MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   tomasgarliava S202 2.5TD 97m (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14658)

tomasgarliava 2014-05-28 19:53

O kokie pozymiai kad purkstukai ar degimas netinkamas ir didesnes kuro sanaudos?

alteroja 2014-05-28 20:00

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 333731)
O kokie pozymiai kad purkstukai ar degimas netinkamas ir didesnes kuro sanaudos?

tai nuo rusiskos saliaros ir galejo pasidaryt blogybiu. prafilaktiskai galima padaryt purkstuku/siurblio diagnostika ir bus aisku. jei toks kai tavo 8 vidutiniskai valgytu normaliai vaziuojant tai butu norma, bet jei 11 pasiema, tai jau daugokai.

Lengvas 2014-05-28 23:01

vidus tai geras, tik dar kilimeliu jaukesniu reiketu ir butu daug graziau uz esa su blizgancia juoda koza viduj.

Darius 2014-05-29 08:09

Iš savo patirties pasakysiu tiek, kad mano tapkė sunki :geda:, bet daugiau 10 nebuvau sunaudojęs per 6 eksploatavimo metus. Bet kartais tenka ir pensininku :roll: pasijusti, tai vidurkis tokiu atveju apie 8-8,5. Žmona trasoje tilpo į 6,5 važiuojant 120km/h greičiu. Ir dar plius lietuviško kuro beveik nematęs, tik rusišku.

alteroja 2014-05-29 08:23

tai matyt verta purkštukus pasikeist ir su lietuviška saliara važinėt, nes nebuvo pas mane tokių sąnaudų net ir ramiai važiuojant. nors ir motoras pas mane buvo po kapitalinio - nauji indėklai tai lengviau sukosi :))

tomasgarliava 2014-05-29 08:26

Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 333827)
Iš savo patirties pasakysiu tiek, kad mano tapkė sunki :geda:, bet daugiau 10 nebuvau sunaudojęs per 6 eksploatavimo metus. Bet kartais tenka ir pensininku :roll: pasijusti, tai vidurkis tokiu atveju apie 8-8,5. Žmona trasoje tilpo į 6,5 važiuojant 120km/h greičiu. Ir dar plius lietuviško kuro beveik nematęs, tik rusišku.

As turejau omenyje ir ziemos sezona - mieste trumpais atstumais tai man 11 rydavo be kompromisu.

Edgis 2014-05-29 08:42

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 333731)
O kokie pozymiai kad purkstukai ar degimas netinkamas ir didesnes kuro sanaudos?

Gali kalenti purkštukai. Jei degimas netinkamas, tai dar žiūrint į kurią pusę. Gali sunkiau kurtis ir blogiau važiuoti dėl vėlyvo, gali blogiau dirbti dėl ankstyvo. Kad siurbliui būtų kažkas, tai šansas mažas. Aš sakyčiau pukštukus ant stendo (nors ir jie mažai tikėtini, nebent antgaliukams kaput), o degimo mietkes sustatyt ir žiūrėt.

Darius 2014-05-29 08:49

Na žiemą taip pat nebuvo perlipę per 10 litrų.

tomasgarliava 2014-11-13 19:27

Siandien numire mano turbina:thumbsdown: Rytoj srotus perskambinsiu ziuresim kiek devetos kainuoja.
Turiu keleta klausimu:
1. Nuo kokiu modeliu tinka turbina sitam varikliui 2,5TD
2. Kokius srotus Kaune verta aplankyt?
2. Kokia rekomenduojat keist, gal tarkim pajungimai tinka ir geriau maut nuo kokio 2,7CDI?
3. Ar verta restauruot?
4. Kur Kaune rekomenduojat restauruot?

alteroja 2014-11-13 19:45

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 364544)
Siandien numire mano turbina:thumbsdown: Rytoj srotus perskambinsiu ziuresim kiek devetos kainuoja.
Turiu keleta klausimu:
1. Nuo kokiu modeliu tinka turbina sitam varikliui 2,5TD
2. Kokius srotus Kaune verta aplankyt?
2. Kokia rekomenduojat keist, gal tarkim pajungimai tinka ir geriau maut nuo kokio 2,7CDI?
3. Ar verta restauruot?
4. Kur Kaune rekomenduojat restauruot?

1. tiks nuo tokio paties. gal gal nuo 3l turbo
2. geriausiai autopliuse pasiskambinėk
3. pajungimai netiks nuo jokio cdi, nes turba visai kitokia.
4. priklauso kas ten pas tave negerai.
5. partizanuose už senų silberio patalpų, kur subaru dabar atstovybė yra daugiaaukščiai garažai, o šalia jų paprasti - tai tenais už protingą kainą ir sąžiningai tvarko. deje kontaktų neturiu.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.