MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Realios 2,7 ir 2,2 kuro sanaudos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8596)

Apple 2011-12-23 11:21

Mano turetas w203 270 cdi automatas mieste imdavo 11-12 (Vilnius, pagrinde per kamscius), o trasoj apie 7.

Jerry 2011-12-23 11:37

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 183141)
Mano turetas w203 270 cdi automatas mieste imdavo 11-12 (Vilnius, pagrinde per kamscius), o trasoj apie 7.

Ka jus cia gincijates, nevienodai eksplotuojant automobilius jie nori, kad sanaudos butu panasios.
Padangos gal nevienodos, slegis jose, kelio danga kitokia- asfaltas asfaltui nelygus- vienas kaip stiklas lygus o kitas grubletas stabdo automobili, toliau gal kalneliu kokiu yra, sviesaforu, nes daugiausiai kuro paima automobiliui startuojant is vietos ir issibegint. Dar gal pas viena auto filtrai svaresni o pas kita ne, dar gal vienas skaiciavo saltam orui kitas siltesniam, tai ir susidaro skyrtumai.
As va buvau uzdejas ziemines padangas su labai "stipriu" protektoriumi, tai man 2ltr salerkos sanaudos padaugejo, todel ana savaite teko pirkti ziemines maziau triuksmingas ir su lengvesniu protektoriumi, ir sanaudos zenkliai sumazejo.

juozas 2011-12-23 15:01

nzn ner skirtumo kokios padangos nlb jaucias bent jau pas mane, nu bet kad paimtun11 ar12 tai nebent prie -20 siaip i 10 mieste telpu , pajudejimai pas mane astrus tokie plius da chipintas...

Finalfour 2011-12-23 15:31

Citata:

Pradžioje rašė juozas (Post 183172)
nzn ner skirtumo kokios padangos nlb jaucias bent jau pas mane, nu bet kad paimtun11 ar12 tai nebent prie -20 siaip i 10 mieste telpu , pajudejimai pas mane astrus tokie plius da chipintas...

Miestas miestui nelygus. Ir sakai nera skirtumo del padangu? Zinoma, gamintojai kvailiai, investuoja milijonus doleriu i padangu tyrimus ir kurima, kuriu vinas pagrindiniu tikslu beja - kurti padangas su kuo mazesniu pasipriesinimo kooficiantu, ko pasekoje gaunamos tylios bei ekonomiskos padangos. Padangu tipas, gamintojas, paskirtis turi net labai didele itaka kuro suvartojimui. Protektoriaus itaka kuro suvartojimui ne mazesne, negu padangu skersmens beja.

Tomskis 2011-12-23 15:44

pagrindinis tikslas yra sukibimas su kelio danga ir stabdymo efektyvumas o ne kuro sanaudos. o kad nuo padangu priklauso tas tiesa, netgi nuo oro slegio priklauso , ne tik nuo protektoriaus. apskritai kuro sanaudos nuo visko priklauso ka pasake Jerris, taip pat nuo vejo (ar pucia i sikna ar i snapa), taip pat nuo visokiu TAXI plafonu, soniniu veidrodeliu ir t.t. netgi langa atsidarius sanaudos nezenkliai padideja

Finalfour 2011-12-23 15:46

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 183178)
pagrindinis tikslas yra sukibimas su kelio danga ir stabdymo efektyvumas o ne kuro sanaudos.

prasome citata, kur parasiau, kad kuro sanaudos pagrindinis tikslas? Parasiau "vienas is.."

Tomskis 2011-12-23 16:01

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 183180)
prasome citata, kur parasiau, kad kuro sanaudos pagrindinis tikslas? Parasiau "vienas is.."

nu dabar matau kad vinas pagrindiniu tikslu parasyta, bet kazkodel pries tai rodos buvo parasyta pagrindinis tikslas, netgi du kart perskaiciau :) gal paredagavai, nu bet nera ko gilintis, svarbu susikalbam

Finalfour 2011-12-23 16:05

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 183184)
nu dabar matau kad vinas pagrindiniu tikslu parasyta, bet kazkodel pries tai rodos buvo parasyta pagrindinis tikslas, netgi du kart perskaiciau :) gal paredagavai, nu bet nera ko gilintis, svarbu susikalbam

Gal as i sesliolikini paaugli panasus, kad tokiais vaikiskais dalykais uziimciau, kaip paredaguot o po to pustis? ;) Kaip tik vertinu tiksluma ir logika, ir isiskaityma beja. Turbut, reikejo skaityt trecia karta, Tomski ;)

Tomskis 2011-12-23 16:06

gali but, nesigilinkim ;)

juozas 2011-12-23 19:32

toks jausmas kad ten ta kur amiligramais matuojat ir jauciat kaip padanagas pasikeiciat kad kuro sanaudos pasikeicia, ziema lakstau r16 205 55 vasara r17 235 45 skirtumo sanaudu pajauciu tik kai smarkiai atsala orai..... miestas vilnius


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.