MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CL Klasė (C126, C140, C215) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=170)
-   -   CL500 sunkiai kuriasi ant silto motoro (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4838)

Marozas 2010-06-27 23:21

blemba, Jeigu klausimas buvo kuo skiriasi, tai ir atsakyk, o ne aiskink, kad gailiu 700 lt. Nusipirksiu ir uz 1000 jei reikes... Pagal kataloga zinau kokios eina. Mano klausimas ar platinines, ar irium ar yttrium geriausios? Nes ngk ju daro simtus rusiu. Pagal kataloga eina platinines. Bet yra ir double platinum ir laser platinum ir tt. dar brangesnes yra iridium. Tai ias ir klausiu, kokias deti? nes pagal kataloga jos visos tinka!

Marozas 2010-06-27 23:26

o kokias tu dejaisi? is kur jas gauna? nes kaina gan maza, gali but padielkos...

Tomskis 2010-06-27 23:33

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 88760)
o prie ko cia temperadutos daviklis, ir uzsivedimas pasilusiam motorui ?

prie to pacio :) turejau 4 kart toki varianta, kad kaltas daviklis prie termostato. ant saltos masinos uzsikuria, ant karstos ne, pastovi pusvalandi kol biski atvesta ir vel kuriasi. ir kaltas tik temperaturos daviklis

woodoooo 2010-06-27 23:39

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88806)
o kokias tu dejaisi? is kur jas gauna? nes kaina gan maza, gali but padielkos...

na neturejau laiko gilntis as ten paklausiau zmogus paziurejo kataloga kokios zvakes trui but pasake kaina ir vsio. beje kur tu cia klausie kad tau po 40lt sake?

glutaminas 2010-06-28 02:01

o ne per daug tau su tuo cl''u problemu? tai vaziuokle, tai sunkiai kuriasi, tai ismete check engine, del ko ten lambda zondu ar ko.. o kai tada tikrinai ant kompo, nebuvo jokiu pasaliniu bedu?

beje, nesuprask manes klaidingai, bet neklausyk tu runkeliu, kurie pasakoja kad vairuoji kazkokia iskirtine auto, kuriai reikia daug pinigu skirti, variklis toks pat stovi ant to pacio s500... o i ji kisa belekokias zvakes ir kitas detales, ir laiko... aisku geriau negailet, bet 16 zvakiu po 40lt.. dar karta perziureciau, ar tikrai jas reikia keist.. ir dar karta pagalvociau apie duju iranga, visgi ir parsiduos daug lengviau ir uz brangiau...

Marozas 2010-06-28 02:43

Ne per daug :) Pirkau rugseji, tai silberis sake, kad reiks keist sarnyrus, o kadangi jie nesikeicia, tai kazkokia sake.Pakabai apie 1000-1500, varikliui zvakes keiciant, diagnostika ir tarkim sensori koki pakeist iki 1000 lt. tai gaunasi 2000-2500 padaryt masina kaip nauja.
Faktas tas. Per daug pripyliau to asilisko Sonax priedo ir lukoilo benzo (nors ir 98 buwo) isipyliau statoilo 98, tai net pajauciau zymiai geresne trauka. Kogero ant kokio levo benzo uztaikes buvau :( siandien paziurejo zvakes, tai sake kad nereikia keist, bet turbut vistiek pasikeisiu ateiciai. Rekomenduoja po 150k km keistis zvakes, db 120k km pralekus masina.

Marozas 2010-06-28 02:48

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 88808)
prie to pacio :) turejau 4 kart toki varianta, kad kaltas daviklis prie termostato. ant saltos masinos uzsikuria, ant karstos ne, pastovi pusvalandi kol biski atvesta ir vel kuriasi. ir kaltas tik temperaturos daviklis

O man kai tuos kelis kartus buvo, tai keistai. ne ant karsto, o mazdaug kai 60l buvo. pavaziavus, palikus masina ir po kokios geros valandos :)


Beje, del zvakiu, tai tu turbut ne tokias ir nusipirkai. Nes pagal nkg katalogus tai tipo galima ir pacias paprasciausias detis. O pagal MB reikia platininiu. Tai man tik idomu, ar iridium ir tos yttrium kazkokios (tipo geresnes) tinka, ar detis platinines. Taip pat yra Double platinum. Bet gal detis tas standartines ngk platinum ir viskas? Lietuvoj tai nepirksiu, nes fufeliai visiski tos zvakes :)

woodoooo 2010-06-28 07:42

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88819)
O man kai tuos kelis kartus buvo, tai keistai. ne ant karsto, o mazdaug kai 60l buvo. pavaziavus, palikus masina ir po kokios geros valandos :)


Beje, del zvakiu, tai tu turbut ne tokias ir nusipirkai. Nes pagal nkg katalogus tai tipo galima ir pacias paprasciausias detis. O pagal MB reikia platininiu. Tai man tik idomu, ar iridium ir tos yttrium kazkokios (tipo geresnes) tinka, ar detis platinines. Taip pat yra Double platinum. Bet gal detis tas standartines ngk platinum ir viskas? Lietuvoj tai nepirksiu, nes fufeliai visiski tos zvakes :)

nesvarbu man zvakes nupirktos sudetos ir viskas ok. veikia kaip laikrodis :bebebe:
beje kur ten tas runkelis kuris galvoji kad ir s500 eilins auto kurio eksplotaciaj kainuoja kaip golf3. gal tu galvoji kad tam cl variklis toks patak kaip banginyje?

Mb 140 2010-06-28 07:56

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 88803)
blemba, Jeigu klausimas buvo kuo skiriasi, tai ir atsakyk, o ne aiskink, kad gailiu 700 lt. Nusipirksiu ir uz 1000 jei reikes... Pagal kataloga zinau kokios eina. Mano klausimas ar platinines, ar irium ar yttrium geriausios? Nes ngk ju daro simtus rusiu. Pagal kataloga eina platinines. Bet yra ir double platinum ir laser platinum ir tt. dar brangesnes yra iridium. Tai ias ir klausiu, kokias deti? nes pagal kataloga jos visos tinka!

na siaip deda i 220 platinines,nesvarbu kad jos brangios,bet jos laiko vos ne 3kart geriau ;)

glutaminas 2010-06-28 11:58

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 88825)
nesvarbu man zvakes nupirktos sudetos ir viskas ok. veikia kaip laikrodis :bebebe:
beje kur ten tas runkelis kuris galvoji kad ir s500 eilins auto kurio eksplotaciaj kainuoja kaip golf3. gal tu galvoji kad tam cl variklis toks patak kaip banginyje?

toks pat kaip w220 banginyje. Nieko ten stebuklingo..


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.