MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   MB pirkimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12149)

Hunter 2013-04-15 11:24

Taip ir neatsakei kokios tau butu tinkamos duju+benzo sanaudos, nes pagal pinigus tai 9L dyzelio = ~16+1L duju/benzo

remukas 2013-04-15 11:45

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 266431)
Taip ir neatsakei kokios tau butu tinkamos duju+benzo sanaudos, nes pagal pinigus tai 9L dyzelio = ~16+1L duju/benzo

~14+1 , nes mat dyzelio karts nuo karto tikrai eitu gaut pigiau man

Hunter 2013-04-15 11:50

14L duju sanaudos bus pas koki 2.0 kompresor arba 2.6 benzas. 3.2 ir 3.5 benzas ~16 duju cia jeigu w211
Gerai pagalvok ar 2L duju yra labai esminis skirtumas renkantis automobili, kaip ir 1L dyzelio

Apple 2013-04-15 12:07

Citata:

Pradžioje rašė remukas (Post 266435)
~14+1 , nes mat dyzelio karts nuo karto tikrai eitu gaut pigiau man

Į CDI motorus kuras tik iš degalinės arba iš labai patikimo "Vasios", kuris tikrai nemaišo kuro su visokiais sh... Čia jei nori, kad motoras normaliai dirbtų. Aš bandžiau ir su 270 cdi ir su dabartiniu 320 cdi, tai po keliu menesiu pradedavo negražiai dirbti motoras, tai daugiau net tokių durnų minčių neturiu piltis pas "Vasia"

vilfoot 2013-04-23 19:24

gal truputi ne visai i tema,bet turiu keleta klausimu:gal kas zinote,kokie yra pagrindiniai reikalavimai ir kriterijai perkant automobili lizingu ant imones?dekui uz bet kokia naudinga info:)

Apple 2013-04-23 19:46

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 267887)
gal truputi ne visai i tema,bet turiu keleta klausimu:gal kas zinote,kokie yra pagrindiniai reikalavimai ir kriterijai perkant automobili lizingu ant imones?dekui uz bet kokia naudinga info:)

finansai patempiantys automobilio kaina, naujas automobilis, jei ne, tai is oficealaus pardaveju saraso, nors ant imones gal ir nesvarbu is ko perki. Ir imone ne nauja turetu buti, o bent jau 6 men pelningai veikianti.

alteroja 2013-04-23 19:52

o nereik pagrįst kam ta mašina reikalinga? kelionės lapų nereiks pastoviai pildyti? ar tiesiog įmonė išrašys leidima naudotis automobiliu?

Apple 2013-04-23 20:01

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 267904)
o nereik pagrįst kam ta mašina reikalinga? kelionės lapų nereiks pastoviai pildyti? ar tiesiog įmonė išrašys leidima naudotis automobiliu?

del keliones lapu, tai cia jau vidines imones taisykles. automobilis reikalingas darbui. Nemanau, kad tokiu klausimu klausineja :) o del leidimo - tai nereikia nieko. velgi vidines imones tvarkos, priskiria tau auto ir tu uz ji nesi atsakomybe ir tiek.

Kuro tik savaitgaliais nerekomenduojama piltis :)

vilfoot 2013-04-23 20:03

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 267901)
finansai patempiantys automobilio kaina, naujas automobilis, jei ne, tai is oficealaus pardaveju saraso, nors ant imones gal ir nesvarbu is ko perki. Ir imone ne nauja turetu buti, o bent jau 6 men pelningai veikianti.

imone sena,balansas teigiamas.man iskilo toks klausimas: pvz imant per banka ar yra masinai "amziaus cenzas"?na pvz auto neturi buti senesne nei 5 metai?ar galima imti ir senesni automobili?

Apple 2013-04-23 20:06

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 267911)
imone sena,balansas teigiamas.man iskilo toks klausimas:pvz imant per banka ar yra masinai "amziaus cenzas"?na pvz auto neturi buti senesne nei 5 metai?ar galima imti ir senesni automobili?

nejuokauk, niekas tau lavonu nelizinguos. Fizniakams tikrai yra cenzas amziaus, manau bus ir imonems :) lizingo gale lyg ir nesenesnis kaip 8 metai. Beto senu masinu lizinguoti finansiskai neapsimoka. Lizingas aktualus realiai labiausiai naujiems auto, kad butu fiksuoti kastai automobiliui.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.