MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Rusiškas dyzelinas. Kokios mintys? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5347)

mariukaz 2010-12-17 19:16

o as renkuosi lietuviska kura ...po 2.30 :geda:

P.S. jei negauni pigesnio dyzeino, ko gero labiau apsimoketu vazinetis dujomis...

ledas 2010-12-17 19:23

nu ponai tegu vazinejasi su tautiniu, o mes, biednieji vazinesimes su importiniu ir zvengsim is jusu. man asmeniskai graudu ziureti i zmogu, kuris pilasi degalinej:)
kaip kazkada jau minejau, man nepatinka, kai mane pasistate kampu naglai dulkina. man kazkaip labau prie sirdies atvirkstinis variantas:)

mariukaz 2010-12-17 19:34

Citata:

man asmeniskai graudu ziureti i zmogu, kuris pilasi degalinej
o man ne, jei jo pajamos leidzia tai daryti.

galim paskaiciuoti kiek sutaupo zmogus vazinedamas rusiska/baltarsusiska saliarka... tegu menesio rida buna 3000 km

kainos skirtumas 1 litas, dyzeliukas ryja kokius 7 ltr, 100 km sutaupai 7 Lt, 7 Lt x 30 = 210 Lt per menesi... reikia pripazinti kad ne milijonai :ne:

aisku vis i kisene o ne is jos

ledas 2010-12-17 19:42

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 116074)
o man ne, jei jo pajamos leidzia tai daryti.

galim paskaiciuoti kiek sutaupo zmogus vazinedamas rusiska/baltarsusiska saliarka... tegu menesio rida buna 3000 km

kainos skirtumas 1 litas, dyzeliukas ryja kokius 7 ltr, 100 km sutaupai 7 Lt, 7 Lt x 30 = 210 Lt per menesi... reikia pripazinti kad ne milijonai :ne:

aisku vis i kisene o ne is jos

matai,as apie tuos kuriem pajamos tikrai leidzia cia nekalbu. sustok vilniuje bet kurioj degalinej ir pasiziurek kas pilasi. pagrindine mase- vadybininkai, lenkiantys nugaras ofisuose po 12val uz varganus 1,5- 2, nu retais atvejais 3k (cia jau labai gerai).manai jiems pajamos leidzia piltis benza uz 4,4lt?? ar kiek jis ten dabar kainuoja?:)

Pooshkis 2010-12-17 19:44

Citata:

Pradžioje rašė ledas (Post 116072)
nu ponai tegu vazinejasi su tautiniu, o mes, biednieji vazinesimes su importiniu ir zvengsim is jusu. man asmeniskai graudu ziureti i zmogu, kuris pilasi degalinej:)
kaip kazkada jau minejau, man nepatinka, kai mane pasistate kampu naglai dulkina. man kazkaip labau prie sirdies atvirkstinis variantas:)

o an graudu skaityti toki post'a ;) toks issireiskimas, kad tipo tiek, kurie pilasi degalineje kura, yra kvailiai, beje, be jokiu argumentu, tai graudu.. pvz daugumai butu graudu CDI sistema tvarkytis po belarusikos saliarkos :)

ledas 2010-12-17 19:47

Citata:

Pradžioje rašė Pooshkis (Post 116076)
o an graudu skaityti toki post'a ;) toks issireiskimas, kad tipo tiek, kurie pilasi degalineje kura, yra kvailiai, beje, be jokiu argumentu, tai graudu.. pvz daugumai butu graudu CDI sistema tvarkytis po belarusikos saliarkos :)

na cia jokio susireiksminimo, tiesiog gyvenimo budas ir nieko daugiau:)
o del masinos... nu gi niekas taves nevercia pilti i CDI, nusipirk 124 ir pilk, kad ir alieju

sausainius 2010-12-17 19:48

Citata:

Pradžioje rašė Pooshkis (Post 116076)
o an graudu skaityti toki post'a ;) toks issireiskimas, kad tipo tiek, kurie pilasi degalineje kura, yra kvailiai, beje, be jokiu argumentu, tai graudu.. pvz daugumai butu graudu CDI sistema tvarkytis po belarusikos saliarkos :)

as ir nesuprantu ko cia juoktis kad pilasi is degalines? pats pilu is degalines ir nesuku galvos, atvaziuoji isipili ir isvaziuoji, neriek nei ten bacioku tampytis nei rupintis didesniais bakais i baltarusija vaziuot ir t.t, man juokingiau tu kurie vaziuoja i baltarusija prisipila baka ir gryzta, va tie tia juokingi. dar be to is degalines uzsipilt gali ant imones, susigrazini mokesciu kazkiek + imonem didesnes nuolaidos tai gaunasi paanasiai kaip is baciokiu pilstyt, o sutaupyto laiko ir terlioniu neskaiciuoju.

ledas 2010-12-17 19:53

kiekvieno laisva valia piltis kur norit. tiesiog as blogai jauciuosi kai piluosi degalinej. nu nepatinka man kai mane dulkina ir tiek. kiti gal taip nesijaucia, o as taip jauciausi. man sukombinuotas litas daug malonesnis nei ofise uzdirbtas, taip pat ir sutaupytas. cia psichologinis faktorius, nieko nepadarysi.

Pooshkis 2010-12-17 20:15

Citata:

Pradžioje rašė ledas (Post 116079)
kiekvieno laisva valia piltis kur norit. tiesiog as blogai jauciuosi kai piluosi degalinej. nu nepatinka man kai mane dulkina ir tiek. kiti gal taip nesijaucia, o as taip jauciausi. man sukombinuotas litas daug malonesnis nei ofise uzdirbtas, taip pat ir sutaupytas. cia psichologinis faktorius, nieko nepadarysi.

taigi, kiekvienas turime savo nuomone, sia tema, todel gerbkime jas ;)

SE500 2010-12-17 21:03

Reikia ieškoti ne pigaus kuro, o ekonomiško automobilio :)

mariukaz 2010-12-17 21:16

Citata:

Pradžioje rašė SE500 (Post 116086)
Reikia ieškoti ne pigaus kuro, o ekonomiško automobilio :)

pvz?

eSaS 2010-12-17 21:17

jojo pvz ? gal smart :xx: as geriau pilu i bangini kontrabandini bet vaziuoju normaliai ir patogiai..

SE500 2010-12-17 21:32

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 116095)
jojo pvz ? gal smart :xx: as geriau pilu i bangini kontrabandini bet vaziuoju normaliai ir patogiai..

Prašom 2 pvz, ir ne smart, ir važiuoja normaliai. 200D išbandytas variantas, brolis gal 5-6 metus naudojo, tikrai ekonomiškas.
http://www.autoevolution.com/carcomp...0-d/#maintitle

Tomskis 2010-12-17 21:36

nusisneka visi kurie sako kad nuo rusiskos/ baltarusiskos linksta siurbliai ir purkstukai, visa tai linksta nuo nesvariu kanistru, o ne nuo kuro, kurie vaziuoja patys i degaline, isipila kura, ir vazinejasi juo, vaziuoja nei ilgiau nei trumpiau nei latviai, lenkai, ar suomiai, jei linktu siurbliai kiek idomu islaidu turetu w221, e65, toyotu dzipu savininkai, kai siurblys kainuoja turbut 30k litu.

bet nuomone palaikau kad pilasi zmogus ten kur jam patogu, vieni cigaretes perka kontrabadines, kiti parduotuvej, vieni kinietiskas prekes perka turguj, kiti tas pacias kinietiskas prekes perka parduotuvej su 100% antkainiu. as visada stengiuos sutaupyt, ir perku viska ka eina gauti pigiau

Melionas 2010-12-17 22:01

Geriausia pili ant imones, o veliau susigrazini PVM

valdasc 2010-12-17 22:32

ziuriu cia dauguma raso tie kas nesusidures su lieva vadinama saliarka.su kibiru aiskus kad vaziuosi ir vargo nematysi bet nepatariu tiem pas ka elektroninis siurblys kada subires tik laiko klausimas.mano atveju tas malonumas kainavo 4500 litu.turiu dyzelista klaipedoje turbut geriausias kai atvaziavau del problemos kad netraukia pajunges kompa rado lyga oro srauto matuokle nu atrode nu nieko cia baisaus,bet nustebinti mokejo sako pas tave elektronine dalys siurbliuko parejusi sako sekmes pilant rusiska dyzeli jame parafino kiekis dydelis.tad nereikia cia nesamoniu varyti nei jus rusijoje gyvenat nei ka kas kaip ten.turiu pats draugu kas rusijoje gyvena tai reikia zinoti degalines kuruose kura piltis.o ir remontuoja rusai savo auta zymiai dazniau nei mes. logikos jokios pilt pigiai paskui remontuot. tai geriau as vaziuoju su dujom nei su senu dyzeliu,nei traktoriaus garso salone nereikes klausitys ir aplenkt zmoniskai galesiu. o jei rimtai tai vaziuojam su tuot kas kam patinka ir pilam kas kam patinka ir nereikia cia savo nuomones persti.

Tomskis 2010-12-18 05:17

as supranti pats vazineju i baltarusija kasdien, ir zinau kokia ten salerka , ir siurblys cia ne prie ko, tas siurblys lygiai taip pat butu pas tave uzlinkes ir nuo lietuviskos salerkos

eSaS 2010-12-18 10:40

tai gal by saliarka geresne ?

Tomskis 2010-12-18 11:03

salerka yra salerka, ji nei geresne nei blogesne, cia juk aliejus, ne benzinas :)

Rafinuotas 2010-12-18 11:39

Citata:

Pradžioje rašė SE500 (Post 116086)
Reikia ieškoti ne pigaus kuro, o ekonomiško automobilio :)

Butent :thumbsup::xx:

woodoooo 2010-12-18 12:18

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 116170)
salerka yra salerka, ji nei geresne nei blogesne, cia juk aliejus, ne benzinas :)

salerka irgi skiriasi pagal kokybe svaruma ir priedus. blr saliarka :cenzura:

ledas 2010-12-18 12:34

bloga vasarine bielarusiska saliarka, nes ji ziema uzsalo?:D:D:

woodoooo 2010-12-18 13:43

Citata:

Pradžioje rašė ledas (Post 116181)
bloga vasarine bielarusiska saliarka, nes ji ziema uzsalo?:D:D:

bloga nes pas juos nera ziemines, bloga nes nesvari, bloga nes pas juos kiti standartai, bloga nes i pasienio degalines su vaze visa kas blogiausia.

eSaS 2010-12-18 13:49

tai kaip ziema vazineja ? pila visokiu sudus kad neuzsaltu

ledas 2010-12-18 13:50

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 116188)
bloga nes pas juos nera ziemines, bloga nes nesvari, bloga nes pas juos kiti standartai, bloga nes i pasienio degalines su vaze visa kas blogiausia.

del standartu tai sutinku, bet cia jau nusimanatis zmogus turi pasakyti ar ji labiau- maziau kenksminga tam tikroms masinoms detalems. kuras negali buti nesvarus is principo, nesvarios yra talpos i kurias jis pilamas. ziemine tai pas juos yra ir dar kokia!:) o del primaisymu, nesvariu talpu ir t.t., tai visos pretenzijos tautiniams tiekejams.

SE500 2010-12-31 10:08

Straipsnelis ta pačia tema :)
Nuoroda čia

Tomskis 2010-12-31 10:14

zmones jau rytdienos nelaukia, pastebejau ta nuo sios savaites pradzios, masiskai visiems pradejo rupet baltarusiskas dyzelinas :D

TATSU 2010-12-31 11:31

i baltarusija bus is viso neimanoma ivaziuot per eiles.... :ne:

ldalius 2010-12-31 11:34

kuo kvailesnė mūsų valdžia, tuo daugiau pinigų išvežama iš Lietuvos :uuu:

Tomskis 2010-12-31 13:27

Citata:

Pradžioje rašė TATSU (Post 118563)
i baltarusija bus is viso neimanoma ivaziuot per eiles.... :ne:

ner ten tu eiliu ir nebus :)

SE500 2010-12-31 14:18

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 118564)
kuo kvailesnė mūsų valdžia, tuo daugiau pinigų išvežama iš Lietuvos :uuu:

Ištrauka iš straipsnio:
„Viena vertus, žinome, kad didelis akcizas Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos (ES) šalyse, palyginti su kitomis, ne ES šalimis, yra pagrindinė kontrabandos priežastis, bet dyzelino akcizo mažinti negalime, nes esame įsipareigoję ES. Taigi šioje vietoje Lietuvos rankos yra surištos. Kalbant apie benziną, situacija kiek kitokia. Šalyje litrui benzino akcizas nustatytas 26 centais didesnis nei minimalus reikalavimas“, – teigė V.Žukauskas."

Tai gerai, tarkim akcizus nustatė ES, bet tai kas trukdo pasiderėt? Nė velnio neveikia ten tie europarlamentarai. O benzinui, galėtų bent minimumas būti, bet ne, dar vistiek 26 ct aukštesnis.

ldalius 2010-12-31 16:02

na tai kam tada reikėjo lįsti į ES minkštą nesusiglaudžiančią vietą, jei paskui verkia valdžios vyrai, kad mūsų rankos surištos

Tomskis 2010-12-31 16:10

o paziurek kiek ES pinigu dave, kiek nauju keliu, tiltu, jei nebutu ES tai keliai butu kaip ukrainoj turbut, duobiu nebutu uz ka lopyt. kiek dave pinigu mokslams visokiems, pastatams ir t.t. cia vienas minusas tik tas kad atlyginimams pinigu nedave :D kainos normalios, kaip ir ES, vat algos liko lietuviskos

Sustras 2010-12-31 16:20

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 118617)
o paziurek kiek ES pinigu dave, kiek nauju keliu, tiltu, jei nebutu ES tai keliai butu kaip ukrainoj turbut, duobiu nebutu uz ka lopyt. kiek dave pinigu mokslams visokiems, pastatams ir t.t. cia vienas minusas tik tas kad atlyginimams pinigu nedave :D kainos normalios, kaip ir ES, vat algos liko lietuviskos

Kaip kam ir i kisene gerai isejo nusibarstyti es pinigeliu ;)

mikis 2010-12-31 16:25

dave, ar paskolino? nemaisik dvieju daliku. viska reikes grazinti iki paskutinio cento, o lietuva nori pasirodit gerule, ir tipo savo surinktus centus ir remia po visokiu stihiju ar dar ko nors nukentejusiems, tik juokina pasauli su savo tokiom paramom..

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 118617)
o paziurek kiek ES pinigu dave, kiek nauju keliu, tiltu, jei nebutu ES tai keliai butu kaip ukrainoj turbut, duobiu nebutu uz ka lopyt. kiek dave pinigu mokslams visokiems, pastatams ir t.t. cia vienas minusas tik tas kad atlyginimams pinigu nedave :D kainos normalios, kaip ir ES, vat algos liko lietuviskos


Tomskis 2010-12-31 16:40

tai kad zodis "ES parama" man atrodo nera paskola, parama tas pat kaip pasalpa :)

mikis 2010-12-31 16:42

:/ pasidomek biski daugiau, viska grazint reikes

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 118620)
tai kad zodis "ES parama" man atrodo nera paskola, parama tas pat kaip pasalpa :)


ldalius 2010-12-31 16:55

nesigilinkim į tas paramas pašalpas ar paskolas. Dabar pažiūrėkim į savo varpinę. Mokestį už kelius mokame 5 kartus, o kur pinigai elementariai kelių priežiūrai ir sniego valymui bei kelių barstymui?
Mokame į kelių fondą pinigėlius sekančiais etapais:
1. kelių mokestis visiems vartotojams yra įkalkuliuotas į kuro kainą
2. Mokame už kelius (krovininiam transportui) važiuodami valstybei mokamais keliais
3. Moka kelių mokestį visos įmonės su metinėmis mokesčių deklaracijomis
4. Mokame kelių mokestį einat techninę apžiūrą visoms Tr priemonėms virš 3,5t
5. Surenkamos baudos už KET pažeidimus

Kur tie pinigėliai dingsta kai reikia kelius lopyti ir sniegą stumdyti gatvėse? Tada yra sakoma kad pinigų nėra nes biudžetas jų neišskyrė. Vadinasi tie pinigėliai gražioje formoje :cenzura:

v-220 2010-12-31 16:56

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 118621)
:/ pasidomek biski daugiau, viska grazint reikes

Pritariu.Tik ar mes sugebesim kažka atiduot su tokia ekonomika.2 kartus pradejom stadiona statyt ir vel atsidurem toj pačioj vietoj.Ar valdovo rumai?:confused: :zenklas:

ldalius 2010-12-31 16:59

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 118620)
tai kad zodis "ES parama" man atrodo nera paskola, parama tas pat kaip pasalpa :)

niekas niekur ir niekam dykai nieko neduoda


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.