma gyvena (egzistuoja tik kad pratemtu dar viena diena ) o vakare palaima prisisiurbti, tokiem zmonem ir yra viskas neidomu kas apie juos sukasi sedi savo dyzeli spaudzia gaza ir nemato jokio dumelio kai ie galo zmones vaziuodami dusta o tarp ju yra ir mazu vaiku kurie jau nuo mazu dienu yra nuodijami ir jau 15 metu visokios suaugusiu zmoniu ligos pasireiskia. aisku vienas nieko nepakeisi bet jei visuomene aukletu savo zmones uzuot rode meksilieciu serjalus ir visokias levas reklamas ,nera lietuvoi svietimo visiskai. baisu daros pasiziurejus kaip tevai savo vaikus mieste augina . kurie 15 metu jau ruko geria vartoja visokius narkotikus ir apsvaige eina senuku musti stoteliu langu dauzyti. o uzauge tampa tokais tuscais kuriem viskas pofik


sako nedumija .as nepastebi geriau butu sakyti. pasodink uz vairo ka nors ir liepk pagazuot gerai o pats pastovek prie gluso pamatysi jei melinas dumas reiskia nesudega saliara o jei juodas tada ir taip viskas aisku tai jei pas tave nedumija juodai tai nereiskia kad nedumija

yamato 2009-10-25 10:18

Citata:

Pradžioje rašė jonukas2 (Post 45025)
dar pridursiu visi dyzelai dumija galim lazintis. net nauji katik is salono.

lazinames :)


Citata:

Pradžioje rašė jonukas2 (Post 45031)
nrenorejau nieko izeisti

bet pats pagalvok kai vaziuoji piko metu ir aplinkui vieni dizelai lauke 30 c laipsniu ir kondiske tau i vidu pucia dumus nuo dizelioku tai noris islipti ir glusus uzkalti su kokiu pagaliu kad nedumitu
pirkdamas zmogus dyzeli ziuri tik i savo pinigines gerove o sveikata ir ekologija palieka paskutinei vietoi
cia panasais kaip su tom lempom cxenoninem man gerai as vaziuojiu kiti man nerupi kuriuos akini. taip ir gaunas jovalas pasaulyje kad visi ziuri tik kad jam gerai ir nemasto nieko vakare prisigeria ryte pabunda prasiciukina vakare vel geria taip ir baigia savo gyvenima net nesuprates jo esmes dauguma gyvena (egzistuoja tik kad pratemtu dar viena diena ) o vakare palaima prisisiurbti, tokiem zmonem ir yra viskas neidomu kas apie juos sukasi sedi savo dyzeli spaudzia gaza ir nemato jokio dumelio kai ie galo zmones vaziuodami dusta o tarp ju yra ir mazu vaiku kurie jau nuo mazu dienu yra nuodijami ir jau 15 metu visokios suaugusiu zmoniu ligos pasireiskia. aisku vienas nieko nepakeisi bet jei visuomene aukletu savo zmones uzuot rode meksilieciu serjalus ir visokias levas reklamas ,nera lietuvoi svietimo visiskai. baisu daros pasiziurejus kaip tevai savo vaikus mieste augina . kurie 15 metu jau ruko geria vartoja visokius narkotikus ir apsvaige eina senuku musti stoteliu langu dauzyti. o uzauge tampa tokais tuscais kuriem viskas pofik

kalbant apie tas tavo visas ekologijas, tai galiu pridurti, kad dyzeliniu varikliu ismetamosios dujos yra maziau kenksmingos, nei kad benzininiu varikliu.
Taip kad, tamsta, siuo savo postu visiskai nusisnekejote ;)

jonukas2 2009-10-25 10:24

as apie benza nekalbejau is vis jei ka cia apie dujas ir dyzeli

gerai atvarysiu vasara i marijampole bus ekskursija parodysi man dizelioka kuris nedumina

yamato 2009-10-25 10:27

tai lazinames is kokiu 5000lt, kad kai laimesiu, butu is ko gera baliu padaryti :)

pucenas 2009-10-25 10:31

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 45038)
tai lazinames is kokiu 5000lt, kad kai laimesiu, butu is ko gera baliu padaryti :)

nejuokinkit zmoniu :D paspaudinek gerai kelis kartus gaza iki dugno matysi kai dumija :) ir bus po 5000 lt musu transporto skyriaus dir. turi 745d '06 metu atrodo irgi gincyjosi su vienu vadybininku kuris turi 730d '01m sako nedumija pz varikliukas paspaudinejo gaza kelis kartus meta ta duma ir viskas :) cia naturalu juk DYZELIS :D:D jo tokia prigimtis :bebebe:
faktas tas, kad dumija visi tik vieni vos paspaudus gaza jau rukas kiti reikia paspausti rimciau,kad parodytu kas per dalykas :) aisq geri nauji varkliai dumija lb mazai payginus su kokisu golfu ar pasatu bet ....

jonukas2 2009-10-25 10:40

gal pas ji glusas uzkaltas ir nedumija :) pucia pro dugna kur nors .

kaip gali neduminti dizelis man idomu juk saliara yra kaip aliejus riebalas tepalas o deginant tokius dalikus issiskirai daug dumu.
beto ka apie benza jei nori sumazinti duminguma benzo reikia ipilti i 50litru benzino 1 litra acetono pakelia oktavini skaiciu padideja trauka ir sumazeja kuro sanaudos ir ismetamu duju dumu kiekis nes gerai sudega viskas .internete yra info apie tai kaip atcetonas pakeicia benzo struktura .


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.