MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   S kl. nuo 2006m W221 pirkimas. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10039)

Apple 2014-08-11 20:00

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 347754)
panasaus atsakymo ir tikejausi :)
man realiai tai truksta sildomu sedyniu ir fsio. o ka - jei ale ten tikrai tokia rida, tai ir stovis bus pavyzdinis. su masina vazinesi, o ne odinem sedynem :) pats vazinejai ir dziaugeisi pustusciu w211. aisku - su bapkem ir norai keiciasi :)

Ten bent jau buvo sildomos sedynes, be ju niekada nepirksiu nei vienos auto. Ir oda privalo buti. Dabar vazineju su Tiuan pusiau odiniu ir jauciu dideli diskomforta.

Mano tokie prioritetai, ebt pas visus jie skirtingi :) tik pasakiau savo nuomone. Cia ne lituose esme o poziuryje. Todel ir nevairuoju 212likto :) nes plika 220 cdi jau senai galejau nusipirkti, bet jis man dziaugsmo neteiks tai ir neperku :)

Markko 2014-08-11 20:02

Apple tu nori papigon ir pilno :) taip nebuna,,tacku yra tik pirk :) tai tas pats kai klube kokia rimta mergycka bandyti imti vakarui uz bokala alaus :) svyturiu extra

alteroja 2014-08-11 20:12

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 347763)
Ten bent jau buvo sildomos sedynes, be ju niekada nepirksiu nei vienos auto. Ir oda privalo buti. Dabar vazineju su Tiuan pusiau odiniu ir jauciu dideli diskomforta.

Mano tokie prioritetai, ebt pas visus jie skirtingi :) tik pasakiau savo nuomone. Cia ne lituose esme o poziuryje. Todel ir nevairuoju 212likto :) nes plika 220 cdi jau senai galejau nusipirkti, bet jis man dziaugsmo neteiks tai ir neperku :)

as tikrai nesmerkiu taves, kad isauge reikalavimai. esi jaunas sekmingas vyras tai kodel sau to neleisti. tai uz tai as tau tik desine paspausciau. tik vis tiek mano akimis prioritetas yra pati masina ir motoras - nes tai teikia didziausia dziaugsma. o visa kita tik malonios smulkmenos.

Apple 2014-08-11 20:51

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 347767)
Apple tu nori papigon ir pilno :) taip nebuna,,tacku yra tik pirk :) tai tas pats kai klube kokia rimta mergycka bandyti imti vakarui uz bokala alaus :) svyturiu extra

Seniuk, todel as ir nevazineju su 212liktu :) kai galesiu sau leisti isleist 25k EUR ant masinos, tai taip ir padarysiu, siai dienai negaliu, tai ir svajoju, a vdruk bus taip, kiap su Tiguan :D

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 347776)
as tikrai nesmerkiu taves, kad isauge reikalavimai. esi jaunas sekmingas vyras tai kodel sau to neleisti. tai uz tai as tau tik desine paspausciau. tik vis tiek mano akimis prioritetas yra pati masina ir motoras - nes tai teikia didziausia dziaugsma. o visa kita tik malonios smulkmenos.

Nuvaziuot is tasko a i taska b labai puikiai galiu ir su Wagenu :) jei jau MB, tai geros komplektacijos, toks - kokio noriu :) belenkokio man nereik. Bet tik pasikartosiu - pas visus poreikiai skirtinti ir patys zmones visi skirtingi, tai cia sitoj vietoj vienos tiesos but negali :isveik:

Hunter 2014-08-11 20:53

Zmogus gi w221 "renkasi" :D

dejwis 2014-08-11 21:47

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 347767)
Apple tu nori papigon ir pilno :) taip nebuna,,tacku yra tik pirk :) tai tas pats kai klube kokia rimta mergycka bandyti imti vakarui uz bokala alaus :) svyturiu extra

O kaip jei su Grimbergenu ? :isveik::laugh:

Markko 2014-08-11 21:48

Nzn kaip klp :) bet vilniuje tave pasius :) ciociom litu reikia :)

Somesword 2014-08-11 21:53

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 347733)
Idomiai,idomiai..tai tau paslaugos reikia ar masinos su kuria atvaro paslaugu tiekejas? tau geriau dirbti su imone pas kuria mersai ant lizingo kaba kaip ir dauguma visko ar su imone kuri galbut trina savo renuske beituri savo NT ir zino pinigo kaina?
Budingas bruozas lietuviu ir latviu...sedziu skylei bet tacke kruta lizinguojama :)

pazistu ne viena imones savininka ir matau kaip jie su senom masinom vazineja.
per menesi 6-8 k litu ant remonto 3 masinu senu.
taip kad nereikia cia nesamoniu kalbet.

dejwis 2014-08-11 21:58

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 347821)
Nzn kaip klp :) bet vilniuje tave pasius :) ciociom litu reikia :)

Juokauju tik :)
Aisku mergom Moet''a tik buteliais nesk :D

augi$ 2014-08-11 22:01

ka jus hebra lyginat e kl su skl. ???? cia be zodziu ner ka lyginti.. pralek su e kl o poto i s kl ir tau klausymu nekils. tik klausymas metuose 2009 metu sklases nepaimsi uz 60k lt. jei turi atliekamu lt ir nezliumbsi kad remontas brangiai kainuoja tada imk s kl. ir varinek patenkintas. nes dbr tai ir kainos neblogos palyginus pries gerus du metus. Jau reik mastyt apie w222 po biski:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.