MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   W215 pirkimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8337)

Marozas 2011-11-02 08:49

geriausias bajeris buvo, tai kai siule keistis i 10 kazkokiu peugeot ir audi... atrasiau, kad galva persisviestu, sunervino:))

glutaminas 2011-11-02 09:51

parasykit kad keitimai nedomina, ir niekas nerasys nieko :)
siaip manau masina turi parsiduot per 2-3savaites, jei neparsiduoda, vadinasi kaina bloga, arba stovis negeras :) psichologiskai sunku leist kaina, bet reikia :) as irgi savo cl pardaviau uz 31 tukst.. o siaip visa tikrino krate, tikrai geras stovis buvo.. amortikas tik vienas parasojes, o taip viskas idealu.. su dujom, su ratais r19...

Marozas 2011-11-02 10:33

nesutinku:) jeigu neapsiuri, stovis nebutinai blogas. is kavos tirsciu neisburs, kad blogas stovis:D

glutaminas 2011-11-02 10:52

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 173178)
nesutinku:) jeigu neapsiuri, stovis nebutinai blogas. is kavos tirsciu neisburs, kad blogas stovis:D

nu nelygu, ar tos masinos nepardavei del blogo domejimosi, ar del gero domejimosi bet blogo stovio.. Na yra nemazai teke masinu parduot.. Jei i savaite bent dvieju skambuciu nesulauki, leidi kaina iskart.. Nebent tikrai nepriekaistingas stovis, bet velgi, jei per menesi niekas neatvaro apziuret.. tai tikrai kaina per didele.. na nekalbu apie tam tikrus modelius.. aisku siuo atveju CL mersas manau dalinai ieina i tu 'tam tikru' modeliu sarasa.. vistik masina iskirtine, ir nepaklausi.. bet jei kazkam uzsireiks tokios masinos, tai visai nenustebciau jei pamatytu ibreztas dureles, ar bet kokia kita smulmenele, ir nepirktu del to masinos..

relanium 2011-11-02 11:10

Citata:

Pradžioje rašė glutaminas (Post 173179)
nu nelygu, ar tos masinos nepardavei del blogo domejimosi, ar del gero domejimosi bet blogo stovio.. Na yra nemazai teke masinu parduot.. Jei i savaite bent dvieju skambuciu nesulauki, leidi kaina iskart.. Nebent tikrai nepriekaistingas stovis, bet velgi, jei per menesi niekas neatvaro apziuret.. tai tikrai kaina per didele.. na nekalbu apie tam tikrus modelius.. aisku siuo atveju CL mersas manau dalinai ieina i tu 'tam tikru' modeliu sarasa.. vistik masina iskirtine, ir nepaklausi.. bet jei kazkam uzsireiks tokios masinos, tai visai nenustebciau jei pamatytu ibreztas dureles, ar bet kokia kita smulmenele, ir nepirktu del to masinos..

Labai teisingai viskas pastbėta, nei pridėsi, nei atimsi.

Marozas 2011-11-02 13:10

Man skambinta buvo nemazai ir del pirkimo, bet as sugvojau nebepardavinet. Buciau uz 10k eur tikrai pardaves. Pvz del ibrezimo, yra pas mane su raktu perbraukta, bet man nelabai maiso, bet jei kas pirktu galeciau iskart nudazyti. O jei dabar nudazysiu, vel ibres. Pvz as kai pirkau man siule nudazyt ilenktas dalis, bet as pats nebrangiai pasidariau ir zinau ka reiks kaltint, ji bus brokas.

Rykštė 2011-11-02 13:43

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 173202)
Man skambinta buvo nemazai ir del pirkimo, bet as sugvojau nebepardavinet. Buciau uz 10k eur tikrai pardaves. Pvz del ibrezimo, yra pas mane su raktu perbraukta, bet man nelabai maiso, bet jei kas pirktu galeciau iskart nudazyti. O jei dabar nudazysiu, vel ibres. Pvz as kai pirkau man siule nudazyt ilenktas dalis, bet as pats nebrangiai pasidariau ir zinau ka reiks kaltint, ji bus brokas.

tu ne 36k lt buvai idejes? ir 10k euru dave ir nepardavei? tai tik 11k nepasiulys.

Marozas 2011-11-02 15:47

Gal ir 36k, nepamenu. Jo, siule 10, bet tiesiog apsigalvojau. Buciau ir uz ta pati 11 nepardaves.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.