MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Padangų užsandarinimo putos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13122)

Hunter 2013-09-18 17:04

Na taip, teko matyti daug tokiu darbininku/verslininku taupanciu laika, kai pakeist rata kelyje kviecia "auto pagalba"

vanix 2013-09-18 17:09

levas pavyzdys tavo. Geriau pripazintum, kad si karta pats nusisnekejai :) nors aisku kas kaip supranta ta zodi, jei tau taip priimtiniau tai tebunie. As vis delto pritarciau, kad masina tegul remontuoja meistrai is servisu, o ne as pats, na nebent tau patinka paremontuot, toks tavo hobis ir panasiai. Nes cia kai kurie raso taip, kad man (ar Feibiui) vos ne geda turetu but, kad as pats nesugebu sarnyrus pasikeist ar dar kazhka :)

Apple 2013-09-18 17:11

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 287697)
Na taip, teko matyti daug tokiu darbininku/verslininku taupanciu laika, kai pakeist rata kelyje kviecia "auto pagalba"

Darbe as su kostiumu kasdiena ir jei man per lietu ar ziema per sniega/pliurza nuleistu rata as irgi su kostiumu nestoveciau ir nekeisciau. Issikviesciau pagalba. Issimozosi visas ir purvinas pas klientus vaizuosi?

pucenas 2013-09-18 17:21

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287698)
levas pavyzdys tavo. Geriau pripazintum, kad si karta pats nusisnekejai :) nors aisku kas kaip supranta ta zodi, jei tau taip priimtiniau tai tebunie. As vis delto pritarciau, kad masina tegul remontuoja meistrai is servisu, o ne as pats, na nebent tau patinka paremontuot, toks tavo hobis ir panasiai. Nes cia kai kurie raso taip, kad man (ar Feibiui) vos ne geda turetu but, kad as pats nesugebu sarnyrus pasikeist ar dar kazhka :)

vanix omtu isivaizduoji, kad turi afigiena masina :) :) :) febis tai gal ir jo cajenas isivaizduoju kainuoti turetu bent jau dvigubai nei tavo ceske :) taip ji isskirtine amg. bet tikrai ne ta masina, kad isivaizduoti kazka kuris net rato negali pats pasikeisti :) :alus: nevienas ir ne du forume turi panasios vertes automobili, bet taip neisivaizdina :) sorry jai ne taip kazka supratau :)

Ffeibiss 2013-09-18 17:23

Nesu baltarankis, tik esu merse du kartus keites zapaske, sugaisau nemazai laiko visas susalau, suslapau.
Viena karta buvo per stipriai uzsukti varztai, tada tikrai prasikeikiau. Dar oras buvo -22:)
Pardavejas sake, kad berods yra kompresorius, bet jis jo nenaudojo niekad.
Bagaznike neradau, bet perdaug visko nesiknaisiojau.
Zapaske yra, bet ji be oro.
Zodziu, visada naloniau turet alternatyv tinginiui:)

vanix 2013-09-18 17:23

prie ko cia masinos verte ir zodzio baltarankis reiksme? :) Ratus as pats keiciu visada. Ir mazus remontus irgi, bet jei ka rimciau tai pats nesikisu :) apie ratus cia tik Hunterio pavyzdys buvo ne i tema.

Mb 140 2013-09-18 17:35

Citata:

Pradžioje rašė Ffeibiss (Post 287703)
Nesu baltarankis, tik esu merse du kartus keites zapaske, sugaisau nemazai laiko visas susalau, suslapau.
Viena karta buvo per stipriai uzsukti varztai, tada tikrai prasikeikiau. Dar oras buvo -22:)
Pardavejas sake, kad berods yra kompresorius, bet jis jo nenaudojo niekad.
Bagaznike neradau, bet perdaug visko nesiknaisiojau.
Zapaske yra, bet ji be oro.
Zodziu, visada naloniau turet alternatyv tinginiui:)

jei pas tave orine pakaba,tai buna slanga tokia kuri prisiuka ,o jei paprasta,tai turi but kompresoriukas paprastas.Zapaskes nenaudok be reikalo,nes kainuoja ji 800-1000lt,bet jei ir naudotum,ausktis jos geras butu,ten r18 70 aukstis man atrodo

Ffeibiss 2013-09-18 18:11

Ne, masinos ieskojau butent be orines pakabos, nors ir cayenu pneumatika viena patikimiausiu.
Jo, zapaske panasaus dydzio, kaip ir sakai:)
Zodziu, ieskosiu kompresoriaus, jei nerasiu - pirksiu.
Bet esminis klausimas vistiek neatsakytas - ar tikrai nesigadina padangos privarius putu.
Nes padangos ne po 50lt kainuoja:)

vanix 2013-09-18 18:27

Padangos nesugadinsi, nebent ventili, bet jis 5 lt kainuoja naujas jei paprastas, ne koks nors chromuotas

Artunas 2013-09-18 18:28

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287713)
Padangos nesugadinsi, nebent ventili, bet jis 5 lt kainuoja naujas jei paprastas, ne koks nors chromuotas

O jei su davikliu?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.