MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 Nesidarineja/neveikia galinis langas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=733)

Audrinas 2008-10-16 17:58

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 8791)
kai atjungi fyske nuo varikliuko, manau suprasi ir nesunkiai suskaiciuosi, pagal viska turetum 8 suskaiciuot.

as varikliuka issiemes tai ant jo suskaiciuoju 9 kontaktus (tevelius arba papkas) :)

Joshua 2008-10-16 18:45

Gal ir tiek buti :) gal busiu nepriskaiciaves pas save kokio vieno :D tai planuoji visa sistemele pirkt ir keistis? as ir taip zadejau, tik kad uzkniedyta nelabai patiko, tai is sroto nusipirkau ne el. langu pakeleja, kur sistemele siek tiek kitokia bet butent tas plastmasiukas kur nuluzes pas mane buwo, sveikas buwo, tai uz 20 lt atidave, reikejo nuimt ir nt begeliu uzdet ta plastmaske ir su trosu ilgiais ilgokai reikejo zaist, kol atitaikiau.

Audrinas 2008-10-16 22:03

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 8794)
Gal ir tiek buti :) gal busiu nepriskaiciaves pas save kokio vieno :D tai planuoji visa sistemele pirkt ir keistis? as ir taip zadejau, tik kad uzkniedyta nelabai patiko, tai is sroto nusipirkau ne el. langu pakeleja, kur sistemele siek tiek kitokia bet butent tas plastmasiukas kur nuluzes pas mane buwo, sveikas buwo, tai uz 20 lt atidave, reikejo nuimt ir nt begeliu uzdet ta plastmaske ir su trosu ilgiais ilgokai reikejo zaist, kol atitaikiau.

as tai planuoju pirlt padeveta pakeleja bet snd autominutese buvau tai neturi. turejo tik priekiny tai jo kaina 150 lt tai manau ir galinis panasiai kainuoja tik susirast reik kas turi. arba leksiu y vilniu pas zaiba jei jis tures :confused:

Edas 2008-10-17 01:18

Citata:

Pradžioje rašė Audrinas (Post 8795)
as tai planuoju pirlt padeveta pakeleja bet snd autominutese buvau tai neturi. turejo tik priekiny tai jo kaina 150 lt tai manau ir galinis panasiai kainuoja tik susirast reik kas turi. arba leksiu y vilniu pas zaiba jei jis tures :confused:

zinok as tau galeciau ir pigiau nei srotuose atiduot,bet dar nepradejau sito merso ardyt,tai nezinau ar tau tiks tas pakelejas,nes pas mane 97m modelis:wacko:

Audrinas 2008-10-17 23:58

Citata:

Pradžioje rašė Edas (Post 8799)
zinok as tau galeciau ir pigiau nei srotuose atiduot,bet dar nepradejau sito merso ardyt,tai nezinau ar tau tiks tas pakelejas,nes pas mane 97m modelis:wacko:

tai butu puiku jei parduotum. o kada pradesi ardyt?

Edas 2008-10-18 02:32

Citata:

Pradžioje rašė Audrinas (Post 8811)
tai butu puiku jei parduotum. o kada pradesi ardyt?

Manau jau siandien pradesim ardyt,tai jei tik tau jis tiks,tai jokiu problemu ;)

Audrinas 2008-10-18 18:36

Citata:

Pradžioje rašė Edas (Post 8813)
Manau jau siandien pradesim ardyt,tai jei tik tau jis tiks,tai jokiu problemu ;)

tai ok reiks man jy issiimt ir su juo kada atlekt. o tu is kur esi?

Edas 2008-10-18 19:48

Citata:

Pradžioje rašė Audrinas (Post 8816)
tai ok reiks man jy issiimt ir su juo kada atlekt. o tu is kur esi?

as is kauno ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.