MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mobilieji telefonai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7954)

Hunter 2019-09-11 18:09

puikus pasiteisinimas kai nesigauna tobulet - as tobuleju kas 4 metai, kai pradedu buti atsilikeliu tarp aplinkiniu, tada bandau prisivyti ir atrodyti "bent jau sakyti, kad esu daugmaz lygiavertis". deja tie "tobuleju kas 4 metai" kiekviena karta vis ilgeja metais-dviem

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 524556)
Ir svies visa laika “ekranas” ir tiki kad baterija laikys 24val. Retina kazkoks ekranas taupantis energija

Cia ale "always on screen display" ? Cia kur mano 2 ar 3 metu senumo j7 kuris naujas kainavo 250eur turejo?

pucenas 2019-09-11 20:21

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 524589)
puikus pasiteisinimas kai nesigauna tobulet - as tobuleju kas 4 metai, kai pradedu buti atsilikeliu tarp aplinkiniu, tada bandau prisivyti ir atrodyti "bent jau sakyti, kad esu daugmaz lygiavertis". deja tie "tobuleju kas 4 metai" kiekviena karta vis ilgeja metais-dviem


Cia ale "always on screen display" ? Cia kur mano 2 ar 3 metu senumo j7 kuris naujas kainavo 250eur turejo?

nzn kolega koks j ar s ir kie metu senumo tai turi, bet apple laikrodis kol nepajudini rankos tol nerodo, mane tas nervuoja... kartais ir pajudinus "neuzsidega" o db kaip supratau svies visa laika :)

Rawwslt 2019-09-11 20:37

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 524595)
nzn kolega koks j ar s ir kie metu senumo tai turi, bet apple laikrodis kol nepajudini rankos tol nerodo, mane tas nervuoja... kartais ir pajudinus "neuzsidega" o db kaip supratau svies visa laika :)

Tai patenkintas laikrodziu, kad zadi atsinaujinti? Kokie pliusai, kokie minusai?

pucenas 2019-09-11 20:40

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 524598)
Tai patenkintas laikrodziu, kad zadi atsinaujinti? Kokie pliusai, kokie minusai?

Tas atsimaujinimas nzn. Kad naujasnis dar tik 1 para tebera :) seip viskas ok. Nepatinka (zeurei) akumas. Ir tas rankos judinimas, kad pamatytum kiek valandu. O visa kita kaip ir normaliai.

Rawwslt 2019-09-11 20:50

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 524601)
Tas atsimaujinimas nzn. Kad naujasnis dar tik 1 para tebera :) seip viskas ok. Nepatinka (zeurei) akumas. Ir tas rankos judinimas, kad pamatytum kiek valandu. O visa kita kaip ir normaliai.

As atjuges, kad nuo judesio uzsidegtu. Pasidares nuo palietimo. Man tai del baterijos nera problemu, nes nusiemu pries ainant megoti. Negaliu issimiegoti, jeigu uzmiegu su laikrodziu arba kojnemis :blush: Seip labai tiksliai matuoja pulsa. Turiu polar h10 ir garmin naujos kartos pulso dirzus. Palyginus su jais, tai nera nukripimu.

As ji naudoju daugiau, kaip sportwatch, tai patenkintas galimybemis ir kaina :good:

pucenas 2019-09-11 20:51

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 524602)
As atjuges, kad nuo judesio uzsidegtu. Pasidares nuo palietimo. Man tai del baterijos nera problemu, nes nusiemu pries ainant megoti. Negaliu issimiegoti, jeigu uzmiegu su laikrodziu arba kojnemis :blush: Seip labai tiksliai matuoja pulsa. Turiu polar h10 ir garmin naujos kartos pulso dirzus. Palyginus su jais, tai nera nukripimu.

As ji naudoju daugiau, kaip sportwatch, tai patenkintas galimybemis ir kaina :good:

As irgi. Jau pripratau. Bet kai pvz garmina i savaite karta reikia krauti. Tai sita i savaite 7 :)

Rawwslt 2019-09-11 20:57

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 524603)
As irgi. Jau pripratau. Bet kai pvz garmina i savaite karta reikia krauti. Tai sita i savaite 7 :)

Nu jo. Bet aliexpress maciau yra graziu kombinuotu stovu iphone ir laikrodziui pasideti nakciai ir tuo tarpu pakrauti :) Telefona irgi kasdien krauni. Bet suprantu ka turi omeni :beer:

gNt 2019-09-12 07:14

Kaip su OnePlus 7PRO? gal kas turit, ar prekiaujat teisingom kainom ?:xx:

vampyras 2019-09-12 12:42

Citata:

Pradžioje rašė gNt (Post 524630)
Kaip su OnePlus 7PRO? gal kas turit, ar prekiaujat teisingom kainom ?:xx:

As laukiu 7t pro :xx:
Kainos praktiskai visur vienodos. Ju tokia politika. :)

gNt 2019-09-12 14:14

O 7T PRO kažkokie žymesni skirtumai bus lyginant su 7PRO ? :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.