MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Diskusijos apie dujas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2826)

DTM 2009-10-24 20:16

Pucenai koks pas tave variklis CLK m112 su taskinem dujom ? Kazkas minejo kad dyzeliai ^^^^^, tai atkirsiu jei tamsta neiperkam modernaus dyzelio tai ir vazinekit dujoku, vairavau w211 2.8CDI ir 2.8 benzina, CDI vienareiksmiskai geriau spaudzia prie sedynes, ir sanaudos nebaugina :)

pucenas 2009-10-24 20:23

ka as zinau kox pas mane variklsi 112 ar kox kitas , bet man atrodo kad ne 112 nes v6 pas mane jau o jai neklystu 112 tai ne v forma buvo. (galiu maisyti ka nors) :D:D kaip ir pas visu CLK su 3.2 :) (nes kiek zinau tk tas vienas variklis yra 3.2 pas clk) , o ipirkti dyzeli gali kiekvienas, bet geriau vaziuoti su dujom negu vaziuoti su dyzeliu ir duminti, nes nemaciau nei vieno dyzelio kuris nedumintu, turi tevas nauja opeli brolis pries 2 metus VOLVO nauja pirko dyzeliai abu dumina kai gerai pagniauzai ir viskas :) o 2.8 cdi 211 geras variklis turi draugelis tai dinamika nebloga tikrai :) seip nieko blogo neturiu pries dyzelius,bet kaip mano mama sake dyzelis tik traktorius gali buti :D:D

DTM 2009-10-24 20:27

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 44963)
ka as zinau kox pas mane variklsi 112 ar 113 :D:D kaip ir pas visu CLK su 3.2 :) (nes kiek zinau tk tas vienas variklis yra 3.2 pas clk) , o ipirkti dyzeli gali kiekvienas, bet geriau vaziuoti su dujom negu vaziuoti su dyzeliu ir duminti, nes nemaciau nei vieno dyzelio kuris nedumintu, turi tevas nauja opeli brolis pries 2 metus VOLVO nauja pirko dyzeliai abu dumina kai gerai pagniauzai ir viskas :) o 2.8 cdi 211 geras variklis turi draugelis tai dinamika nebloga tikrai :) seip nieko blogo neturiu pries dyzelius,bet kaip mano mama sake dyzelis tik traktorius gali buti :D:D

Kazin kodel mano vairuojamas dyzelinis MB Spirnter 906* neismeta jokio dumo kad ir kiek as stengciau ? :(

pucenas 2009-10-24 20:31

nzn kodel matyt nepaspaudi gerai :) dyzelis gerai kai gauni pigiau jo o jai is degalines pirkti tai nyfiga nieko gero,o niekas man neirodys kad dyzlio dinamika geresne :) shneku apie normalius variklius yra audi r8 su v12 tdi ten tai jau lektuvas ne masina sukimo momentas ir visa kita tai jau :good:

DTM 2009-10-24 20:40

Na cia bus amzina dvikova dyzelis vs. benzinas. Nors pats vairuoju benzina, bet pasisakau uz dyzelini kura, per paskutinius metus tiek istobulejo, o benzinas taip ir liko benzino idomumo delei paliginkit w124 5.0 su kokiu w211 5.0 vos ne 20m tarpas o sanaudos bus praktiskai tos pacios.

pucenas 2009-10-24 20:45

tas tai faktas dyzeliniai tobuleja lb sparciai o benzininiai tai lb sparciai tolsta tobulejimo srityje nuo dz varikliu :)

liudas777 2009-10-24 22:38

Na aš pavažinėjęs su keliais dyzeliais tai dabar imčiau labiau benzą. Bet manau čia taip yra todėl kad kaip tikras lietuvis važinėju su 20 metų senumo mašinom ir skundžiuosi kad jos lievos yra. O šiaip dyzelį jei pirkčiau tai norėčiau kokio cdi. Va kokį 320cdi turėčiau tai džiaugčiausi. :)

yamato 2009-10-24 22:39

turimas W211 E320 CDI nei dumelio nemeta, kad ir kiek ji "smaugtum" :)

Tomskis 2009-10-24 22:42

dyzelis gerai, duju minusas man didziausias yra tas , kad reikalingas balionas, turi arba uzimt puse bagazines, arba det vietoj zapaskes, jei idedi vietoj zapaskes, telpa ~40litru duju, tai reiskias 300-400km, ir vel i degaline. man asmeniskai butu kas dvi dienas. salerkos prisipilu baka ir pamirstu, 1000km kaip ner kas veikt. praktiskiau biski. o duju atveju ir zapaske reiktu bagazinej veziotis , subas + zapaske, bagazine pilna. jei zapaske savo vietoj, tai subas + balionas, bagazine pilna. nesamone pilna gaunas.

samagonas 2009-10-24 23:01

Man atrodo,kad papraschiau tureti viena monstra kuris valgo 20litru,bet suteikia malonuma vairuojant ir viena kibiriuka,kuris valgo 5 litrus salerkos ir i darba vezha.O du vienam,kazhin ar imanomas varijantas ?:))))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.