MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   4eye - W210 320CDI '00 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1699)

AndreArmani 2009-04-14 21:36

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 23066)
graziai atrodo :good: tik labai idomiai - avantgarde is isores, viduje - ruda medzio apdaila, o begiu rankenele vel juoda (avantgardo) :confused: kazkas kazkur pakeista...

tokia ir turi but rankena oda aptraukta, tikrai ne medine :)

mb001 2009-04-14 21:37

Citata:

Pradžioje rašė armagedonas (Post 23068)
Viskas ten gerai, avantgarde nebutinai tik su juodu medziu turi but, o begiu rankenele buna tik juoda, ten net ne medzio imitacija.

supratau, nes man avantgarde turi but su juodu marmuriuku ir kitaip net negalvojau, kad gali but... :)

AndreArmani 2009-04-14 21:38

Sidabrinis avantgarde juodom odom:seile: kaip as norejau sidabrinio... gal dar nusipirksiu :)

Joshua 2009-04-14 22:24

Galesim greit kurti sidabriniu keturakiu susivienijima :) :thumbsup: variklio 3.2 cdi labai noretusi man :geda: :)

Chameleon 2009-04-15 05:28

Citata:

Pradžioje rašė 4eye (Post 23060)
O ka pas tave neskaito?

Nekaito pas mane ir nezinau ka daryt , kaip ir nenoriu keist mago , nes labai patogu kai valdymas ant vairo o ir mago priekio nereikia nuiminet . Bet is kitos puses , nusibodo vien radija klausyt , gal reiketu nuvezt pas kokius meistrus lazeriuka pavalyt , net nezinau :uuu:

arbuzas 2009-04-15 07:54

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 23092)
Galesim greit kurti sidabriniu keturakiu susivienijima :) :thumbsup: variklio 3.2 cdi labai noretusi man :geda: :)

Galesim :bounce:

dontikas 2009-04-15 10:55

Citata:

Pradžioje rašė Chameleon (Post 23112)
Nekaito pas mane ir nezinau ka daryt , kaip ir nenoriu keist mago , nes labai patogu kai valdymas ant vairo o ir mago priekio nereikia nuiminet . Bet is kitos puses , nusibodo vien radija klausyt , gal reiketu nuvezt pas kokius meistrus lazeriuka pavalyt , net nezinau :uuu:

pas mane irgi rasytu is kompo neskaito, kartais pagauna, bet tada nelieciu ir groja kol nemaigau :). daba nusipirkau FM bangu moduliatoriu, i flaša imetu dainu is kompo ir klausau. o meistrai sake reik lazeri perlituot, kazkas apie 80lt kainuotu, kol kas nerizikuoju :)

arbuzas 2009-04-15 11:16

Citata:

Pradžioje rašė dontikas (Post 23128)
pas mane irgi rasytu is kompo neskaito, kartais pagauna, bet tada nelieciu ir groja kol nemaigau :). daba nusipirkau FM bangu moduliatoriu, i flaša imetu dainu is kompo ir klausau. o meistrai sake reik lazeri perlituot, kazkas apie 80lt kainuotu, kol kas nerizikuoju :)

O tu nenori parodyt savo mersiuko? Matau nuotraukelej visai rimtas agregatas.

Kleckas1978 2009-04-15 13:23

Citata:

Pradžioje rašė Chameleon (Post 23112)
Nekaito pas mane ir nezinau ka daryt , kaip ir nenoriu keist mago , nes labai patogu kai valdymas ant vairo o ir mago priekio nereikia nuiminet . Bet is kitos puses , nusibodo vien radija klausyt , gal reiketu nuvezt pas kokius meistrus lazeriuka pavalyt , net nezinau :uuu:

naujesni Alpine magai turi perejimus ir pasijunge tada nuo vairo valdymas ;)
O ir jei teisinga modeli nusipirksi ir grojimas geresnis (grazesnis ir teisingesnis) bus.
Siaip del seno lazerio irgi gali neskaityti - siaip manau gali drasiai pabandyti isardyti ir su vata ir spiritu nuvalyti - daznai tai padeda :thumbsup:
sugadinti neturetum jei rankos nekreivos :)

dontikas 2009-04-15 19:40

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 23133)
O tu nenori parodyt savo mersiuko? Matau nuotraukelej visai rimtas agregatas.

kad toi foto ne mano MB :geda:, tik kazkas grazaus ir panasaus, savo dar tik nesenai paleidau i dienos sviesa, kai tik prifotkysiu iskart idesiu :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.