MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 zeminimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9325)

Dalius/68 2012-03-28 18:20

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 203000)
Tam, kad tureti AMG, bet ne ALE amg. Pats turbut negeri bealkoholinio alaus, nerukai elektroniniu cigareciu ir nedulkini guminiu bobu, o renkiesi tai kas naturalu, ar as klystu ;)

šuvis i taikinio centra.Ivaizdžio vergai,nesvarbu kad kelnes iš garliavos sklepo ,bet užrašyta DG,arba CK.

pauliukas 2012-03-28 21:24

Tiesiog kam save apgaudinet ;)

bigt 2012-04-18 00:13

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 202985)
Temos autoriui, kam isradineti dvirati antra karta, nusiperki w211 AMG kur viskas praktiskai yra ko tau reikia. O zeminti eilini kibira ir bandyti buti panasiam i mano mineta modeli, kazkaip pacukiska.

Tau i ONE .lt eiti diskutuoti... Tu manau nesuvoki Is viso kas yra tas w211 AMG ar is vis bet koks AMG ...

Pradedant apdaila, baigiant varikliu.... Tai dvi skirtingos masinos w211 ir w211 AMG kebulas tas pats ir viskas, o siaip standartineje padetyje AMG tokio pat aukscio kaip ir elegance modelis. (ne sport rezime)

Dabar gali man patarti gal pakaba AMG susideti...?
Neturi ka rasyti, uzsivesk dunduku tema nes su tokiom nesamonem tikrai ne tokiam forume sedi.
O pries tai pasisakimai apie AMG.... As sioje temoje isvis apie tai neuzsiminiau....
10 - 15 mm vasara zemesne masina su tvarkingais ratais mano nuomone tikrai graziau, nei vezimas tabaluojantis nuo vejo i sonus... bet svarbu kad kokius kiniecius ratus uzsidejo ir padangas is turgaus po 20 lt...
Jus nezinot ka parasyt, isviso nerasykit ir neterskit temos tusciais plepalais.
Zmogus zinojo , patare , Jam aciu, pasidomejau netiko... B--- l vaiku darzelis.

FAT 2012-04-18 09:48

Citata:

Pradžioje rašė bigt (Post 207339)
Tau i ONE .lt eiti diskutuoti... Tu manau nesuvoki Is viso kas yra tas w211 AMG ar is vis bet koks AMG ...

Pradedant apdaila, baigiant varikliu.... Tai dvi skirtingos masinos w211 ir w211 AMG kebulas tas pats ir viskas, o siaip standartineje padetyje AMG tokio pat aukscio kaip ir elegance modelis. (ne sport rezime)

Dabar gali man patarti gal pakaba AMG susideti...?
Neturi ka rasyti, uzsivesk dunduku tema nes su tokiom nesamonem tikrai ne tokiam forume sedi.
O pries tai pasisakimai apie AMG.... As sioje temoje isvis apie tai neuzsiminiau....
10 - 15 mm vasara zemesne masina su tvarkingais ratais mano nuomone tikrai graziau, nei vezimas tabaluojantis nuo vejo i sonus... bet svarbu kad kokius kiniecius ratus uzsidejo ir padangas is turgaus po 20 lt...
Jus nezinot ka parasyt, isviso nerasykit ir neterskit temos tusciais plepalais.
Zmogus zinojo , patare , Jam aciu, pasidomejau netiko... B--- l vaiku darzelis.

Ka cia bepatarinesi, nes kaip suprantu medicina bejege, ivaizdzio vergams

simaso 2012-04-18 12:27

jei nori žemesnio auto, nusiperki avangarda, o ne elegance.

bikoldis18 2012-04-18 12:50

man seip elegancas yra grazesnis negu avangaras , as irgi noreciau pazemiti prieki nes nekaip atrodo bet susilaikau nes r20 ratai jau ir db keta masina palikus :vairuot:

FUN500 2012-04-18 13:14

del skonio aisku nesigincijama bet gal galima suzinoti kas ten tokio grazaus elegance yra? vien paziurejes i medi salone uzsimerkti ilgam norisi

Hunter 2012-04-18 18:02

Del skonio nesigincyjama

sanis1 2012-04-18 20:14

Citata:

Pradžioje rašė bigt (Post 207339)
Tau i ONE .lt eiti diskutuoti... Tu manau nesuvoki Is viso kas yra tas w211 AMG ar is vis bet koks AMG ...

Pradedant apdaila, baigiant varikliu.... Tai dvi skirtingos masinos w211 ir w211 AMG kebulas tas pats ir viskas, o siaip standartineje padetyje AMG tokio pat aukscio kaip ir elegance modelis. (ne sport rezime)

Dabar gali man patarti gal pakaba AMG susideti...?
Neturi ka rasyti, uzsivesk dunduku tema nes su tokiom nesamonem tikrai ne tokiam forume sedi.
O pries tai pasisakimai apie AMG.... As sioje temoje isvis apie tai neuzsiminiau....
10 - 15 mm vasara zemesne masina su tvarkingais ratais mano nuomone tikrai graziau, nei vezimas tabaluojantis nuo vejo i sonus... bet svarbu kad kokius kiniecius ratus uzsidejo ir padangas is turgaus po 20 lt...
Jus nezinot ka parasyt, isviso nerasykit ir neterskit temos tusciais plepalais.
Zmogus zinojo , patare , Jam aciu, pasidomejau netiko... B--- l vaiku darzelis.

Pritariu 100proc

sanis1 2012-04-18 20:17

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 207348)
Ka cia bepatarinesi, nes kaip suprantu medicina bejege, ivaizdzio vergams

Prie ko cia tas ivaizdis?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.