MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Kur laikote 'tablete' (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7130)

Edgis 2011-05-04 22:22

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 145471)
Jo, cascieciai priverte, nors puse reikalauja 3io lygio, puse reikalauja 2o. Ai isistaciau, rami galva bus. Jei uzknis, palaikius mygtuka ja galima isjungti :) Masinoj jeigu palieki ir pavagia masina, draudimo neismoka :)

Aš jų nesuprantu, yra gamyklinė signalizacija su tūrio davikliais, pakėlimo kampo davikliais, imobilaizeriu, bet jiems to neužtenka. Liepa prisidėti visokių tablečių, piliulių:) Paskui pameti tokią ir jau nebelinksma. Vienas kolega buvo pasidaręs prie raktų pakabuko tokį odinį dėkliuką. Tiko puikiai, nepametė dar.

Marozas 2011-05-04 22:35

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 145473)
Aš jų nesuprantu, yra gamyklinė signalizacija su tūrio davikliais, pakėlimo kampo davikliais, imobilaizeriu, bet jiems to neužtenka. Liepa prisidėti visokių tablečių, piliulių:) Paskui pameti tokią ir jau nebelinksma. Vienas kolega buvo pasidaręs prie raktų pakabuko tokį odinį dėkliuką. Tiko puikiai, nepametė dar.

Vat del tabletes tai ir man biski juokinga. Cia tipo pries atvira vagyste, kad iremia sautuva i galva ir islipi is masinos. Tai tipo neatiduotum tabletes jiem? :)) O del turio davikliu, pas mane kazkodel ju nebuvo, nors ir buvo posvyrio ir visi kiti... O gamykliskai imobilaizeris, yra. Bet jie reikalauja apsaugos pries atvira vagyste :)

Edgis 2011-05-04 22:36

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 145478)
Vat del tabletes tai ir man biski juokinga. Cia tipo pries atvira vagyste, kad iremia sautuva i galva ir islipi is masinos. Tai tipo neatiduotum tabletes jiem? :)) O del turio davikliu, pas mane kazkodel ju nebuvo, nors ir buvo posvyrio ir visi kiti... O gamykliskai imobilaizeris, yra. Bet jie reikalauja apsaugos pries atvira vagyste :)

Gerai, kad apsauginio neliepė nusisamdyti dar:D

Marozas 2011-05-04 22:40

Ai isvis, tie draudikai man keisti:) Kai neturejau stazo, kainos buvo nuo 4.5 iki 12 tukstanciu litu. Dabar nuo 2.2 iki 5.5. Bet pasidarysiu dar pigiau. Nesuprantu, kaip taip gali skirtis kaina.

Edgis 2011-05-04 22:46

Na čia jų pačių apsidradimas. Jei kartais tu daužytum viską kelyje:) Ai, dar ir pelno jiems reikia :)

yamato 2011-05-05 17:23

tėvas casco draudė pirmą W211 tai tabletę dėjo, antro lygio signalizacija, viską ir dar auto žymėjo.

dabartinis W211 tik su antro lygio signalizacija ir žymėtas, užteko cascui, stažas pas jį didelis, jau gal 27metai, 3,2 avantgardas 2004m, mokėjo už casco berods 1100-1300lt, tiksliai dabar nepamenu, bet tikrai ne daugiau, kaip 1300. Draudimas - IF.

Adodas 2011-05-05 17:55

Kiek is patirties pastebejau tai ERGO reikia cia tu tableciu, nes ju CASCO kaina siek tiek padoresne jaunesniems, nei kitu draudimu. Pvz uz savo ziedu valdova tik 1100 moku, kai kitur netoli 2000 Lt buvo.

Marozas 2011-05-05 23:00

Ergo man atrodo, apie 3500 praso :) LD vienas is pigiausiu variantu


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.