MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   4eye - W210 320CDI '00 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1699)

AndreArmani 2009-04-15 19:43

Citata:

Pradžioje rašė Chameleon (Post 23112)
Nekaito pas mane ir nezinau ka daryt , kaip ir nenoriu keist mago , nes labai patogu kai valdymas ant vairo o ir mago priekio nereikia nuiminet . Bet is kitos puses , nusibodo vien radija klausyt , gal reiketu nuvezt pas kokius meistrus lazeriuka pavalyt , net nezinau :uuu:

gali nusipirkt cd keitikli su mp3, nepigus dalykas bet turi savu pliusu.

Chameleon 2009-04-15 19:44

Citata:

Pradžioje rašė Kleckas1978 (Post 23174)
naujesni Alpine magai turi perejimus ir pasijunge tada nuo vairo valdymas ;)
O ir jei teisinga modeli nusipirksi ir grojimas geresnis (grazesnis ir teisingesnis) bus.
Siaip del seno lazerio irgi gali neskaityti - siaip manau gali drasiai pabandyti isardyti ir su vata ir spiritu nuvalyti - daznai tai padeda :thumbsup:
sugadinti neturetum jei rankos nekreivos :)

O kaip tu ziuri i valymo kompaktus , gal reiketu pabandyti su juo pavalyti ?

dontikas 2009-04-16 11:44

Citata:

Pradžioje rašė Chameleon (Post 23231)
O kaip tu ziuri i valymo kompaktus , gal reiketu pabandyti su juo pavalyti ?

nieko nepadeda, tik isardzius valyt su spiriteliu arba keist galvute.:confused:

Fricas 2009-04-16 14:17

Citata:

Pradžioje rašė Chameleon (Post 23231)
O kaip tu ziuri i valymo kompaktus , gal reiketu pabandyti su juo pavalyti ?

As taip pat esu ismegines valymo kompaktus,dariau viska kaip buvo parasyta,bet nieko gero neivyko,pritariu Dontikui,arba valyt pati lazeri arba geriausia butu ji pakeist. :)

pucenas 2009-04-16 14:41

Citata:

Pradžioje rašė AndreArmani (Post 23230)
gali nusipirkt cd keitikli su mp3, nepigus dalykas bet turi savu pliusu.

apie koki tamsta cia keitikli snkate :) as irgi turiu audio 10 tik kasete bet isemiau isidejau becker bnet mielai ji ideciau atgal kad valdymas butu ant vairo nes tai labai patogu :)

dontikas 2009-04-16 15:15

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 23291)
apie koki tamsta cia keitikli snkate :) as irgi turiu audio 10 tik kasete bet isemiau isidejau becker bnet mielai ji ideciau atgal kad valdymas butu ant vairo nes tai labai patogu :)

domejausi ir as CD keitikliu, bet nelabai kur yra ju, pora radau bet neveikianciu :(. tie kur magais uzsiima sake kaina ju 300-400 lt. ar kolegos nesidomejot FM bangu moduliatorium, as tai labai patenkintas. idedi i prikurke moduliatoriu, i ji idedi fliasha su dainom, pagauni radijoj bangas nustatytas moduliatoriui ir klausai, dar ir draugelis uz 15m vaziuodamas gali klausytis :), yra pultelis. na man tai liuks dalykelis.

pucenas 2009-04-16 15:20

Citata:

Pradžioje rašė dontikas (Post 23298)
domejausi ir as CD keitikliu, bet nelabai kur yra ju, pora radau bet neveikianciu :(. tie kur magais uzsiima sake kaina ju 300-400 lt. ar kolegos nesidomejot FM bangu moduliatorium, as tai labai patenkintas. idedi i prikurke moduliatoriu, i ji idedi fliasha su dainom, pagauni radijoj bangas nustatytas moduliatoriui ir klausai, dar ir draugelis uz 15m vaziuodamas gali klausytis :), yra pultelis. na man tai liuks dalykelis.

tturiu as ta fm bet juk kokybe tai ne kokia nepatiko man jis visiskai ...

dontikas 2009-04-16 15:27

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 23301)
tturiu as ta fm bet juk kokybe tai ne kokia nepatiko man jis visiskai ...

tai gal uz 50lt pirkai? :)
as sumokejau 160 lt, gerai groja, na buna pasnypscia, bet jei daina nekokios kokybes. bet taip tai liuks, na cia man taip. :confused:

Chameleon 2009-04-16 19:33

Citata:

Pradžioje rašė dontikas (Post 23305)
tai gal uz 50lt pirkai? :)
as sumokejau 160 lt, gerai groja, na buna pasnypscia, bet jei daina nekokios kokybes. bet taip tai liuks, na cia man taip. :confused:

Bet jo grojimo kokybe tokia pat kaip radijos , ar as klystu ? Bent pas mane kompakto ir radijos kokybe kaip diena ir naktis skiriasi :confused:

dontikas 2009-04-17 08:18

Citata:

Pradžioje rašė Chameleon (Post 23411)
Bet jo grojimo kokybe tokia pat kaip radijos , ar as klystu ? Bent pas mane kompakto ir radijos kokybe kaip diena ir naktis skiriasi :confused:

pas mane CD ir radija nelabai skiriasi, nes retai pagauna, o kai pagauna tai is laimes neatskiriu :):):xx: bet moduliatoriaus kokybe kaip radijos panasiai . :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.