MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CL Klasė (C126, C140, C215) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=170)
-   -   W215 vidurinio stopo kodas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8760)

Marozas 2011-12-31 00:07

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 184154)
As kai pardaviau savo cl pazystamui, tai po to jis pravaziavo apie 20t km ir prasidejo simptomai negeri. Pradejo vairo stiprintuvas stovint vietoje neveikti, t.y. isvis beviek neina pasukti vairo, neuzspaudus gazo, jeigu stovi vietoje.. Greiciausiai nuduso vairo stiprintuvas.. ABC sistema dirba idealiai, kilnojasi, stovi masina ant kelio gerai.. Taigi, del vairo stiprintuvo zmogus pirks pompa uz 4000lt... Nu graudziai juokinga is tikro.. Nesuprantu, tokia brangi dalis, ir neatlaiko net 200t km.. Nu keista man tikrai... Ir dar keista, kad sujunge ir vairo stiprintuva ir vaziuokles pompa i viena.. Sugenda vairas, keiti pompa, sugenda abc, keiti pompa.. :geda:
Bet is kitos puses, uz 10t euru nelabai ka ir nusipirksi kupe kebulo, kad atrodytu taip pat gerai.. bet is esmes, pirkciau geriau dabar clk modeliuka.. tikrai daugiau kartu ji islaikyt kainuoja pigiau, nei atrodo blogiau uz cl.. :blush:

Tu teisus, bet man clk baisus is sono. Kazkas negerai su galiniu ratu arka ir su galiniais soniniais langais. kaip nedadarytas koks.
Mersai turi minusa, kad visos masinos pastatytos ant S ir CL, o toliau kiekviena atrodo kaip pigesne versija. Kaip pvz dabar yra E coupe ir CL. E irgi per trumpa atrodo kazkokia...
Clk graziai atrodo su amg apdaila ir minimum r19

Finalfour 2011-12-31 13:31

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 184212)
Tu teisus, bet man clk baisus is sono. Kazkas negerai su galiniu ratu arka ir su galiniais soniniais langais. kaip nedadarytas koks.
Mersai turi minusa, kad visos masinos pastatytos ant S ir CL, o toliau kiekviena atrodo kaip pigesne versija. Kaip pvz dabar yra E coupe ir CL. E irgi per trumpa atrodo kazkokia...
Clk graziai atrodo su amg apdaila ir minimum r19

Na, jau Feibi :) Aisku, del skonio nesigincijama, bet naujoji E klases coupe tikrai atrodo super. Aisku, koks naujas SL be jokios abejones atrodo geriau, bet jei kalbame apie zemiskus ne is kosmoso modelius, tai su E tiek coupe, tiek ir W212 viskas yra labai gerai. Beja, ir CLK yra visai gerai atrodantis variantas, o R19 ir AMG bet kam prideda gerio :) As ant savo jei tureciau R19 ir AMG paketa, butu visai kitas vaizdelis :)

Apple 2011-12-31 14:57

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 184251)
Na, jau Feibi :) Aisku, del skonio nesigincijama, bet naujoji E klases coupe tikrai atrodo super. Aisku, koks naujas SL be jokios abejones atrodo geriau, bet jei kalbame apie zemiskus ne is kosmoso modelius, tai su E tiek coupe, tiek ir W212 viskas yra labai gerai. Beja, ir CLK yra visai gerai atrodantis variantas, o R19 ir AMG bet kam prideda gerio :) As ant savo jei tureciau R19 ir AMG paketa, butu visai kitas vaizdelis :)

Tai, kad nuotraukoj man atrodo, kad pas tave R18, nuo R19 nelabai ir skirtusi :) O E63 AMG paketas tai butu nerealu! Pats tokio norečiau, bet jaučiu originalo kaina butu kosmonautine...

Finalfour 2011-12-31 15:27

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 184274)
Tai, kad nuotraukoj man atrodo, kad pas tave R18, nuo R19 nelabai ir skirtusi :) O E63 AMG paketas tai butu nerealu! Pats tokio norečiau, bet jaučiu originalo kaina butu kosmonautine...

Jap, ratai R18 pas mane, didesniu nenorejau, absurdas butu aukoti vaziuokle, vaziavimo minkstuma del tuscio pizoniskumo :) Aisku, su R18 jau irgi pakankamai paaukojau :)
Esu mates w211 su gal R21 colio ratais ir padangomis plonumo kai peilis. Neisivaizduoju, kaip jis vaziuoja ir kiek jam laiko vaziuokle... Bet vaizdas tai buvo net ne grazus, o terodantis savininko skustos galvos proto kieki :)
Viskas turi buti proto ribose ir su saiku. O AMG butu tikrai geris, bet viskas remiasi i litus kaip visada :(

Marozas 2012-01-01 15:04

Man naujas E coupe yra kinietiska cl padelka. Is vidaus tik gerai atrodo


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.