MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   Atrakinimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21064)

jonny 2018-03-14 14:21

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 494909)
centrinio blokas turi būt bagažinėj, kažkurioj pusėj (spėčiau, kad keleivio). Bet gal kas nors gudresnis pasireikš, nes aš tik spėlioju.

Vakuumo blokas salone. Bagažinėj pritraukėjų sakyčiau.

Apple 2018-03-14 14:27

Citata:

Pradžioje rašė jonny (Post 494910)
Vakuumo blokas salone. Bagažinėj pritraukėjų sakyčiau.

Dėl to ir sakau, kad mano spėliojimų klausyti nereikia :xx:

Motodec 2018-03-14 19:14

O va kai man taip nutiko tai padariau paprastai. 1 zingsnis, susiradau pigiausia stikla (mano atveju w210 fortke uz 5eur) 2 zingsnis, xyrakt per stikla ir as viduj. Beda buvo vakumo bloke

Apple 2018-03-14 19:57

Citata:

Pradžioje rašė Motodec (Post 494931)
O va kai man taip nutiko tai padariau paprastai. 1 zingsnis, susiradau pigiausia stikla (mano atveju w210 fortke uz 5eur) 2 zingsnis, xyrakt per stikla ir as viduj. Beda buvo vakumo bloke

pas CL'a nėra pigių stiklų :xx: ir dvigubo stiklo xyrakt neišmuši

jonny 2018-03-14 21:39

Citata:

Pradžioje rašė Motodec (Post 494931)
O va kai man taip nutiko tai padariau paprastai. 1 zingsnis, susiradau pigiausia stikla (mano atveju w210 fortke uz 5eur) 2 zingsnis, xyrakt per stikla ir as viduj. Beda buvo vakumo bloke

Nebent "labavucha" pigiausia :)
Jei taip buvo tai kokia bėda?
Jei stiklai būtų tokiom kainom, net galvos nesukčiau, o dar jų paieškot reikia :)

Slapyvardis 2018-03-14 21:56

CL'ui sunkiai, bet eina atlenkt stikla sonini ir pro tarpa grust viela ~2mm iki salono rankeneles. Gal ne tiek stiklas atsilenks, kiek guma spaudziasi. Grust reik ten kur sueina priekinis ir galinis stiklas. Gal pavyks atrakint is vidines puses, jei is isorines nesigauna. Ten reik ziuret kuria bus rankena lengviau pasiekt, tu paciu duru ar prisingu. Dar jei komplektacija leidzia galima bandyt nuspaust centrinio mygtuka ant paneles, bet reiktu pasitikslinti ar jis veikia jei masina uzdaryta.

Rawwslt 2018-03-14 22:04

O tai ziurejai vairuotojo puseje bagazineje?

jonny 2018-03-14 22:05

Citata:

Pradžioje rašė Slapyvardis (Post 494949)
CL'ui sunkiai, bet eina atlenkt stikla sonini ir pro tarpa grust viela ~2mm iki salono rankeneles. Gal ne tiek stiklas atsilenks, kiek guma spaudziasi. Grust reik ten kur sueina priekinis ir galinis stiklas. Gal pavyks atrakint is vidines puses, jei is isorines nesigauna. Ten reik ziuret kuria bus rankena lengviau pasiekt, tu paciu duru ar prisingu. Dar jei komplektacija leidzia galima bandyt nuspaust centrinio mygtuka ant paneles, bet reiktu pasitikslinti ar jis veikia jei masina uzdaryta.

Na centrinis veikia, rakinimai durų kilnojasi, tai mygtukas nepadės, su viela nebent priešingas duris atidaryt pavyktų, bet reiks pabandyt kaip tas stiklas leidžiasi atlenkiamas. Ačiū už mintį.

jonny 2018-03-14 22:08

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 494951)
O tai ziurejai vairuotojo puseje bagazineje?

Ką žiūrėt? Kad centrinio valdymo blokas salone po galine sėdyne :)

Kad išeitų apgaut jog durys atidarytos, tada po ilgesnio laiko atjungus akumą langai atsidaro automatiškai iki pusės, bet kai pradarai duris.

Tomskis 2018-03-14 22:18

jei bagazine atsidaro, nusimk slanga nuo spynos ir papusk i ja ar patrauk ora, ta pati gali padaryt nuo bako nusiemes slanga, mazu uzteks kompresoriui, siaip atbuline problema kai neatsidaro pvz bagazine tai nuo kompresoriaus nusiemi slanga ir vos vos tereik pustelt su burna ir atsidaro, net baliona 100 kart daugiau pastangu idet pripust reik. dar bandyk atrakinimo mygtuma ant rakto palaikyt, nenusileidzia langai? nu ir fine uz 20e atidaro bet kokia auto avarine


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.