MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Vito (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=166)
-   -   VITO . V-CLASS pirkimas. patarimai. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8531)

mersiukasss 2013-01-12 17:29

Citata:

Pradžioje rašė rolas (Post 248797)
na fiskes gerai uzdetos,na o del oro tai dar reiks pasiziureti gal kur ir traukia ora,iki purkstuku tai saliara purskia o ar ispurskia i cilindrus tai nezinau reiks dar karta prijungti prie kompo,ir nusedusi batareika pas mane ant rekto ar negali buti tame problema gal imobilaizeris nesusisiekia su kompu kaip manot man jau vsokios mintis persasi nezinau ir nuo ko pradeti....:(

kad purkstukus pradėtų kompas atidarineti sistemoje slegis pradiniu momentu turi buti 300 bar gal tokio nepasiekia, nu ziurek bandyk dar diagnostiaka pasijunkti gal ka parodys, gal tas naujas purkstukas blogas ar garantuotas patikrintas?

MBLORINSER 2013-01-12 21:26

filtra bandyk ziuret ten toks durnas ypac vidurinis vamzdelis gal ora gaudo.
bent pas mane manau tai.
nes siandien baigiau susitvert ir uzkurus dirba viskas graziai uzgesinus pastovi 15 20 min ir uzkurt neina. vos pavykus uzkurt gali gesint ir kuresi iskart kol nepastovi ilgiau. nebuvo kada ziuret islekiau namo pirmadieny reikes uzsimt situo reikalu.

rolas 2013-01-12 22:19

na purkstukas tai patikrintas geras,bet del sandarumo sistemoje tai nesu tikras man ten itartinai atrodo keli sujungimai eisiu ryt paziuresiu gal kas gausis

rolas 2013-01-13 10:25

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 248838)
filtra bandyk ziuret ten toks durnas ypac vidurinis vamzdelis gal ora gaudo.
bent pas mane manau tai.
nes siandien baigiau susitvert ir uzkurus dirba viskas graziai uzgesinus pastovi 15 20 min ir uzkurt neina. vos pavykus uzkurt gali gesint ir kuresi iskart kol nepastovi ilgiau. nebuvo kada ziuret islekiau namo pirmadieny reikes uzsimt situo reikalu.

na jei saliera pabega pamegink ideti atbulini voztuva turetu padeti...

MBLORINSER 2013-01-13 11:25

jau tai numates. bet aciu.

rolas 2013-03-09 18:46

viska apziurejau lik ir geri sujungimai kompa pajungiau klaidu nerodo bet nesiveda gal kas ka paterti galite ka dar galima paziureti o gal meisrta kas zino as pats is jonavos.

MBLORINSER 2013-03-09 19:00

Tai tu dar jo nepakurei?:crazy2:

rolas 2013-03-09 21:11

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 259244)
Tai tu dar jo nepakurei?:crazy2:

bande vietiniai meistri bet nieko nebadaro ne nepakuriau nerandu niekaip priezasties ir kompa jungiam irnieko bando liktai stverti ir nieko nezinau net kadaryti ?

MBLORINSER 2013-03-24 14:40

Citata:

Pradžioje rašė rolas (Post 259238)
viska apziurejau lik ir geri sujungimai kompa pajungiau klaidu nerodo bet nesiveda gal kas ka paterti galite ka dar galima paziureti o gal meisrta kas zino as pats is jonavos.

na ar jau pakurei?

rolas 2013-04-01 15:48

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 262226)
na ar jau pakurei?

jo pakuriau laidas buvo trecioj forsunkes fiskei nusvyles tai seip nesimate o kompa pajunge ir parode,bet dar spido reikia ten sake kaskokia plata sudegus tai klaida meta ir neduoda apsuku tik iki tryju tuks ir viskas,visus srotus apskambinau niekur nera pas mane su abeesu o radau be jo tai netinka


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.