MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Marius 320 w211 320cdi (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14633)

Vossen 2015-03-27 19:51

As is Zemaitijos tai man per toli, be to pats turiu salygas siokias tokias. Kaina manau visai gera :)

Marius 320 2015-03-27 20:10

Citata:

Pradžioje rašė Vossen (Post 383841)
As is Zemaitijos tai man per toli, be to pats turiu salygas siokias tokias. Kaina manau visai gera :)

Maciau zieminius nudazei pats, visai gerai gavos. :good: Man irgi reiketu, nes lakas pakiles. Ziuresiu gal nudazysiu veliau ...

Vossen 2015-03-27 20:38

Pas manes jie labai baisus buvo, visi ratlankai buvo su korozija, tai veziau smeliuot tada gruntavau ir daziau :)

sportbatis 2015-03-27 20:50

Citata:

Pradžioje rašė Vossen (Post 383846)
Pas manes jie labai baisus buvo, visi ratlankai buvo su korozija, tai veziau smeliuot tada gruntavau ir daziau :)

man idomu kaip tas visas procesas vyksta. turiu ir kuo smeliuot ir pulverizatoriu bet niekad nebandziau. pirma karta darant imanoma padoriai pasidaryt?

Tomskis 2015-03-27 21:03

as kambari perdaziau pirma kart darant, ratus irgi kazkada daziau pirma karta. viskas imanoma, tik kartais atrodo lengviau sumoketi pinigus, nei paciam prakaituot :)

sportbatis 2015-03-27 21:08

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 383848)
as kambari perdaziau pirma kart darant, ratus irgi kazkada daziau pirma karta. viskas imanoma, tik kartais atrodo lengviau sumoketi pinigus, nei paciam prakaituot :)

is dalies cia tas varijantas :D bet is kitos puses man ir paciam idomu butu pabandyt. bet jei paskuj vistiek reikes smeliuot is naujo ir vezt zmoguj, kad nudazytu kaip priklauso tai ir tolko nera. kita savaitgali dazysiu varztus ratu, bus treniruote :D

Apple 2015-03-27 21:19

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 383849)
is dalies cia tas varijantas :D bet is kitos puses man ir paciam idomu butu pabandyt. bet jei paskuj vistiek reikes smeliuot is naujo ir vezt zmoguj, kad nudazytu kaip priklauso tai ir tolko nera. kita savaitgali dazysiu varztus ratu, bus treniruote :D

Varztai tai cia saulegrazos :D as nieko nesuprasdamas apie dazyma net sugebejau viska padaryt, o va ratai - visai kas kita. Nusipirk is pradziu po 10 EUR pora ratu pabandymui, ka dnegaila butu ismest :D

Marius 320 2015-03-27 21:25

Hm... galvoju kaip man nudazyt varztus jai jie ant masynos visada... nebent issukt po kelis ir taip zaist..

Tomskis 2015-03-27 21:27

jeigu nusmeliuot, tada manau lengva, nes sunkausia dalis yra nusveisti ratus su svytriniu, bulgarke, visus apdraskymus sutvarkyt. su bulgarke neprieisi visur, reik ir rankom, drozles lenda visur, aj.... negro darbas. o nusmeliavus turbut tik nugruntuot ir nudazyt belieka jei neapdauzyti rata

sportbatis 2015-03-27 21:33

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 383852)
jeigu nusmeliuot, tada manau lengva, nes sunkausia dalis yra nusveisti ratus su svytriniu, bulgarke, visus apdraskymus sutvarkyt. su bulgarke neprieisi visur, reik ir rankom, drozles lenda visur, aj.... negro darbas. o nusmeliavus turbut tik nugruntuot ir nudazyt belieka jei neapdauzyti rata

jei sveiki ratai tai taip, nusmeliavus tik dazyt lieka. bet su tuo smeliavimu irgi reik atsargiai, labai lengva sugadint ratus.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.