MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Kuro brangimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=504)

sausainius 2011-03-13 20:41

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 136206)
kaip tu nesupranti, zapaske gali perdet i salona jei reikia kazka idet i bagazine, gali isvis isimt zapaske, o balionas visada savo vietoj ir jei daiktas nelenda tai ir neidesi, o zapaske gali pastumt ar perdet i kita vieta

Jo jega, zapaske i salona det. ir sumanymas :D

Tomskis 2011-03-13 20:42

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 136251)
Jo jega, zapaske i salona det. ir sumanymas :D

ne nu tu tikrai trenktas, nu tai jei dedi koki saldytuva i bagazine, reikia vietos, tai gali permest zapaske pusvalandziui uz sedynes, ar isvis isimt palikt garaze, nesuprantu as taves

yamato 2011-03-13 20:45

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 136239)
tu chia stumei mashina gal ? :xx:
Ish Hamburgo i Sevilla 3000km. per 22valandas, su mitsu 3000 :xx:

nu greitis buvo panašus, kad stumtume :D pataikėm ant piko, kamštyje buvom tarp lenkų :D matyt visi grįžinėjo kaip tik, visur srautai didžiuliai, keliai apkrauti... :D grįžom į čia normaliai, neskubėdami 18val :)

sausainius 2011-03-13 21:03

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 136252)
ne nu tu tikrai trenktas, nu tai jei dedi koki saldytuva i bagazine, reikia vietos, tai gali permest zapaske pusvalandziui uz sedynes, ar isvis isimt palikt garaze, nesuprantu as taves

tiesiog jus nesuprantat manes as jusu logikos :D ko cia nervinies ir debilais vadinies :)
as tikrai nemesciau zapaskes i salona. yra vietos skirtos daigtams ten ju ir vieta.
o jei gale 2 vaikai sedi? ka jiem duosi laikyt ta zapaske? o jei esi su kostiumu...mazu maziausiai juokingia man atrodytu tokie dalykai, pats sau apsunkini kasdieniybe.

PANTERA888 2011-03-13 21:08

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 136269)
tiesiog jus nesuprantat manes as jusu logikos :D ko cia nervinies ir debilais vadinies :)
as tikrai nemesciau zapaskes i salona. yra vietos skirtos daigtams ten ju ir vieta.
o jei gale 2 vaikai sedi? ka jiem duosi laikyt ta zapaske? o jei esi su kostiumu...mazu maziausiai juokingia man atrodytu tokie dalykai, pats sau apsunkini kasdieniybe.

o jeigu o jeigu o jeigu..... o jeigu bagazhyne vapshe neatsidarys

Tomskis 2011-03-13 21:12

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 136269)
tiesiog jus nesuprantat manes as jusu logikos :D ko cia nervinies ir debilais vadinies :)
as tikrai nemesciau zapaskes i salona. yra vietos skirtos daigtams ten ju ir vieta.
o jei gale 2 vaikai sedi? ka jiem duosi laikyt ta zapaske? o jei esi su kostiumu...mazu maziausiai juokingia man atrodytu tokie dalykai, pats sau apsunkini kasdieniybe.

supranti man irgi reikalinga bagazine ir salonas, del to as vazineju su dyzeliu o ne su benzu dujom. cia kiekvienam pagal poreikius, vienam trukdo kitam ne, kam netrukdo gali ir du balionus i bagazine detis

Mb 140 2011-03-14 06:50

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 136269)
tiesiog jus nesuprantat manes as jusu logikos :D ko cia nervinies ir debilais vadinies :)
as tikrai nemesciau zapaskes i salona. yra vietos skirtos daigtams ten ju ir vieta.
o jei gale 2 vaikai sedi? ka jiem duosi laikyt ta zapaske? o jei esi su kostiumu...mazu maziausiai juokingia man atrodytu tokie dalykai, pats sau apsunkini kasdieniybe.

tu pats sau problemu susidarai

vampyras 2011-03-14 07:54

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 136270)
o jeigu o jeigu o jeigu..... o jeigu bagazhyne vapshe neatsidarys

:good: :D

mariukaz 2011-11-13 19:55

Per TV sake nuo naujuju zenkliai brangs dyzelins, bus brangiausias regione :wavecry:

ldalius 2011-11-13 20:02

na ir kas?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.