MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Motociklai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1299)

Matuzas 2015-07-21 23:43

Na enduro yra tarpinis variantas toks.. :) Labiau zvyrkeliais ir miskais vazineti, nei gatvemis, todel gal ir galios trukumas..


Siaip geras aparatas, spaudziu desine! :uubabe:

Gadget 2015-07-22 07:12

Vakar vienas su Afrika buvo, tai nepasakyciau, kad ypatingai atsiliko :) Sukimo momentas neblogas pas ji, o ir zvaigzdes savo duoda... Siaip Suzukis smagus, gerai islaikytas, nors ir 99 metu :)

simaso 2015-07-22 09:05

bandžiau draugo transalpą, tai idomus jausmas važiuot, ta vibracija twino ir visas toks plaukiojantis, traukos mažokai 600cc. su 4 cylindrais ir cliponais smagiau važiuot ;]

jokerris 2015-07-22 19:19

Teko per gyvenimą su visų rūšių važinėtis. Koks motociklas geriausias, niekada nepasakysiu. Visi jie turi savo privalumų ir trūkumų. Tačiau prie optimaliausių vertinčiau kokį heavy enduro, kaip kad Varadero, DL 1000.. čia ekonominė klasė. apie BMW gs1200 ar KTM adventure net nekalbu ;) Dabar turimą street'a parduosiu, kadangi nu neišeina su juo ramiai, o tai ir sanaudom ir gyvybei ne į naudą. vis dėl to sėsiu prie čioperio arba enduro ;) svajoju apie v-max'a, bet rizika gyvybei dar daugiau išauga :D

simaso 2015-07-22 21:04

Mantai, tau reikia kažko iškirtinio, apie kokį boberio projekčiuką negalvojI ? ;]]

Matuzas 2015-07-22 21:21

As vis mastau ateity enduro nusipirkti, nu toks geras daigtas, su draugo pralekiau taip smagu miskuose lakstyt, o jei nori gali ir y plenta islysti, po miesta pasivazineti :)

jokerris 2015-07-22 21:23

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 397524)
Mantai, tau reikia kažko iškirtinio, apie kokį boberio projekčiuką negalvojI ? ;]]

galvoju Simai, labai.. bet projektas bus kaip antras moto.. baze planuose Honda vt600(shadow), ir tik i bobberiuka ji daryti;) jeigu viskas ok, pavasariui gims naujas kurinys;)

simaso 2015-07-22 21:26

Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 397529)
galvoju Simai, labai.. bet projektas bus kaip antras moto.. baze planuose Honda vt600(shadow), ir tik i bobberiuka ji daryti;) jeigu viskas ok, pavasariui gims naujas kurinys;)

super. idomu bus pamatyt ;]

jokerris 2015-07-31 09:02

1 Attachment(s)
Parduotas Suzukis.. ieškojau savo moco, apžiūrėta labai daug variacijų. Tačiau užsėdus ant Africos, supratau jog šiai dienai man geriausias motociklas kokį tik teko turėti :) Susimatysime kelyje ;)

Gadget 2015-07-31 12:17

Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 398192)
Parduotas Suzukis.. ieškojau savo moco, apžiūrėta labai daug variacijų. Tačiau užsėdus ant Africos, supratau jog šiai dienai man geriausias motociklas kokį tik teko turėti :) Susimatysime kelyje ;)

Smagios afrikos, ir as masciau. Bet man nepatiko kad sunki labai pradziai. Gal kadanors :)

jokerris 2015-07-31 12:25

Taip, tikrai didelis :) tačiau kadangi ir pats ne mažo ūgio, man jis pats tas :):isveik:

simaso 2015-07-31 15:53

Mantai, daug keliauji su motociklu? ;]

jokerris 2015-07-31 17:18

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 398223)
Mantai, daug keliauji su motociklu? ;]

keliauju pakankamai, todel enduro ir pirkau, kad tos keliones pailgetu..:) kadangi su pries tai turetu street'u daug i diena nesusukdavau, paprasciausiai vargino. beja pagrindine priezastis, tai pabodes asfaltas, jau norisi zvyro, lengvu misko keliuku:))

Hunter 2015-10-23 23:14

Speju mazai kam aktualu, bet vaziuokit ir vezkit tik su salmais
https://www.facebook.com/motociklist...0163147474052/

Tomskis 2015-10-24 09:33

nerodo puslapio

berzinis 2016-03-07 22:31

1 Attachment(s)
Sezonas ant nosies, klausimas patyrusiems:
ALIUMINIO POLIRAVIMAS.

Norisi pasibandyt, bet nesu isitikines ar verta, ir kaip geriau daryti. Gal yra forumieciu poliruojanciu aliumini? Norisi komentaru ne is teorines, o praktines puses. Kadangi duda didele, butu neblogai pasiruost sezonui graziai.

Paskaicius viena kita saltini, iki galo nesusidariau ispudzio, su kuo geriau poliruoti. Populiarioji Goja pasta (aka zalias akmuo) kaip suprantu labiau tinkanti plienui.
Kas parekomenduotu geru iperkamu priemoniu, ir trumpai aprasytu procesa? Ar tai tas pats, kas pvz poliruoti auto lempas (pirma smulkus svitrinis, veliau pasta etc.) ?

Kelios kontoros, parduodancios iv. spec priemones:
http://www.selterus.lt/katalogas/pol...ravimo-pastos/
http://www.theironmachine.com/parduo...oto-reikmenys/

Laukiu komentaru :aciu:

simaso 2016-03-07 22:47

gali ir su goja poliruot. apsukų tik duok ant bulgarkės ir blizgės kaip veidrodis ;]

Hunter 2016-03-07 22:51

yra kaip goja tik kitų spalvų. O šiaip tai yra civilizuotų pastų prekyboj specialiai aliuminiui

Melionas 2017-01-10 22:13

Gal kas galėtų parekomenduoti gerą meistrą, kuris uzsiema motociklų šakių plunksnų tiesinimu...

Melionas 2017-01-18 12:36

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 457155)
Gal kas galėtų parekomenduoti gerą meistrą, kuris uzsiema motociklų šakių plunksnų tiesinimu...

Vis dar ieskau...
Beje prie to pacio gal zinot kas gamina ir galetu padaryti motociklui apsauginius lankus...

BETMENAS 2017-02-26 18:58

Ar yra dar forume like prijaučiančių? Gal kas ką iš patirties turite patarimų kokį moto rinktis tarp sunkiūjų enduro, pakolkas pabandžiau tik bmw f800, nepatiko. Stažas didelis, lengvų nenoriu , italu tachnika nežavi. Visa gyvenima vairavau tik japoniškus superbike, bet ateina amžius kai pradedi vertinti gyvenimą. Galvoju nauja patirtis būtu neprošal pasidalinkit ja nepasididžiuokit jei esat kas :aciu:

Artunas 2017-02-26 21:19

http://www.motomanai.lt/


Čia gal ką rasi, brolis keli metai laksto su tom endurkėm, bet aš apie jas nekažką suprantu


Dar vienas

http://www.enduroclub.lt/forum/

Gadget 2017-02-27 09:01

Citata:

Pradžioje rašė BETMENAS (Post 463783)
Ar yra dar forume like prijaučiančių? Gal kas ką iš patirties turite patarimų kokį moto rinktis tarp sunkiūjų enduro, pakolkas pabandžiau tik bmw f800, nepatiko. Stažas didelis, lengvų nenoriu , italu tachnika nežavi. Visa gyvenima vairavau tik japoniškus superbike, bet ateina amžius kai pradedi vertinti gyvenimą. Galvoju nauja patirtis būtu neprošal pasidalinkit ja nepasididžiuokit jei esat kas :aciu:

As siulyciau atkreipti demesi i Triumph Tiger :)

simaso 2017-05-06 20:22

visiškai pamiršta tema:confused: šiandien oficialiai atidarytas moto sezonas
http://i150.photobucket.com/albums/s...psgnwpf07o.jpg

Gadget 2017-05-06 21:18

Gailiuosi, kad saviski pardaviau. Taip nostalgiskai ziuriu i vazinejancius mieste. Manau kitamet reiks isigyti kazka :)

simaso 2017-05-07 00:10

Mocas yra žiauriai geras dalykas, bet šiandien gavau proga gyvai apžiūrėt R107 - nu labai krūtas aparatas- NORIU!

vampyras 2017-05-07 00:29

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 472411)
Mocas yra žiauriai geras dalykas, bet šiandien gavau proga gyvai apžiūrėt R107 - nu labai krūtas aparatas- NORIU!

motociklai visi iki vieno yra karstai ant ratu. ir jie kaip dviratis tik kancia automobiliu vairuotojams. :)

Gadget 2017-05-07 08:15

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 472413)
motociklai visi iki vieno yra karstai ant ratu. ir jie kaip dviratis tik kancia automobiliu vairuotojams. :)

Karstas, jei be proto vaziuosi.
O masina tai sarkofagas. Taip lengvai neistruksi jei sulamdys :)

simaso 2017-05-07 09:07

Viskas yra gerai, kas su protu daroma. Automobilis tokio jausmo deja nesuteikia kaip motociklas :)
P. S. Man vairuojant automobili visiškai netrugdo, nei motociklininkai, nei dviratininkai. Išvada tokia, kad pats save nervuoji :)

vampyras 2017-05-07 09:39

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 472421)
Viskas yra gerai, kas su protu daroma. Automobilis tokio jausmo deja nesuteikia kaip motociklas :)
P. S. Man vairuojant automobili visiškai netrugdo, nei motociklininkai, nei dviratininkai. Išvada tokia, kad pats save nervuoji :)

Atvaziuok i stuttgarta pasivazinesim bodensee regione, tada pakalbesim. :D
motcai velniai lenkia mane lyg stoveciau nors pats >200km/h varau :D
dviratininkai blogiau uz traktorius yra kelias jiems vaziuoja gatvese. nu ir t.t.... :D

Gadget 2017-05-07 09:57

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 472425)
Atvaziuok i stuttgarta pasivazinesim bodensee regione, tada pakalbesim. :D
motcai velniai lenkia mane lyg stoveciau nors pats >200km/h varau :D
dviratininkai blogiau uz traktorius yra kelias jiems vaziuoja gatvese. nu ir t.t.... :D

Tamsta senstat, bambejimas visapusiškas :D

amerika 2017-05-07 10:04

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 472428)
Tamsta senstat, bambejimas visapusiškas :D

Čia aš turečiau bambet,senas esu ir nelabai tie mocai man,na čioperiai tai dar nieko,nors kai važiuoja pro langus tai net paketai(stiklo ) dreba,ir visos signalizacijos isijungia.Žiediniai tai nekažka,labai nemegstu kai važiuojant prasineša pro pat veidrodukus,jei truputi sutampytu auto ,ar kokia duobe ant kelio,gali liudnai baigtis,o kuo labiau sensti ,tuo labiau imi vertinti gyvybe,nes tik viena duota....

Gadget 2017-05-07 10:13

Butent- gyventi nuobodziai, irgi galima ligu issivystyti :) Jei bus lemta, tai lemta :) O jei tau bus lemta nukrist nuo laiptu, taip ir bus. Asmeniskai dabar metausi ka kitam sezonui pirkti. Velniskai grazi man hayabusa, bet nujauciu, kad Triumph Tiger butu logiskesnis sprendimas.
Deja, gali vaikystes svajone apie japona nugaleti :)

sportbatis 2017-05-07 10:16

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 472425)
Atvaziuok i stuttgarta pasivazinesim bodensee regione, tada pakalbesim. :D
motcai velniai lenkia mane lyg stoveciau nors pats >200km/h varau :D
dviratininkai blogiau uz traktorius yra kelias jiems vaziuoja gatvese. nu ir t.t.... :D

Tai tu jiems trukdai tamsta, jei jie tave lenkia ;) :D

simaso 2017-05-07 10:29

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 472431)
Butent- gyventi nuobodziai, irgi galima ligu issivystyti :) Jei bus lemta, tai lemta :) O jei tau bus lemta nukrist nuo laiptu, taip ir bus. Asmeniskai dabar metausi ka kitam sezonui pirkti. Velniskai grazi man hayabusa, bet nujauciu, kad Triumph Tiger butu logiskesnis sprendimas.
Deja, gali vaikystes svajone apie japona nugaleti :)

niekad gražus daigtas nebus praktiškas ir patogus, taip jau yra:) jei triumph, tai rinkčiaus nebent bonneville ar thruxton.

Artunas 2017-07-04 19:09

Gal kas susidūres, ar verta vaikui pirkti ATV vaikišką keturatį? Pilni skelbimai jų.

Apple 2017-07-04 19:33

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 476052)
Gal kas susidūres, ar verta vaikui pirkti ATV vaikišką keturatį? Pilni skelbimai jų.

Kur gyveni? Kur važinėsi? Koks vaiko būdas? Koks amžius?

Nuo daug faktorių priklauso. Jei vaikas megsta extreem tai tada verta pirkti su salyga, kad yra kur vaziuot. Bet jei "tevui labiau reikia nei vaikui", tai atsakyma pats supranti :)

Artunas 2017-07-04 19:43

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476055)
Kur gyveni? Kur važinėsi? Koks vaiko būdas? Koks amžius?

Nuo daug faktorių priklauso. Jei vaikas megsta extreem tai tada verta pirkti su salyga, kad yra kur vaziuot. Bet jei "tevui labiau reikia nei vaikui", tai atsakyma pats supranti :)

Aš jo nelabai ir matysiu, jis būtu išvežtas į sodą pas senelius, kur vaikas dažnai būna. Bachūras gana ramus, atsakingas.

Apple 2017-07-04 20:06

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 476058)
Aš jo nelabai ir matysiu, jis būtu išvežtas į sodą pas senelius, kur vaikas dažnai būna. Bachūras gana ramus, atsakingas.

jei gan ramus ir atsakingas tai tikriaus tas mocas ne jam :) manau geriausia kalbetis su juo paciu, duot pabandyt pagazuot koki nors ir bus aisku. As turiu nemazai pavyzdziu su dviraciais mocai, kai buvo ramus bachurai ir dabar tie mocai dulkyja garazuose :)

Artunas 2017-07-04 20:10

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 476062)
jei gan ramus ir atsakingas tai tikriaus tas mocas ne jam :) manau geriausia kalbetis su juo paciu, duot pabandyt pagazuot koki nors ir bus aisku. As turiu nemazai pavyzdziu su dviraciais mocai, kai buvo ramus bachurai ir dabar tie mocai dulkyja garazuose :)

Na daugiau norėčiau sužinot ar verta pirkt būtent šio gamintojo, o mocas bus grynai jam, ir jis jo labai nori :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.