MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W221 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=235)
-   -   W221 Kas taiso Airmatic amortizatorius S klasei? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=688)

dyzelis 2008-10-27 20:36

o ka daryt tokiu atveju jei zmogui tai patinka, jei, tai, jo hobis? :)

Citata:

Pradžioje rašė Andre75 (Post 9036)
Zinau, kad kazkas supyks, bet nesuprantu kaip zmones perka tokius automobilius, o po to patys voliojasi po jais, nes neuztenka uz ka i servisa nuvaryti. Bet cia tipiskas lietuvio mastymas; krutaja tacka-krutas bahuras:wave:

Nepykit, bet mano nuomone tokia


Andre75 2008-10-27 20:38

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 9041)
o ka daryt tokiu atveju jei zmogui tai patinka, jei, tai, jo hobis? :)

Gal, gal, bet manau tas "hobis" daugiau is bedos nei is dziaugsmo..:wavecry:

mb001 2008-10-27 22:26

Citata:

Pradžioje rašė NISMAS (Post 9032)
neisimauna arba del to kad uzkaltas ant to arba kad nesusitraukia amortikas gal ten vietoj spyruokles irgi kas nors laiko ji istemta bet siaip biski su traukem viskas juda i virsu tai turbut taukinejasi jis... dauziau per kita rakto gala bet nejuda niekas reik kazka ismastyt :confused:

jei jis kaip sarnyras issimauna, tai dauzymu nieko nepasieksi, tik apsaugine guma sarnyro sugadinsi. pasiemes ilgesni vamzdi, susiramstes turi spaust zemyn sake ir turi graziai issinerti. bet as cia speju, ziuredamas i nuotraukas, nes 220 neteko krapstyti.

Jonkis 2008-10-28 10:17

tai duokit zmogui kontaktus kas tvarko nereiks paciam knistis

Jonkis 2008-10-28 10:17

pasidubliavo

NISMAS 2008-10-28 10:44

andre gal eik savo nuomone pareikst i supermama.lt cia niekam neidomu ka tu mastai mes sprendziam kaip mano antrai zmonai amortikus isimt :)
tas amortikas kaip matau slankioja kartu su ta sake ant stoko kazkokio ar pan. vienintelis budas kazka uzkist tarp sakes ir amortiko ir plest... bandysiu dar po pietu

Andre75 2008-10-28 12:24

Citata:

Pradžioje rašė NISMAS (Post 9063)
andre gal eik savo nuomone pareikst i supermama.lt cia niekam neidomu ka tu mastai mes sprendziam kaip mano antrai zmonai amortikus isimt :)
tas amortikas kaip matau slankioja kartu su ta sake ant stoko kazkokio ar pan. vienintelis budas kazka uzkist tarp sakes ir amortiko ir plest... bandysiu dar po pietu


O kaip tu manai kam tas forumas sukurtas? Siulyciau kita automobili pagal kisene nusipirkti, tada nereikes cia dramblio asaru lieti . Tipiskas lietuvis :verkia:
Papasakotum normaliam europieciui apie tokius cirkus jis :ne: tikrai nesuprastu, o gal ir nepatiketu.

Siaip linkiu sekmes ir kada nors i prota ateiti....

NISMAS 2008-10-28 12:58

ne nu :cenzura: tu apsimeti ar tau is tikro biski krite ant smegenu gal boba neduoda menesi ar gal tave mama musdavo vaikystej? as kad ir dabar galiu nuvest i servisa ir pakeist bet :cenzura: man pinigus metyti kai paprasciausia amortika reik isimt, busiu pensas nesugebesiu tada gal ir vesiu. tau lempute turbut perdega ir iskart tempi i servisa nes tau vapscie masina turbut kosmosas, tik nuo tasko a iki tasko b ir daugiau nieko nereiskia, bijai rankutes susipurvint ar ka??? kam tu isvis mb pirkai jei ir golfas vaziuoja? arba i autobusa sesk isvis... man absoliuciai neidomu ka lietuvos kaimas galvoja cia yra sprendziama kaip isimti amortikus jei neturi ka pasakyti sitoj temoj tai netersk su tom nesamonem jei nori toliau ant kazko savo nuospaudas krauti eik i ta adresa kur pirmiau rasiau

Andre75 2008-10-28 13:10

Citata:

Pradžioje rašė NISMAS (Post 9068)
ne nu :cenzura: tu apsimeti ar tau is tikro biski krite ant smegenu gal boba neduoda menesi ar gal tave mama musdavo vaikystej? as kad ir dabar galiu nuvest i servisa ir pakeist bet :cenzura: man pinigus metyti kai paprasciausia amortika reik isimt, busiu pensas nesugebesiu tada gal ir vesiu. tau lempute turbut perdega ir iskart tempi i servisa nes tau vapscie masina turbut kosmosas, tik nuo tasko a iki tasko b ir daugiau nieko nereiskia, bijai rankutes susipurvint ar ka??? kam tu isvis mb pirkai jei ir golfas vaziuoja? arba i autobusa sesk isvis... man absoliuciai neidomu ka lietuvos kaimas galvoja cia yra sprendziama kaip isimti amortikus jei neturi ka pasakyti sitoj temoj tai netersk su tom nesamonem jei nori toliau ant kazko savo nuospaudas krauti eik i ta adresa kur pirmiau rasiau

Suprantu as tave, zmogau, pinigu trukumas tai ir nervai nelaiko. Siaip as masina perku tam, kad ji man tarnautu, o ne as jai kapis?:wave:

Jei cia daug neburnosi ir nervus pasilaikysi sau senatvei gal dar ir padeciau kitus naujus amortikus susirasti uz prieinama kaina , bet pirmiau laukiu auksiniu zodelio prasidedancio raidemis ats...:wave:

Mb 140 2008-10-28 13:50

as manau jei zmogui idomu ir turi salygas tegu isimineja pats ;) tai gal baigiam tas diskusijas,nes darosi juokinga ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.