MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   R klasė (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4729)

samagonas 2010-09-29 15:26

Citata:

Pradžioje rašė Robertas33 (Post 101242)
Tai vis delto seimyninis automobilis, jam ta agresija kaip ir nepriklauso.....
Bet tikiuosi jis vertas :seile2: tokių pinigų.

jis ne sheimyninis :)
ir man labai patinka :)

koko 2010-11-16 22:09

Man naujasis ML zymiai geresnis uz R , nes Ml talpesnis,grazesnis (cia kaip kam aisku),ir kainos ju apyliges + visureigis ir maloniau vaziuoja .

J.Aivaras 2010-11-17 11:17

Citata:

Pradžioje rašė koko (Post 109691)
Man naujasis ML zymiai geresnis uz R , nes Ml talpesnis,grazesnis (cia kaip kam aisku),ir kainos ju apyliges + visureigis ir maloniau vaziuoja .

Del visureigio pasigincyt galima. Taip jis 4 varomu, pravazumas didesnis, bet kaip visureigio jo galimybes skurdzios, svelniai tariant nekokios.
Visureigiu galima butu pavadinti G klases MB.

Edgis 2010-11-17 11:19

Citata:

Pradžioje rašė koko (Post 109691)
Man naujasis ML zymiai geresnis uz R , nes Ml talpesnis,grazesnis (cia kaip kam aisku),ir kainos ju apyliges + visureigis ir maloniau vaziuoja .

Įdomiai tu čia palyginai:confused:

J.Aivaras 2010-11-17 11:19

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 101243)
jis ne sheimyninis :)
ir man labai patinka :)

Butent, cia verslo automobilis.
Jei tu megsti savo klientus/partnerius pats vezioti i susitikimus ar dalykinius pietus, ar kad ir pas kekses :), tai sis auto tam labiausiai tinka. Taip jis buvo apibudintas.

woodoooo 2010-11-17 11:39

Citata:

Pradžioje rašė J.Aivaras (Post 109748)
Butent, cia verslo automobilis.
Jei tu megsti savo klientus/partnerius pats vezioti i susitikimus ar dalykinius pietus, ar kad ir pas kekses :), tai sis auto tam labiausiai tinka. Taip jis buvo apibudintas.

cia masina semai dideliai pvz su trim vaikais ir panasiai koks dar verslo universalas? pvz vienas tolimas tolimas pazystamas toki pirko nes skraido nu su tuo parasiutu bet be motoriuko sklandytuvas gal vadinasi nepamenu tai jam tas R pats tas nes viskas telpa o busiko nenorejo.

J.Aivaras 2010-11-17 11:51

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 109753)
cia masina semai dideliai pvz su trim vaikais ir panasiai koks dar verslo universalas? pvz vienas tolimas tolimas pazystamas toki pirko nes skraido nu su tuo parasiutu bet be motoriuko sklandytuvas gal vadinasi nepamenu tai jam tas R pats tas nes viskas telpa o busiko nenorejo.

Bet kur, bet kokia masina galima bet kaip pritaikyt. Jei mano draugas naudotu ji bulvem veziot, nes daug bulviu i ji telpa, tai nereiskai, kad cia bulviavezys.

woodoooo 2010-11-17 11:56

Citata:

Pradžioje rašė J.Aivaras (Post 109755)
Bet kur, bet kokia masina galima bet kaip pritaikyt. Jei mano draugas naudotu ji bulvem veziot, nes daug bulviu i ji telpa, tai nereiskai, kad cia bulviavezys.

cia UNIVERSALAS tikiu kiad uz 10metu su juo vokietis vezios bulves o mes ji vis dar pirksim kaip verslo klases auto.

Bombardier 2010-11-17 18:59

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 109753)
cia masina semai dideliai pvz su trim vaikais ir panasiai koks dar verslo universalas? pvz vienas tolimas tolimas pazystamas toki pirko nes skraido nu su tuo parasiutu bet be motoriuko sklandytuvas gal vadinasi nepamenu tai jam tas R pats tas nes viskas telpa o busiko nenorejo.

Mano vienas pazistamas (ta prasme as ji pazistu, o jis manes ne :) ), nusipirko Maybacha, ir isivaizduoji - jis pats ji vairuoja. O visi sako LIMUZINAS, LIMUZINAS...
Norejau pasakyti, kad arba:
1) Tavo draugas blogai mato,ir jam vietoj B raides pasivaideno R
2) Tavo draugas vietoj tualetinio popieriaus naudoja rausvos spalvos banknotu kupiuras
:xx:
P.S. No offense

Tomskis 2010-11-17 19:55

nieko nesupratau bombardier ka tu tuom norejai pasakyt, R klase yra tiesiog minivenas ir tiek, ta pati klase kas voyager, espace ir pan.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.