MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Del MB W211 pavaru dezes gedimo (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6802)

vampyras 2011-03-23 13:48

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 137918)
Atsakyma ir pats zinau, bet negi geram zmogui cento gaila ;) Ale vampyrai ziuriu jau nemazai centu turetum turet, ko gero jau visas doleris nedorelis gaunasi :xx:

velnip tie baksai, su jais nieko nenusipirksi, as EURU centus renku :D
ne nematuojamas tam yra matuokles. pas nauju vamzdukai ;)

Finalfour 2011-03-23 14:03

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 137920)
velnip tie baksai, su jais nieko nenusipirksi, as EURU centus renku :D
ne nematuojamas tam yra matuokles. pas nauju vamzdukai ;)

Na va, taip ir zinojau, o kai vienam pilieciui paaiskinau kad kompu nematuojama, tai buvau apsauktas kaip rasinejantis nesamones ir geriau is viso patyleciau ;)
Centas po cento ir tiksliai euras gausis ;)

vitalijus76 2011-03-23 16:56

Auto yra norvegijoje. Buvau servise tai deze visa tepaluota. Tepalas bega per apvalia jungti dezes apacioje. Jie sake kad greiciausiai reikia keisti kazkoki elektronikos bloka dezeje nes jis atseit irgi tepaluose ir tepalo ten neturetu ant jo pakliuti, Nezinau kaip ten is tikruju turi buti, Jie sake ryt suzinos to bloko kaina???? Vampyro prasiau tel.nr. arba siaip kas gal zino kaip ten su ta jungtimi ir elektronika dezeje. Nenoriu buti "prigautas" Jie gali sakyti ka nori.

Gal kas zino kokio apd meistro numeri su kuriu galeciau pasneketi?

Finalfour 2011-03-23 17:06

Citata:

Pradžioje rašė vitalijus76 (Post 137959)
Auto yra norvegijoje. Buvau servise tai deze visa tepaluota. Tepalas bega per apvalia jungti dezes apacioje. Jie sake kad greiciausiai reikia keisti kazkoki elektronikos bloka dezeje nes jis atseit irgi tepaluose ir tepalo ten neturetu ant jo pakliuti, Nezinau kaip ten is tikruju turi buti, Jie sake ryt suzinos to bloko kaina???? Vampyro prasiau tel.nr. arba siaip kas gal zino kaip ten su ta jungtimi ir elektronika dezeje. Nenoriu buti "prigautas" Jie gali sakyti ka nori.

Yra tokia jungtis, kuri butinai turi buti keiciama kaskarta keiciant tepalus, nes ji pardeda leisti ir sukelia bedu paskui, kas tau ir nutiko. Butu ji laiku pas tave keista - nebutu per ja patekes tepalas i apd elektronika. Na negalima w211 varyt i paprastus servisus kai keiciami apd tepalai. Nera ten kazkas sudetingo, tiesiog reikia zinoti tam tikra specifine informacija kas ir kaip. Kuvaldo broliai paprastai to nezino :)
Tau i pm parasiau meistro is silberauto telefona, jis apd dievas ten, pasiskambinsi, viska su juo manau sutarsi :)

vitalijus76 2011-03-23 18:00

Dekoju tau labai. Pasirodo nelabai jie ten zino apie apd arba nori mane isdurti. Paziuresi ka jie ryt papasakos man????

vampyras 2011-03-23 18:04

ta apvalia jungti kaip ir minejo reikia pakeisti, poto reikes tepalu dapilti truputi, na ir viskas, o jaigu tepalas nukeliavo ten kur nereikia tai paseksi kabelius ir matysi kur jisai nukeliavo ir tada keisi kitas dalis.
o del telefono numerio matau jau susitvarke reikalai :)

vitalijus76 2011-03-23 18:17

Visvien jei gali atsiusk man, nes turiu daugiau klausimu i kuriuos greiciausiai gausiu atsakyma

Jie man sake, kad atseit yra kazkokia elektronikos plokste pacioje dezeje ir ja reikia keisti, atseit ten tepalo neturi buti. Mistika kazkokia, gal i deze tepalas nesipila, o pas mane tepalus leidzia per ta jungti

Burtininkai greiciausiai tam servise kazkokie

ruffis 2011-03-23 18:48

man keite "plata" kainavo 700 lt. 2.2 cdi. nezinau ar apie ta pati kalbam.

vitalijus76 2011-03-23 18:55

Jie taip pat snekejo kazka panasaus apie plokste kuri yra pacioje dezeje. O kur ta tavo "plata" randasi

vitalijus76 2011-03-24 17:17

Tai jau atsiemiau savo auto is serviso, Pakeite jie ta jungti ir tepalus su filtru. Pasakiau jiem kaip ir jus minejot kad ten greiciausiai tik jungties problema. Tikiuosi dabar viskas bus gerai su deze. Dar karta visiem dekoju!!!!!!!


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.