MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Kreivi st.diskai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14656)

aloka 2014-05-29 12:49

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 333585)
Sveiki,

Susimete mano priekiniai st. diskai, diskai beveik nauji kaladeles taip pat, nuvaziavau i Melga nutekino, situacija pagerejo, vaziavau i Lenkija pakankamai daug ir greitai dar tie karsciai buvo uzeje, gryzus vibracija vel atsirado, dabar tarkim prisistabdant nuo 130-140 iki 90kmh per vaira ir pedala vibracija jauciama zveriskai, mieste maziau bet taip pat jauciamas "banguotas stabdymas" Ka daryt? Pakentet iki sudils tie diskai ar kaladeles? Keist naujais viska?
Jauciu kad beda gali buti suportuose, gal jie siek tiek pastrige prispaudzia kuria puse daugiau ir ilgai vaziuojant uzkaitina viena disko dali ir metalas susimeto, kodel melgos specai nepasake kad kreipianciosiosios ar suportai reikalauja restauracijos?
Vienzo paporinkit kuo as rizikuoju vazinedamas taip ? Sarnyrus ir traukes istampys ta vibracija greiciau? Kas dar?

pas mane taip buvo ,suporte problema,diskai niekuo deti

tomasgarliava 2014-09-16 17:26

TRW diskai ir TRW kaladeles priekiui ir galui + priekiniu, galiniu suportu restauravimas + 2 galines slangeles st.+ gale tokios spilkos ir skardeles kaina su darbu ir detalem 1100lt
Uzteks porai metu. Ilgokai pasivazinejau su musanciais, dabar kaifas:seile2:

alteroja 2014-09-16 22:15

tavo s202? man atrodo kaina kosmosas.

Hunter 2014-09-17 01:46

700lt butu normali kaina su darbu +/-

tomasgarliava 2014-09-17 11:23

Nu va reiskia naujas meistras nepraejo saziningumo patikros, reikes perskambint del detaliu kainos kad isitikint kokia ju kaina - :mastau::mastau:vien detalem 700lt buvo isleista pagal pateikta darbu atlikimo samata.

alteroja 2014-09-17 11:33

jei neskubant ketini ką keisti mašinoj, tai verta forume parašyt. padėsim kas nuolaidas turim ar iš kitur dalių gaunam. kaladėlės ir diskai nėra tos detalės, kurios pyst ir sugenda.

Hunter 2014-09-17 12:27

jeigu kainos nuo prekystalio eiliniam zmogui, tada gal ir bus tokia kaina kokioj tanagroj ar intercars be nuolaidu. Siaip jeigu labai pasigilint tai galima paziuret normalias kainas, kurias gauna dauguma servisu

aware 2014-09-17 12:52

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 353831)
jeigu kainos nuo prekystalio eiliniam zmogui, tada gal ir bus tokia kaina kokioj tanagroj ar intercars be nuolaidu. Siaip jeigu labai pasigilint tai galima paziuret normalias kainas, kurias gauna dauguma servisu

Man idomu kuris tau servisas rodytu kainas kuriom is tiekejo ima prekes, is savo patirties dirbant servise galiu pasakyt, kad dauguma detaliu kurias pirkdavo is musu serviso intercarse, tanagroj ar eolte butu nupirkes gerokai pigiau, o kartais net geriausios firmos dali uz ta pacia ar mazesne kaina uz kuria jam parduodavom visiska slamsta...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.