MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   liongino W124 300CE (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1281)

driuliauskas 2009-02-07 22:08

Citata:

Pradžioje rašė schwarzsmaragd (Post 14815)
kokie jus baisus kritikai man atrodo perdaug sau leidziat ne kiekvienas sau gali leist svaistytis pinigais . yra zmoniu nusiperka koki 4aki is paskutiniu ir lauzia baisu vercha . o cia zmogu stengiasi kad masina padoriau atrodytu .

saunu kad zmogus stengiasi.:) bet as nei kritikuoju nei keikiu. tik isakau savo nuomone. paneles tikrai buciau nepervilkinejes kaskaip man nesiderina tos spalvos. beto vairas man nepatinka. bet tikrai vien tik uz tai kad zmogus pats persisiuvo salona tai respektas:) na aisku matosi siokiu tokiu kliosu bet ka padarysi. paprasciausiai mano patarimas butu mesti ta vaira lauk. ir siek tiek labiau aptemti sedynes kad isilygintu tos rauksles. ir viskas bus ok. :wave:

driuliauskas 2009-02-07 22:14

priekines dureles neblogai atrodo. reikejo ir gale tik ta apmusima pervilkti butu gavesis sioks toks spalvu zaismas. o dabar kaip viskas vienodai tai labai susilieja ir atrodo tarsi viena didele detale:)
bet zmogus rankas turi ant apsivkiu pervilkimo:) nematau nei vienos rauksles:) maladec:bounce:

KanDI 2009-02-08 09:09

Tikrai gerai atrodo! Na tik jei pataisytum tas rauksles ant sedyniu ir gale apsivkes kaip ir priekyje kad palei langa originala palikti tikrai labai geras salonas :lithuania: P.S. cia tik mano nuomone , bet gal bamperius ir "listva" nudazyti reiketu kada ateityje jei netingesi. :zenklas:

a-1 2009-02-08 11:07

Citata:

Pradžioje rašė schwarzsmaragd (Post 14815)
kokie jus baisus kritikai man atrodo perdaug sau leidziat ne kiekvienas sau gali leist svaistytis pinigais . yra zmoniu nusiperka koki 4aki is paskutiniu ir lauzia baisu vercha . o cia zmogu stengiasi kad masina padoriau atrodytu .

Nu jau MB, tai ne koks BMW, jam pinigu daug nereikia...tvarkinga modeli jeigu pavyksta nupirkti, jeigu salonas labai nudroztas-tai tokio MB neperki, arba ne taip ir brangu/sunku surasti shrote salona odini...

svarbu yra suvokimas ir mintalitetas, uz paskutinius pinigus perkami Audi ir Bmw..:)

Duvis320 2009-02-08 11:45

grazus salonas tik vairas va tai netoks :confused:

arbuzas 2009-02-08 12:52

Uz pastangas - pagarba, o ar kas tame salone nepatinka kam tai ya kiekvieno asmenine nuomone. Del skonio gincytis - kvaila!!! Pries keturis metus turejau mersiuka su persiuta ekooda - melyna su juoda. Tada jauciausi kietai. Nors draugai sakydavo, kad nera grazu - manes niekas itikint negalejo. Dabar as jau kitaip galvoju. Reziume - nereikia gadinti zmogui nuotaikos. Svarbu, kad jam patinka ir jis automobilyje gerai jauciasi.

Ps.:versta oda yra visada gerai. Tik gal reikejo spalvas paderinti. O siaip mintis superine.

arbuzas 2009-02-08 12:54

Citata:

Pradžioje rašė schwarzsmaragd (Post 14815)
kokie jus baisus kritikai man atrodo perdaug sau leidziat ne kiekvienas sau gali leist svaistytis pinigais . yra zmoniu nusiperka koki 4aki is paskutiniu ir lauzia baisu vercha . o cia zmogu stengiasi kad masina padoriau atrodytu .

Kas per mada skaiciuoti svetimus pinigus? Uz paskutinius - ne paskutinius...

lionginas 2009-02-08 14:12

sveiki.
pirma man reikejo turbut masina nuplauti nes dar nesikio neplauta pries menesi nusipirkau
2 nuotrauku kokibe lygi nuliui viskas atrodo kitaip
3 vaira butinai pakeisiu cia laiko klausimas
4 kilimine danga bus juoda- pasikeis vaizdas
5 sedines parauktos nes taip norejau detaliu nemazinau nei 1 cm
6 bus naujos groteles ratai-tik nesugalvojau chromas ar juodi galetumet patarti
7 siaip masina neturi rudeliu man pasiseke pavasari draugas nupoliruos bus kitas reikalas
dar noreciau naujos medines detales isigiti kuo tamsesnes:wavecry:

driuliauskas 2009-02-08 14:26

Citata:

Pradžioje rašė lionginas (Post 14842)
sveiki.
pirma man reikejo turbut masina nuplauti nes dar nesikio neplauta pries menesi nusipirkau
2 nuotrauku kokibe lygi nuliui viskas atrodo kitaip
3 vaira butinai pakeisiu cia laiko klausimas
4 kilimine danga bus juoda- pasikeis vaizdas
5 sedines parauktos nes taip norejau detaliu nemazinau nei 1 cm
6 bus naujos groteles ratai-tik nesugalvojau chromas ar juodi galetumet patarti
7 siaip masina neturi rudeliu man pasiseke pavasari draugas nupoliruos bus kitas reikalas
dar noreciau naujos medines detales isigiti kuo tamsesnes:wavecry:

manau nudazius buferius ir moldingus kebulo spalva vaizdas dar pageretu:bounce::)

E-Coupe 2009-02-08 14:31

Citata:

Pradžioje rašė schwarzsmaragd (Post 14815)
kokie jus baisus kritikai man atrodo perdaug sau leidziat ne kiekvienas sau gali leist svaistytis pinigais . yra zmoniu nusiperka koki 4aki is paskutiniu ir lauzia baisu vercha . o cia zmogu stengiasi kad masina padoriau atrodytu .

Kodel baisus kritikai? As tiesiog isreiskiau savo nuomone ir cia tik butent mano asmenine nuomone.. Ir aplamai as pastebejau toki dalyka siame forume jog kas beimestu koki savo mersa grazus jis negrazus tiuninguotas ar netiuninguotas visu komentarai "LIUKS, GRAZUS, DAILUS, MERSIUKAS IR T.T.". Jeigu realiai tai is cia turimu forumo nariu yra puse tvarkingu graziu mersu o puse tikrai nekokiu.... Tiesiog bukim teisingi ir daugiau reikskim savo tikra nuomone... o ne kad rasyti kad liuks grazus mersas vien todel kad cia yra MERSAS. Aisku geras pasirinkimas kad zmogus kad ir sena ne koki jau ir mandra mersa nusiperka, zinoma geriau nei audi bmw ar pan.. Bet reikskim savo nuomone tiesiai sviesiai :) Zinoma ne visi sau isgali nusipirkt koki brangesni ar tvarkingesni mersa, bet tikrai skamba juokingai kai mersas su labai daug trukumu ar seip pavarges... ir komentarai GERAS MERSAS :D Tai tiek ;)

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 14834)
Nu jau MB, tai ne koks BMW, jam pinigu daug nereikia...tvarkinga modeli jeigu pavyksta nupirkti, jeigu salonas labai nudroztas-tai tokio MB neperki, arba ne taip ir brangu/sunku surasti shrote salona odini...

svarbu yra suvokimas ir mintalitetas, uz paskutinius pinigus perkami Audi ir Bmw..:)

visiskai teisignai! Aplamai mersas yra grazus is saves... Jeigu nusipirksi tvarkinga originalu neprikleckinta tai jam nieko nereiks ir daryt, na nebent ratus uzmaut :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.