MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   s210 r16 195/60 205/55 205/60 215/55 ??? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8358)

Joshua 2011-11-02 22:35

Citata:

Pradžioje rašė Aludaris (Post 173288)
Na as ant savo w210 Vasara kaip ir priklauso R16 215/55, Ziema R16 205/55.

:) na tikrai taip nepriklauso. Pagalvok logiskai, suzemini masina, tuomet kai buna sunkesnes vaziavimo salygos. http://www.pokrishka.ru/podbor_shiny...%29/e-320-cdi/
Jei su kitu varikliu modelis tas pats variantas, kad tiek ziema tiek vasara padangu auksciai (procentas nuo padangos plocio) neturi skirtis, priesingu atveju gaunama greicio paklaida :)

Joshua 2011-11-02 22:40

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 173298)
girdejau gandus, kad minksto misinio padangos labai greit sudyla...

kaip supratau dygliuotu deti neapsimoka?

Joshua, o kaip tau sekasi ziema Vilniaus kiemuose, pvz. per visokias vezas vazineti ir pan?

Na kastuva tai visa laika turiu bagazinej ir ne karta jau naudojau :D kartais paciam tenka pasistumti, nes uzseda, tiesa padeda kai pilna bagazine ir bakas apypilnis, na arba atitinkamai zmoniu prisede, tada lipa kaip reikiant :D Na bet didziausia beda, tai kai buna sniego daugiau ir kai vaziuoji, jau reikia ji stumt, arba atitinkamai kai provezos gilios buna ir jau dugnu velkasi masina :confused: na daugiausia problemu man regis ir sudaro avantgarde zemumas. Nors apibendrinus galeciau visai teigti jog neblogas pravazumas masinos :) ypac kaip galu varomos. O apie valdomuma tai jau kita tema butu galima gvildent :vairuot:

mariukaz 2011-11-03 07:48

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 173389)
Na kastuva tai visa laika turiu bagazinej ir ne karta jau naudojau :D kartais paciam tenka pasistumti, nes uzseda, tiesa padeda kai pilna bagazine ir bakas apypilnis, na arba atitinkamai zmoniu prisede, tada lipa kaip reikiant :D Na bet didziausia beda, tai kai buna sniego daugiau ir kai vaziuoji, jau reikia ji stumt, arba atitinkamai kai provezos gilios buna ir jau dugnu velkasi masina :confused: na daugiausia problemu man regis ir sudaro avantgarde zemumas. Nors apibendrinus galeciau visai teigti jog neblogas pravazumas masinos :) ypac kaip galu varomos. O apie valdomuma tai jau kita tema butu galima gvildent :vairuot:

as tai is avantgarde padariau elegance, sudejau kitas spyruokles ir 5 numerio gumas, atrodo kolukietiskai :geda: uz tai visur galima pravaziuoti.

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 173360)
jo priglausciau

ok, as siandien vaziuosiu i Vilniu, tai galesiu paimt. O tu apsikeitimui 215/55 neturi?

P.S. jei rastas kaip eglutes tai - kryptine padanga? O jei paprastas tai - asimetrine?

mariukaz 2011-11-04 17:56

siandien nusipirkau 205/55 Dunlop Ice response dygliuotas, ziuresim kaip su pravazumu :)

simaso 2011-11-05 16:27

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 173409)
as tai is avantgarde padariau elegance, sudejau kitas spyruokles ir 5 numerio gumas, atrodo kolukietiskai :geda: uz tai visur galima pravaziuoti.

užtenka tik spyruokles pasikeist ? man kartais ateina tokia durna mintis, susidėt avangardo spyruokles.

mariukaz 2011-11-05 17:14

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 174056)
užtenka tik spyruokles pasikeist ? man kartais ateina tokia durna mintis, susidėt avangardo spyruokles.

neuztenka, reikia amortikus keisti. Pas mano avantgarde, priekyje, buves seimininkas buvo sudejes naujus amo nuo elegance todel man uzteko tik pakeisti spyruokles.

Jei tu uzdesi spyruoklesnuo elegance, gausis kad amortiko eiga neatitiks spyruokles ilgi, nesamone gausis.

simaso 2011-11-05 17:25

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 174073)
neuztenka, reikia amortikus keisti. Pas mano avantgarde, priekyje, buves seimininkas buvo sudejes naujus amo nuo elegance todel man uzteko tik pakeisti spyruokles.

Jei tu uzdesi spyruoklesnuo elegance, gausis kad amortiko eiga neatitiks spyruokles ilgi, nesamone gausis.

vadinas, kol nesudrošiu dabartinių amortikų, nieko nekeisiu :)

mariukaz 2011-11-06 09:17

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 174076)
vadinas, kol nesudrošiu dabartinių amortikų, nieko nekeisiu :)

geriausias sprendimas, juolab vaziavio komfortas elegance ir avantgarde skiriasi kaip diena ir naktis :)

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 173346)
i melga savanoriu nuvaryk, jie ten antram aukste visa sandeli naudotu/testiniu padangu turi. gali nusipirkt uz puse kainos vos 1000km pravaziavusias

klausiau, sako tai galioja tik vasarinem padangom, todel pavasariui bandysiu ten pasieskoti :wave:

simaso 2011-11-06 10:14

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 174344)
geriausias sprendimas, juolab vaziavio komfortas elegance ir avantgarde skiriasi kaip diena ir naktis :)

na man viską būtina savo kailiu patirt:confused: dar mintis yra, pasikeist gumas kur į stakaną dedas, gal kiek pažemės. tik kaip ten matuojas tos gumos ? kuo mažesnis skaičius tuo plonesnės ? dar klausimas, kaip gale ten reguliuojas?

Tomskis 2011-11-06 10:15

draugelis praeita ziema ten pirko r15 po 50lt, gal kas nors pasikeite jau nzn. tiesiog neturi turbut


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.